FORMULA DRIVER VOŽNJA ZA HAKS KUP
FORMULA DRIVER NAGRADA ALLIANZA '16
Grobnik, 19.-20.11.2016.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 51 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 7:11,015 0:00,000 20
2. 5 59 Dragan Gajic (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa 7:12,673 0:01,658 15
3. 6 70 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 7:18,310 0:07,295 12
4. 5 52 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 7:21,580 0:10,565 10
5. 5 62 Daniel Moser (AUT) MSC St.Veit BMW 1M 7:26,603 0:15,588 8
6. 4 45 Goran Sikirica AKK Petar Klepac Citroën AX 7:29,805 0:18,790 6
7. 5 58 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 7:30,307 0:19,292 4
8. 6 72 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento 7:32,265 0:21,250 3
9. 3 28 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:33,994 0:22,979 2
10. 5 61 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 7:37,161 0:26,146 1
11. 5 48 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:39,195 0:28,180 -
12. 6 25 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 7:40,721 0:29,706 -
13. 2 12 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 7:41,022 0:30,007 -
14. 2 9 Nenad Hrvatin AK D.T. VW Golf 7:43,340 0:32,325 -
15. 5 66 Milan Kojić AK Pula-Rovinj VW Golf I 7:43,899 0:32,884 -
16. 4 44 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 7:47,788 0:36,773 -
17. 2 16 Luka Smojver AK Opatija Motorsport Renault Clio 2.0 7:48,451 0:37,436 -
18. 5 63 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 7:52,781 0:41,766 -
19. 4 40 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:55,096 0:44,081 -
20. 2 14 Damir Surina AK Opatija Morosport Citroën Saxo 1.6 7:56,036 0:45,021 -
21. 3 27 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 8:01,397 0:50,382 -
22. 3 26 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 8:01,714 0:50,699 -
23. 3 30 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 8:03,147 0:52,132 -
24. 7 74 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 8:03,382 0:52,367 -
25. 5 60 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 8:05,904 0:54,889 -
26. 2 19 Sanjin Soldatić AK RI Autosport VW Golf I 8:07,009 0:55,994 -
27. 2 10 Marko Cavor AKK Zanatlija Peugeot 306 8:09,126 0:58,111 -
28. 5 49 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 8:11,404 1:00,389 -
29. 2 15 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 1.6 8:15,506 1:04,491 -
30. 5 68 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 8:17,628 1:06,613 -
31. 3 34 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo Cup 1.4 8:21,047 1:10,032 -
32. 3 32 Paolo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 8:24,462 1:13,447 -
33. 5 67 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf I 8:26,658 1:15,643 -
34. 7 73 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 8:26,720 1:15,705 -
35. 1 2 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 1.4 8:26,917 1:15,902 -
36. 5 50 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport BMW 325 8:28,961 1:17,946 -
37. 3 31 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 8:30,285 1:19,270 -
38. 3 37 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 8:31,087 1:20,072 -
39. 5 57 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto 1.4T 8:31,570 1:20,555 -
40. 1 1 Boris Seccareccia AK Opatija Peugeot 106 8:32,130 1:21,115 -
41. 2 22 Dario Merlić AKK Zanatlija Renault Clio 8:40,790 1:29,775 -
42. 3 33 Denis Rubinić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 8:41,511 1:30,496 -
43. 2 21 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 8:41,739 1:30,724 -
44. 2 11 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 1.6 8:43,440 1:32,425 -
45. 6 24 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 8:44,149 1:33,134 -
46. 3 36 Dorijan Kljun AK Opatija Fiat Ritmo 8:46,130 1:35,115 -
47. 1 8 Renis Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 8:50,461 1:39,446 -
48. 3 29 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 8:50,884 1:39,869 -
49. 1 6 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento Sporting 9:02,501 1:51,486 -
50. 1 4 Lara Kontuš AK Istra Racing Team Peugeot 106 9:10,991 1:59,976 -
