AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA AUTO STAZA GROBNIK '16
Grobnik, 24.-25.09.2016.
----- UTRKA I -----

GRUPA 1 - 1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 12 27:40,851 0:00,000 25
2. 32 Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 12 27:56,554 0:15,703 14
3. 244 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 12 28:02,338 0:21,487 18
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 12 27:33,974 0:00,000 25
2. 135 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic VTi 12 27:35,996 0:02,022 24
3. 125 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 10 23:44,579 2 kruga 18
- 225 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4 odustao -
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf IV 12 27:23,589 0:00,999 30
2. 16 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 27:25,590 0:03,000 *23*
3. 15 Denis Grdić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 12 27:26,022 0:03,432 18
4. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 10 23:37,052 2 kruga 15
- 14 Valter Nežić AK Buzet Autosport VW Golf III 2 odustao -
 * - odlukom direktora korigira se za jedno mjesto unatrag zbog pretjecanja pod žutom zastavom
 
GRUPA 4 - 2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Leon 12 26:57,684 0:00,000 25
2. 2 Mario Lozić AKK Zanatlija Renault 1.6 Turbo 12 27:29,381 0:31,697 19
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 12 27:56,554 0:00,000 14
 
KLASA 2 - A/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 105 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 12 27:40,851 0:00,000 25
2. 244 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 12 28:02,338 0:21,487 18
 
KLASA 6 - A/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 12 27:33,974 0:00,000 25
2. 125 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 10 23:44,579 2 kruga 18
 
KLASA 7 - E1/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 135 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic VTi 12 27:35,996 0:00,000 24
- 225 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 4 odustao -
 
KLASA 10 - E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf IV 12 27:23,589 0:00,999 30
2. 16 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 27:25,590 0:03,000 *23*
3. 15 Denis Grdić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 12 27:26,022 0:03,432 18
4. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 10 23:37,052 2 kruga 15
- 14 Valter Nežić AK Buzet Autosport VW Golf III 2 odustao -
  * - odlukom direktora korigira se za jedno mjesto unatrag zbog pretjecanja pod žutom zastavom
 
KLASA 13 - E1/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Leon 12 26:57,684 0:00,000 25
2. 2 Mario Lozić AKK Zanatlija Renault 1.6 Turbo 12 27:29,381 0:31,697 19
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK ZANATLIJA 25 Rajmond Terčić K13 25 Sven Gorup K2 19 Mario Lozić K13 69
2. AK DUBROVNIK RACING 23 Žarko Knego K10 15 Maro Franić K10 14 Tonći Stahor K1 52
3. AK SOLIN 30 Stipe Bekavac K10 18 Stipe Medić K6 - 38
4. AK RIJEKA 25 Igor Vičević K6 - - 25
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 24 Marijo Barović K7 - - 24
6. AK TROGIR 18 Nikola Rožić K2 - - 18
7. AK BUZET AUTOSPORT 18 Denis Grdić K10 - - 18
 
----- UTRKA II -----

GRUPA 1 - 1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 10 21:01,166 0:00,000 30
2. 244 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 10 21:13,262 0:12,096 28
- 105 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 7 odustao -
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 135 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic VTi 11 20:59,919 0:00,000 30
2. 53 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 11 21:16,967 0:17,048 28
3. 125 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 11 22:01,852 1:01,933 21
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 22:39,441 0:00,000 30
2. 15 Denis Grdić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 12 22:45,501 0:06,060 23
3. 201 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf IV 11 20:58,245 1 krug 18
4. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 11 21:32,222 1 krug 15
 
GRUPA 4 - 2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Leon 12 20:55,830 0:00,000 30
- 2 Mario Lozić AKK Zanatlija Renault 1.6 Turbo 0 nije startao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 32 Tonći Stahor AK Dubrovnik Racing VW Polo 10 21:01,166 0:00,000 30
 
KLASA 2 - A/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 244 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 10 21:13,262 0:00,000 28
- 105 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 7 odustao -
 
KLASA 6 - A/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 53 Igor Vičević AK Rijeka Honda Civic 1.6 VTi 11 21:16,967 0:00,000 28
2. 125 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 11 22:01,852 0:44,885 21
 
KLASA 7 - E1/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 135 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Honda Civic VTi 11 20:59,919 0:00,000 30
 
KLASA 10 - E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 16 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 22:39,441 0:00,000 30
2. 15 Denis Grdić AK Buzet Autosport Škoda Octavia 12 22:45,501 0:06,060 23
3. 201 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf IV 11 20:58,245 1 krug 18
4. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 11 21:32,222 1 krug 15
 
KLASA 13 - E1/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Leon 12 20:55,830 0:00,000 30
- 2 Mario Lozić AKK Zanatlija Renault 1.6 Turbo 0 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 30 Žarko Knego K10 30 Tonći Stahor K1 15 Maro Franić K10 75
2. AK SOLIN 21 Stipe Medić K6 18 Stipe Bekavac K10 - 39
3. AKK ZANATLIJA 30 Rajmond Terčić K13 - - 30
4. AK ŽUPA DUBROVAČKA 30 Marijo Barović K7 - - 30
5. AK RIJEKA 28 Igor Vičević K6 - - 28
6. AK TROGIR 28 Nikola Rožić K2 - - 28
7. AK BUZET AUTOSPORT 23 Denis Grdić K10 - - 23