PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
19. NAGRADA VIROVITICE '16
Virovitica, 24.-25.09.2016.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 5 5:18,792 0:00,000 -
2. 105 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 5 5:23,424 0:04,632 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 5 5:08,066 0:00,000 -
2. 105 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 5 5:09,405 0:01,339 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 12 8:56,189 0:00,000 25
2. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 12 9:02,467 0:06,278 20
3. 214 Roko Bogdan KK Rijeka HR 12 9:29,830 0:33,641 16
4. 211 David Ricov KK Rijeka HR 12 9:40,184 0:43,995 13
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 12 8:58,100 0:00,000 25
2. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 12 8:58,945 0:00,845 20
3. 214 Roko Bogdan KK Rijeka HR 12 9:35,754 0:37,654 16
4. 211 David Ricov KK Rijeka HR 12 9:40,094 0:41,994 13
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 19 12:48,701 0:00,000 25
2. 414 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 19 12:56,370 0:07,669 20
3. 412 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HR 18 12:54,262 1 krug 16
4. 411 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 14 13:10,450 5 krugova 13
- 409 Dinko Vručina KK Koprivnica HR 18 isključen -
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 414 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 19 13:03,717 0:00,000 *20*
2. 412 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HR 19 13:39,017 0:35,300 20
3. 411 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HR 18 12:59,255 1 krug 16
4. 409 Dinko Vručina KK Koprivnica HR 15 10:47,327 4 kruga 13
5. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 15 12:09,906 4 kruga 11
 * - penaliziran oduzimanjem 5 bodova odlukom direktora natjecanja
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 19 12:59,224 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 19 13:22,538 0:23,314 20
3. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 19 13:25,617 0:26,393 16
4. 510 Tomislav Radić KK Koprivnica HR 19 13:26,178 0:26,954 13
5. 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 19 13:26,519 0:27,295 11
6. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 18 13:02,082 1 krug 10
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 19 12:58,428 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 19 13:04,010 0:05,582 20
3. 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 19 13:21,013 0:22,585 16
4. 510 Tomislav Radić KK Koprivnica HR 19 13:33,329 0:34,901 13
- 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 1 odustao -
- 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 0 nije startao -
 
KLASA VI/1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:13,083 0:00,000 25
2. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 12 9:18,016 0:04,933 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 11 8:55,010 1 krug 16
 
KLASA VI/1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:12,733 0:00,000 25
2. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 12 9:31,937 0:19,204 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 8 6:33,011 4 kruga 16
 
KLASA VI/2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 15 10:41,817 0:00,000 25
2. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 15 11:01,655 0:19,838 20
3. 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 15 11:03,581 0:21,764 16
4. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 15 11:09,170 0:27,353 13
 
KLASA VI/2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 15 10:40,439 0:00,000 25
2. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 15 10:53,315 0:12,876 20
3. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 15 10:58,517 0:18,078 16
4. 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 15 11:05,924 0:25,485 13
 
KLASA VI/3 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 646 Dario Ćućić KK Rijeka HR 15 11:03,932 0:00,000 -
- 648 Loris Blažević KK Rijeka HR 0 odustao -
 
KLASA VI/3 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 646 Dario Ćućić KK Rijeka HR 15 10:58,954 0:00,000 -
2. 648 Loris Blažević KK Rijeka HR 10 7:26,989 5 krugova -