PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
3. MAGRADA PRELUČKE LEGENDE-NOVI MAROF '16
Novi Marof, 30.04.-01.05.2016.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 5:51,309 0:00,000 -
2. 105 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 4 6:33,726 0:42,417 -
3. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 4 6:41,357 0:50,048 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 6:33,697 0:00,000 -
2. 105 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 4 7:43,539 1:09,842 -
3. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 4 7:56,370 1:22,673 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 203 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 8 7:56,726 0:00,000 25
2. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 8 8:07,596 0:10,870 20
3. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 8 8:09,464 0:12,738 16
4. 209 Marko Mesić AKK Ivanić HR 8 8:09,720 0:12,994 13
5. 210 Frane Patača AK RI Autosport HR 8 8:39,318 0:42,592 11
6. 211 David Ricov KK Rijeka HR 7 8:18,158 1 krug 10
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 8 9:27,147 0:00,000 25
2. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 8 9:34,647 0:07,500 20
3. 209 Marko Mesić AKK Ivanić HR 8 9:45,422 0:18,275 16
4. 203 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 8 9:58,065 0:30,918 13
5. 210 Frane Patača AK RI Autosport HR 8 10:25,575 0:58,428 11
6. 211 David Ricov KK Rijeka HR 7 10:28,591 1 krug 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Damian Sekulić KK Koprivnica HR 13 11:44,920 0:00,000 25
2. 408 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 13 12:33,872 0:48,952 20
3. 409 Dinko Vručina KK Koprivnica HR 13 12:39,301 0:54,381 16
4. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 12 12:06,427 1 krug 13
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 13 13:11,195 0:00,000 25
2. 407 Damian Sekulić KK Koprivnica HR 13 13:27,337 0:16,142 20
3. 408 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 7 7:19,260 6 krugova 16
- 409 Dinko Vručina KK Koprivnica HR 2 odustao -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 13 12:24,777 0:00,000 25
2. 506 Andrej Burek KK Koprivnica HR 13 12:25,725 0:00,948 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 13 12:27,069 0:02,292 16
4. 503 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 13 12:30,904 0:06,127 13
5. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 13 12:38,908 0:14,131 11
6. 511 Tomislav Ostojić KK Koprivnica HR 12 12:22,692 1 krug 10
7. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 8 7:40,457 5 krugova 9
- 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 7 isključen -
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 13 13:10,571 0:00,000 25
2. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 13 14:10,249 0:59,678 20
3. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 12 13:09,955 1 krug 16
4. 511 Tomislav Ostojić KK Koprivnica HR 12 13:44,718 1 krug 13
5. 503 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 12 14:11,615 1 krug 11
6. 506 Andrej Burek KK Koprivnica HR 11 13:13,292 2 kruga 10
- 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 2 odustao -
- 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 0 nije startao -
 
KLASA VI/1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 5:50,858 0:00,000 25
2. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 5 5:51,755 0:00,897 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 5 6:37,345 0:46,487 16
- 628 Matej Đaković KK Koprivnica HR

0

odustao -
 
KLASA VI/1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 5 5:54,498 0:00,000 25
2. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 5 6:19,936 0:25,438 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 5 6:47,707 0:53,209 16
- 628 Matej Đaković KK Koprivnica HR 5 isključen -
 
KLASA VI/2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 11 12:09,868 0:00,000 25
2. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 11 12:16,949 0:07,081 20
3. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 11 12:27,376 0:17,508 16
4. 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 11 12:39,406 0:29,538 13
 
KLASA VI/2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 11 12:06,639 0:00,000 25
2. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 11 12:09,173 0:02,534 20
3. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 11 12:40,839 0:34,200 16
- 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 3 odustao -
 
REZULTATI UTRKE