51. 1 7 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 9:28,292 2:17,277 -
52. 3 35 Zoran Širola AK Opatija Autobianchi A112 Ab. 9:32,276 2:21,261 -
- 2 20 Amir Malkić AK RI Autosport VW Golf odustao -
- 4 38 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 odustao -
- 4 39 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 odustala -
- 4 46 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo odustao -
- 4 47 Matteo Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo odustao -
- 5 53 Leo Pernić AK Istra Racing Team Fiat Ritmo odustao -
- 7 75 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 1 3 Erik Laštrić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye nije startao -
- 5 54 Kristian Šaina AK Opatija Ford Focus 2.0 nije startao -
- 5 55 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 2.0 nije startao -
- 5 56 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 nije startao -
- 5 138 Gregor Vovk (SVN) AK Dekleva Šport Subaru Impreza WRX STi nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 48 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:39,195 0:00,000 20
2. 1 4 Lara Kontuš AK Istra Racing Team Peugeot 106 9:10,991 1:31,796 15
3. 1 7 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 9:28,292 1:49,097 12
- 4 39 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 odustala -
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 52 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 7:21,580 0:00,000 20
2. 2 15 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 1.6 8:15,506 0:53,926 15
3. 3 37 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 8:31,087 1:09,507 12
4. 2 22 Dario Merlić AKK Zanatlija Renault Clio 8:40,790 1:19,210 10
5. 2 21 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 8:41,739 1:20,159 8
6. 6 24 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 8:44,149 1:22,569 6
7. 3 29 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 8:50,884 1:29,304 4
8. 1 4 Lara Kontuš AK Istra Racing Team Peugeot 106 9:10,991 1:49,411 3
9. 1 7 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 9:28,292 2:06,712 2
- 5 53 Leo Pernić AK Istra Racing Team Fiat Ritmo odustao -
- 7 75 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 odustao -
- 5 54 Kristian Šaina AK Opatija Ford Focus 2.0 nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 2 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 1.4 8:26,917 0:00,000 20
2. 1 1 Boris Seccareccia AK Opatija Peugeot 106 8:32,130 0:05,213 15
3. 1 8 Renis Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 8:50,461 0:23,544 12
4. 1 6 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento Sporting 9:02,501 0:35,584 10
5. 1 4 Lara Kontuš AK Istra Racing Team Peugeot 106 9:10,991 0:44,074 8
6. 1 7 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 9:28,292 1:01,375 6
- 1 3 Erik Laštrić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye nije startao

 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 12 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 7:41,022 0:00,000 20
2. 2 9 Nenad Hrvatin AK D.T. VW Golf 7:43,340 0:02,318 15
3. 2 16 Luka Smojver AK Opatija Motorsport Renault Clio 2.0 7:48,451 0:07,429 12
4. 2 14 Damir Surina AK Opatija Morosport Citroën Saxo 1.6 7:56,036 0:15,014 10
5. 2 19 Sanjin Soldatić AK RI Autosport VW Golf I 8:07,009 0:25,987 8
6. 2 10 Marko Cavor AKK Zanatlija Peugeot 306 8:09,126 0:28,104 6
7. 2 15 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 1.6 8:15,506 0:34,484 4
8. 2 22 Dario Merlić AKK Zanatlija Renault Clio 8:40,790 0:59,768 3
9. 2 21 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio 8:41,739 1:00,717 2
10. 2 11 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 1.6 8:43,440 1:02,418 1
- 2 20 Amir Malkić AK RI Autosport VW Golf odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 28 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:33,994 0:00,000 20
2. 3 27 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 8:01,397 0:27,403 15
3. 3 26 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 8:01,714 0:27,720 12
4. 3 30 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 8:03,147 0:29,153 10
5. 3 34 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo Cup 1.4 8:21,047 0:47,053 8
