FORMULA DRIVER VOŽNJA ZA HAKS KUP
HYUNDAI FORMULA DRIVER-9. NAGRADA KANFANARA '16
Limski kanal, 08.-09.10.2016.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 45 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento 5:28,313 0:00,000 20
2. 6 46 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 5:29,919 0:01,606 15
3. 5 44 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 5:42,212 0:13,899 12
4. 5 37 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 5:44,440 0:16,127 10
5. 7 47 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:44,648 0:16,335 8
6. 5 34 Milan Kojić AK Pula-Rovinj VW Golf I 5:47,394 0:19,081 6
7. 5 35 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 5:47,699 0:19,386 4
8. 2 14 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 5:52,578 0:24,265 3
9. 3 21 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:54,248 0:25,935 2
10. 2 16 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo 5:54,491 0:26,178 1
11. 2 10 Luka Smojver AK Opatija Motorsport Renault Clio 2.0 5:55,885 0:27,572 -
12. 3 22 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:58,261 0:29,948 -
13. 5 38 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 306 5:58,475 0:30,162 -
14. 4 27 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:59,132 0:30,819 -
15. 2 17 Nenad Hrvatin AK D.T. VW Golf 6:02,057 0:33,744 -
16. 5 43 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 6:04,783 0:36,470 -
17. 5 36 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:04,920 0:36,607 -
18. 5 41 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 6:08,557 0:40,244 -
19. 4 25 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 6:10,744 0:42,431 -
20. 3 20 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:10,780 0:42,467 -
21. 2 12 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 6:11,831 0:43,518 -
22. 2 6 Marko Cavor AKK Zanatlija Peugeot 306 6:12,488 0:44,175 -
23. 2 11 Marin Petrić AK Rijeka Citroën Saxo 1.6 6:13,851 0:45,538 -
24. 2 9 Damir Surina AK Opatija Morosport Citroën Saxo 1.6 6:15,106 0:46,793 -
25. 7 48 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 6:16,191 0:47,878 -
26. 2 7 Aleks Veselinović AK Opatija VW Golf 2.0 6:16,822 0:48,509 -
27. 4 52 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 6:16,860 0:48,547 -
28. 4 30 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:19,226 0:50,913 -
29. 2 8 Kristian Šaina AK Opatija VW Golf 2.0 6:20,003 0:51,690 -
30. 3 19 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 6:21,712 0:53,399 -
31. 5 31 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 2.0 6:22,467 0:54,154 -
32. 3 24 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 6:31,419 1:03,106 -
33. 3 18 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo Cup 1.4 6:34,884 1:06,571 -
34. 3 23 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:38,565 1:10,252 -
35. 1 3 Boris Seccareccia AK Opatija Peugeot 106 6:39,375 1:11,062 -
36. 1 5 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:41,317 1:13,004 -
37. 1 2 Erik Laštrić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 6:42,656 1:14,343 -
38. 1 1 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 1.4 6:44,439 1:16,126 -
39. 4 26 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 6:44,952 1:16,639 -
40. 7 51 Ivica Popović AK Skok Racing Zastava Yugo 6:47,758 1:19,445 -
41. 2 15 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 1.6 6:53,228 1:24,915 -
42. 1 4 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Fiat Seicento Sporting 7:40,360 2:12,047 -
- 4 28 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport Peugeot 106 odustao -
- 5 32 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 odustao -
- 5 33 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf I odustao -
- 5 42 Dragan Gajic (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa odustao -
- 7 49 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava 128 odustao -
- 7 50 Zoran Runko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 36 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:04,920 0:00,000 20
2. 4 26 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 6:44,952 0:40,032 15
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 47 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:44,648 0:00,000 20
2. 3 22 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:58,261 0:13,613 15
3. 2 7 Aleks Veselinović AK Opatija VW Golf 2.0 6:16,822 0:32,174 12
4. 4 52 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 6:16,860 0:32,212 10
5. 2 8 Kristian Šaina AK Opatija VW Golf 2.0 6:20,003 0:35,355 8
6. 3 19 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 6:21,712 0:37,064 6
7. 3 23 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:38,565 0:53,917 4
- 7 49 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava 128 odustao -
- 7 50 Zoran Runko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 nije startao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 3 Boris Seccareccia AK Opatija Peugeot 106 6:39,375 0:00,000 20
