PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
3. NAGRADA GRADA ZAGREBA '16
Zagreb, 15.-16.10.2016.

KLASA I - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 4:58,118 0:00,000 -
2. 105 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 4 5:03,367 0:05,249 -
3. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 4 5:07,916 0:09,798 -
 
KLASA I - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 102 Viktor Vešligaj KK Rijeka HR 4 4:53,717 0:00,000 -
2. 103 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 4 4:58,185 0:04,468 -
3. 105 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 4 5:02,089 0:08,372 -
 
KLASA II - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 10 8:29,163 0:00,000 25
2. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 10 8:41,795 0:12,632 20
3. 214 Roko Bogdan KK Rijeka HR 10 8:56,242 0:27,079 16
4. 203 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 10 8:59,661 0:30,498 *8*
5. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica HR 10 9:04,052 0:34,889 11
6. 211 David Ricov KK Rijeka HR 9 9:07,952 1 krug 9
 * - kažnjem s 5 negativnih bodova po odluci žirija
  
KLASA II - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 10 8:23,587 0:00,000 25
2. 202 Marko Turk KK Koprivnica HR 10 8:30,586 0:06,999 20
3. 203 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 10 8:34,162 0:10,575 16
4. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica HR 10 8:40,734 0:17,147 13
5. 214 Roko Bogdan KK Rijeka HR 10 8:42,533 0:18,946 11
6. 211 David Ricov KK Rijeka HR 10 9:15,491 0:51,904 10
 
KLASA IV - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 415 Nedeljko Vucelić KK Koprivnica HR 16 12:08,996 0:00,000 25
2. 408 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 16 12:16,613 0:07,617 20
3. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:18,709 0:09,713 16
4. 412 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:43,806 0:34,810 13
 
KLASA IV - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 415 Nedeljko Vucelić KK Koprivnica HR 16 12:12,360 0:00,000 25
2. 408 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 16 12:12,683 0:00,323 20
3. 402 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:13,309 0:00,949 16
4. 412 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HR 16 12:36,531 0:24,171 13
 
KLASA V - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 16 12:25,726 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 16 12:26,063 0:00,337 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:28,392 0:02,666 16
4. 503 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 16 12:32,642 0:06,916 13
5. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 16 12:37,365 0:11,639 11
6. 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 16 12:45,108 0:19,382 10
7. 510 Tomislav Radić KK Koprivnica HR 16 12:54,460 0:28,734 9
8. 506 Andrej Burek KK Koprivnica HR 15 12:20,219 1 krug 8
 
KLASA V - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 513 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 16 12:24,710 0:00,000 25
2. 501 Nikola Samaržija KK Koprivnica HR 16 12:24,874 0:00,164 20
3. 502 Renato Dujmović AK RI Autosport HR 16 12:28,279 0:03,569 16
4. 503 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 16 12:41,798 0:17,088 13
5. 508 Saša Fišter KK Koprivnica HR 16 12:42,323 0:17,613 11
6. 510 Tomislav Radić KK Koprivnica HR 16 12:52,555 0:27,845 10
7. 512 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 15 11:48,422 1 krug *4*
- 506 Andrej Burek KK Koprivnica HR 4 odustao -
 * - kažnjen s 5 negativnih bodova odlukom direktora zbog nesportske vožnje
  
KLASA VI/1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:01,721 0:00,000 25
2. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 9 8:50,328 1 krug 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 9 9:07,518 1 krug 16
 
KLASA VI/1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 627 Mauro Štiglić AK Rijeka HR 10 8:57,435 0:00,000 25
2. 622 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 10 9:00,816 0:03,381 20
3. 626 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 9 9:11,708 1 krug 16
 
KLASA VI/2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 357 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:03,396 0:00,000 25
2. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 10 8:14,825 0:11,429 20
3. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 10 8:45,713 0:42,317 16
- 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 6 odustao -
 
KLASA VI/2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 352 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 10 8:05,970 0:00,000 25
2. 355 Luka Raspor AK Opatija HR 10 8:12,978 0:07,008 20
3. 353 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 10 8:13,532 0:07,562 16
4. 356 Deni Petričević Splitski Auto Klub HR 10 8:26,262 0:20,292 13
 
KLASA VI/3 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 646 Dario Ćućić KK Rijeka HR 12 9:42,701 0:00,000 25
2. 648 Loris Blažević KK Rijeka HR 12 9:58,512 0:15,811 20
 
KLASA VI/3 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 646 Dario Ćućić KK Rijeka HR 12 9:41,191 0:00,000 25
2. 648 Loris Blažević KK Rijeka HR 12 9:55,678 0:14,487 20
 
KLASA VI/4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:31,819 0:00,000 25
2. 664 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 12 9:39,682 0:07,863 20
3. 662 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 12 9:41,002 0:09,183 16
4. 663 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 12 10:09,260 0:37,441 13
 
KLASA VI/4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 661 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:28,822 0:00,000 25
2. 663 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 12 9:32,550 0:03,728 20
3. 664 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 12 9:37,719 0:08,897 16
4. 662 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 12 9:39,315 0:10,493 13