6. 3 32 Paolo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 8:24,462 0:50,468 6
7. 3 31 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 8:30,285 0:56,291 4
8. 3 37 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 8:31,087 0:57,093 3
9. 3 33 Denis Rubinić AK Opatija Motorsport VW Polo 1.4 8:41,511 1:07,517 2
10. 3 36 Dorijan Kljun AK Opatija Fiat Ritmo 8:46,130 1:12,136 1
11. 3 29 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 8:50,884 1:16,890 -
12. 3 35 Zoran Širola AK Opatija Autobianchi A112 Ab. 9:32,276 1:58,282 -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 45 Goran Sikirica AKK Petar Klepac Citroën AX 7:29,805 0:00,000 20
2. 4 44 Mario Jurišić AK RI Autosport Citroën AX 7:47,788 0:17,983 15
3. 4 40 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:55,096 0:25,291 12
- 4 38 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 odustao -
- 4 39 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 odustala -
- 4 46 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo odustao -
- 4 47 Matteo Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 51 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 7:11,015 0:00,000 20
2. 5 59 Dragan Gajic (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa 7:12,673 0:01,658 15
3. 5 52 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 7:21,580 0:10,565 12
4. 5 62 Daniel Moser (AUT) MSC St.Veit BMW 1M 7:26,603 0:15,588 10
5. 5 58 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 7:30,307 0:19,292 8
6. 5 61 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 7:37,161 0:26,146 6
7. 5 48 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:39,195 0:28,180 4
8. 5 66 Milan Kojić AK Pula-Rovinj VW Golf I 7:43,899 0:32,884 3
9. 5 63 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 7:52,781 0:41,766 2
10. 5 60 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 8:05,904 0:54,889 1
11. 5 49 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 8:11,404 1:00,389 -
12. 5 68 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 8:17,628 1:06,613 -
13. 5 67 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf I 8:26,658 1:15,643 -
14. 5 50 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport BMW 325 8:28,961 1:17,946 -
15. 5 57 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto 1.4T 8:31,570 1:20,555 -
- 5 53 Leo Pernić AK Istra Racing Team Fiat Ritmo odustao -
- 5 54 Kristian Šaina AK Opatija Ford Focus 2.0 nije startao -
- 5 55 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 2.0 nije startao -
- 5 56 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 nije startao -
- 5 138 Gregor Vovk (SVN) AK Dekleva Šport Subaru Impreza WRX STi nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 70 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 7:18,310 0:00,000 20
2. 6 72 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento 7:32,265 0:13,955 15
3. 6 25 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 7:40,721 0:22,411 12
4. 6 24 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 8:44,149 1:25,839 10
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 74 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 8:03,382 0:00,000 20
2. 7 73 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 8:26,720 0:23,338 15
- 7 75 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 20 Bojan Juranić K5 20 Goran Sikirica K4 12 Ivan Juranić K5 52
2. AK ISTRA RACING TEAM 20 Marino Poropat K2 20 Igor Janko K7 10 Dean Jurasić K3 50
3. AK BUZET AUTOSPORT 20 Patrik Vivoda K3 15 Vjekoslav Čičko K6 15 Romeo Vivoda K3 50
4. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K6 20 Igor Kocijančić K1 3 Lorenzo Martincich K3 43
5. MSC ST.VEIT (AUT) 15 Dragan Gajic K5 10 Daniel Moser K5 6 Stephan Ogris K5 31
6. AK RI AUTOSPORT 15 Mario Jurišić K4 8 Ivan Jaranović K2 8 Sanjin Soldatić K5 31
7. AK OPATIJA MOTORSPORT 12 Luka Smojver K2 10 Damir Surina K2 6 Paolo Petretić K3 28
8. AK OPATIJA 15 Boris Seccareccia K1 8 Steeven Vuković K3 4 Aleks Veselinović K2 27
9. AK INA DELTA 12 Davor Fabijančić K6 10 Luka Fabijančić K6 - 22
10. AK D.T. 15 Nenad Hrvatin K2 - - 15
11. AK PULA-ROVINJ 10 Moreno Frančula K1 3 Milan Kojić K5 - 13
12. AKK ZANATLIJA 6 Marko Cavor K2 3 Dario Merlić K2 2 Antonio Hernaut K2 11
13. AK DUBRAVA 2 Goran Sruk K5 - - 2