2. 1 5 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:41,317 0:01,942 15
3. 1 2 Erik Laštrić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 Rallye 6:42,656 0:03,281 12
4. 1 1 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 1.4 6:44,439 0:05,064 10
5. 1 4 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Fiat Seicento Sporting 7:40,360 1:00,985 8
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 14 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 5:52,578 0:00,000 20
2. 2 16 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo 5:54,491 0:01,913 15
3. 2 10 Luka Smojver AK Opatija Motorsport Renault Clio 2.0 5:55,885 0:03,307 12
4. 2 17 Nenad Hrvatin AK D.T. VW Golf 6:02,057 0:09,479 10
5. 2 12 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 6:11,831 0:19,253 8
6. 2 6 Marko Cavor AKK Zanatlija Peugeot 306 6:12,488 0:19,910 6
7. 2 11 Marin Petrić AK Rijeka Citroën Saxo 1.6 6:13,851 0:21,273 4
8. 2 9 Damir Surina AK Opatija Morosport Citroën Saxo 1.6 6:15,106 0:22,528 3
9. 2 7 Aleks Veselinović AK Opatija VW Golf 2.0 6:16,822 0:24,244 2
10. 2 8 Kristian Šaina AK Opatija VW Golf 2.0 6:20,003 0:27,425 1
11. 2 15 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 1.6 6:53,228 1:00,650 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 21 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 5:54,248 0:00,000 20
2. 3 22 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:58,261 0:04,013 15
3. 3 20 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Citroën AX GTi 6:10,780 0:16,532 12
4. 3 19 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 Rallye 6:21,712 0:27,464 10
5. 3 24 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 6:31,419 0:37,171 8
6. 3 18 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo Cup 1.4 6:34,884 0:40,636 6
7. 3 23 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:38,565 0:44,317 4
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 27 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:59,132 0:00,000 20
2. 4 25 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 6:10,744 0:11,612 15
3. 4 52 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 6:16,860 0:17,728 12
4. 4 30 Danijel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:19,226 0:20,094 10
5. 4 26 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 6:44,952 0:45,820 8
- 4 28 Jordan Matijašić AK Buzet Autosport Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 44 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 5:42,212 0:00,000 20
2. 5 37 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 5:44,440 0:02,228 15
3. 5 34 Milan Kojić AK Pula-Rovinj VW Golf I 5:47,394 0:05,182 12
4. 5 35 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 5:47,699 0:05,487 10
5. 5 38 Denis Močibob AK Buzet Autosport Peugeot 306 5:58,475 0:16,263 8
6. 5 43 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa Romeo 147 Cup 6:04,783 0:22,571 6
7. 5 36 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:04,920 0:22,708 4
8. 5 41 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 6:08,557 0:26,345 3
9. 5 31 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 2.0 6:22,467 0:40,255 2
- 5 32 Nino Andrejević AK Opatija Fiat Punto 2.0 odustao -
- 5 33 David Damianich AK Pula-Rovinj VW Golf I odustao -
- 5 42 Dragan Gajic (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa odustao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 45 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento 5:28,313 0:00,000 20
2. 6 46 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 5:29,919 0:01,606 15
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 47 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:44,648 0:00,000 20
2. 7 48 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 6:16,191 0:31,543 15
3. 7 51 Ivica Popović AK Skok Racing Zastava Yugo 6:47,758 1:03,110 12
- 7 49 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava 128 odustao -
- 7 50 Zoran Runko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 20 Vjekoslav Čičko K6 20 Romeo Vivoda K3 20 Bojan Krota K4 60
2. AK ISTRA RACING TEAM 20 Marino Poropat K2 10 Danijel Grubiša K4 8 Dean Jurasić K3 38
3. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović K6 12 Ivica Popović K7 10 Lorenzo Martincich K3 37
4. AK OPATIJA MOTORSPORT 20 Edi Kuharić K7 12 Luka Smojver K2 3 Damir Surina K2 35
5. AK PULA-ROVINJ 12 Milan Kojić K5 12 Erik Laštrić K1 8 Dražen Galović K1 32
6. AKK ZANATLIJA 15 Saša Čaklović K4 8 Dalila Delimehić K4 6 Marko Cavor K2 29
7. AK OPATIJA 20 Boris Seccareccia K1 6 Steeven Vuković K3 2 Aleks Veselinović K2 28
8. MSC ST.VEIT (AUT) 20 Stephan Ogris K5 6 Gottfried Ogris K5 - 26
9. AK D.T. 15 Toni Malinarich K2 10 Nenad Hrvatin K2 - 25
10. AK DUBRAVA 10 Goran Sruk K5 8 Igor Vrga K2 - 18
11. AKK PETAR KLEPAC 12 Ivan Juranić K4 - - 12
12. AK RIJEKA 4 Marin Petrić K2 - - 4