PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
NAGRADA GRADA ZAGREBA '16
Zagreb-Špansko, 03.-04.09.2016.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 4:36,368 0:00,000 -
2. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 4 5:13,414 0:37,046 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 4 5:32,782 0:00,000 -
- 102 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 0 odustao -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 10 8:25,308 0:00,000 25
2. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 10 8:31,203 0:05,895 20
- 211 David Ricov KK Rijeka HR 0 odustao -
 izmjena rezultata provedena temeljem odluke OKS-a
 
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 10 8:57,321 0:00,000 -
2. 211 David Ricov KK Rijeka HR 10 9:40,596 0:43,275 -
- 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 0 nije startao -
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Damian Sekulić KK Koprivnica HR 16 12:14,999 0:00,000 25
2. 408 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 16 12:16,143 0:01,144 20
3. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:21,461 0:06,462 16
4. 405 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:29,318 0:14,319 13
5. 412 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:44,168 0:29,169 11
6. 414 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 15 12:33,664 1 krug 10
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Damian Sekulić KK Koprivnica HR 16 12:17,410 0:00,000 25
2. 408 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 16 12:21,529 0:04,119 20
3. 405 Ivan Žovan KK 1 Zagreb HR 16 12:32,624 0:15,214 16
4. 414 Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja HR 16 12:44,228 0:26,818 13
5. 412 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:48,854 0:31,444 11
- 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 0 nije startao -
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:29,336 0:00,000 25
2. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 16 12:29,545 0:00,209 20
3. 510 Tomislav Radić KK Koprivnica HR 16 12:50,727 0:21,391 16
4. 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 16 12:52,006 0:22,670 13
5. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 16 12:53,040 0:23,704 11
6. 506 Andrej Burek KK Koprivnica HR 15 12:34,178 1 krug 10
7. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 12 9:31,783 4 kruga 9
8. 503 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 12 9:32,147 4 kruga 8
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 16 12:36,302 0:00,000 25
2. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:37,135 0:00,833 20
3. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 16 12:40,609 0:04,307 16
4. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 16 12:45,667 0:09,365 13
5. 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 16 13:00,717 0:24,415 11
6. 506 Andrej Burek KK Koprivnica HR 14 11:12,984 2 kruga 10
- 503 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 0 odustao -
- 510 Tomislav Radić KK Koprivnica HR 0 odustao -
 
KLASA VI/1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:54,837 0:00,000 25
2. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 10 8:55,522 0:00,685 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 9 8:35,251 1 krug 16
 
KLASA VI/1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 10 8:58,162 0:00,000 25
2. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 10 8:58,631 0:00,469 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 10 9:30,821 0:32,659 16
 
KLASA VI/2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 9:55,752 0:00,000 25
2. 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 12 10:02,385 0:06,633 20
3. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 12 10:05,373 0:09,621 16
4. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 12 10:05,931 0:10,179 13
5. 312 Franko Škugor AKK Podravina Koprivnica HR 12 10:21,098 0:25,346 11
 
KLASA VI/2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 12 10:02,755 0:00,000 25
2. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 12 10:07,971 0:05,216 20
3. 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 12 10:10,954 0:08,199 16
4. 312 Franko Škugor AKK Podravina Koprivnica HR 12 10:21,472 0:18,717 13
5. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 11 9:16,336 1 krug 11
 
KLASA VI/3 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 646 Dario Ćućić KK Rijeka HR 13 10:44,292 0:00,000 25
2. 648 Loris Blažević KK Rijeka HR 13 10:49,984 0:05,692 20
3. 644 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:50,206 0:05,914 16
 
KLASA VI/3 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 646 Dario Ćućić KK Rijeka HR 13 10:45,816 0:00,000 25
2. 648 Loris Blažević KK Rijeka HR 13 10:52,153 0:06,337 20
3. 644 Karla Švec AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:52,287 0:06,471 16
 
KLASA VI/4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 665 Dorijan Čargonja AK RI Autosport HR 13 10:18,296 0:00,000 25
2. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:21,425 0:03,129 20
3. 663 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:25,865 0:07,569 16
4. 664 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 13 10:43,752 0:25,456 13
- 662 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 6 odustao -
 
KLASA VI/4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 665 Dorijan Čargonja AK RI Autosport HR 13 10:19,382 0:00,000 25
2. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:21,230 0:01,848 20
3. 663 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 13 10:26,828 0:07,446 16
4. 662 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 13 10:33,643 0:14,261 13
5. 664 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 13 10:42,652 0:23,270 11