OCJENSKO SPRETNOSNE VOŽNJE
NAGRADA GRADA TROGIRA '16
Trogir, 13.11.2016.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 1 Marko Cavor AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:15,731 0:00,000 12
2. 21 2 Zlatan Dželilović AMK Dugo Selo Peugeot 106 4:17,194 0:01,463 10
3. 2 1 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:27,173 0:11,442 8
4. 24 3 Marko Palijan AK Dubrava Toyota Corolla GT 4:28,043 0:12,312 7
5. 9 1 Saša Milavić AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 4:28,732 0:13,001 6
6. 23 1 Alen Kapusta AK Trogir Fiat Seicento 4:32,200 0:16,469 5
7. 33 1 Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo Zastava Yugo 4:32,645 0:16,914 4
8. 31 2 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 4:32,659 0:16,928 3
9. 27 2 Josip Maršić AK Oneum Toyota Starlet 4:36,824 0:21,093 2
10. 1 1 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 1.1 4:39,289 0:23,558 1
11. 30 2 Neven Križanac AK Solin Toyota Starlet 4:42,857 0:27,126 -
12. 10 1 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:43,261 0:27,530 -
13. 11 1 Dario Vasiljević AK Trogir Fiat Seicento 4:46,227 0:30,496 -
14. 29 3 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 4:52,592 0:36,861 -
15. 36 1 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Zastava Yugo 4:57,264 0:41,533 -
16. 34 2 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 4:57,405 0:41,674 -
17. 16 1 Ante Mihaljević AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 4:58,224 0:42,493 -
18. 3 1 Nino Ćubić AK Dubrava Zastava Yugo 5:04,207 0:48,476 -
19. 28 3 Mario Petreković AMK Dugo Selo VW Golf III GTi 5:06,558 0:50,827 -
20. 7 3 Srđan Bajić AK Oneum Fiat Bravo 5:07,775 0:52,044 -
21. 4 2 Vlado Maršić AK Oneum Toyota Starlet 5:18,415 1:02,684 -
22. 8 1 Alen Smajić AK Trogir Fiat Seicento 5:19,682 1:03,951 -
23. 13 2 Jurica Trgo AK Oneum VW Golf GTD 5:22,323 1:06,592 -
24. 6 3 Ivan Tafra AK Oneum Renault Megane 5:24,409 1:08,678 -
25. 12 1 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 5:25,321 1:09,590 -
26. 32 2 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta XR2i 5:27,601 1:11,870 -
27. 26 1 Ivo Matković AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 5:36,943 1:21,212 -
28. 17 3 Branko Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 5:41,759 1:26,028 -
29. 19 1 Robert Antunović AK Trogir Zastava Yugo 5:45,186 1:29,455 -
30. 14 3 Ines Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 5:58,527 1:42,796 -
31. 22 1 Matea Mihaljević AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 6:18,460 2:02,729 -
- 15 1 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Zastava Yugo odustao -
 
VOZAČICE
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 1 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 5:25,321 0:00,000 12
2. 32 2 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta XR2i 5:27,601 0:02,280 10
3. 14 3 Ines Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 5:58,527 0:33,206 8
4. 22 1 Matea Mihaljević AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 6:18,460 0:53,139 7
 
JUNIORI
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 10 1 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:43,261 0:00,000 12
2. 36 1 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Zastava Yugo 4:57,264 0:14,003 10
3. 34 2 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 4:57,405 0:14,144 8
4. 13 2 Jurica Trgo AK Oneum VW Golf GTD 5:22,323 0:39,062 7
5. 19 1 Robert Antunović AK Trogir Zastava Yugo 5:45,186 1:01,925 6
6. 14 3 Ines Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 5:58,527 1:15,266 5
7. 22 1 Matea Mihaljević AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 6:18,460 1:35,199 4
 
KLASA 1
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 1 Marko Cavor AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:15,731 0:00,000 12
2. 2 1 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:27,173 0:11,442 10
3. 9 1 Saša Milavić AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 4:28,732 0:13,001 8
4. 23 1 Alen Kapusta AK Trogir Fiat Seicento 4:32,200 0:16,469 7
5. 33 1 Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo Zastava Yugo 4:32,645 0:16,914 6
6. 1 1 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 1.1 4:39,289 0:23,558 5
7. 10 1 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 4:43,261 0:27,530 4
8. 11 1 Dario Vasiljević AK Trogir Fiat Seicento 4:46,227 0:30,496 3
9. 36 1 Gian Karlo Ciglar AMK Dugo Selo Zastava Yugo 4:57,264 0:41,533 2
10. 16 1 Ante Mihaljević AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 4:58,224 0:42,493 1
11. 3 1 Nino Ćubić AK Dubrava Zastava Yugo 5:04,207 0:48,476 -
12. 8 1 Alen Smajić AK Trogir Fiat Seicento 5:19,682 1:03,951 -
13. 12 1 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 5:25,321 1:09,590 -
14. 26 1 Ivo Matković AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 5:36,943 1:21,212 -
15. 19 1 Robert Antunović AK Trogir Zastava Yugo 5:45,186 1:29,455 -
16. 22 1 Matea Mihaljević AK Split Motorsport Fiat Cinquecento 6:18,460 2:02,729 -
- 15 1 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Zastava Yugo odustao -
 
KLASA 2
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 21 2 Zlatan Dželilović AMK Dugo Selo Peugeot 106 4:17,194 0:00,000 12
2. 31 2 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 4:32,659 0:15,465 10
3. 27 2 Josip Maršić AK Oneum Toyota Starlet 4:36,824 0:19,630 8
4. 30 2 Neven Križanac AK Solin Toyota Starlet 4:42,857 0:25,663 7
5. 34 2 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 4:57,405 0:40,211 6
6. 4 2 Vlado Maršić AK Oneum Toyota Starlet 5:18,415 1:01,221 5
7. 13 2 Jurica Trgo AK Oneum VW Golf GTD 5:22,323 1:05,129 4
8. 32 2 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta XR2i 5:27,601 1:10,407 3
 
KLASA 3
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 3 Marko Palijan AK Dubrava Toyota Corolla GT 4:28,043 0:00,000 12
2. 29 3 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 4:52,592 0:24,549 10
3. 28 3 Mario Petreković AMK Dugo Selo VW Golf III GTi 5:06,558 0:38,515 8
4. 7 3 Srđan Bajić AK Oneum Fiat Bravo 5:07,775 0:39,732 7
5. 6 3 Ivan Tafra AK Oneum Renault Megane 5:24,409 0:56,366 6
6. 17 3 Branko Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 5:41,759 1:13,716 5
7. 14 3 Ines Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 5:58,527 1:30,484 4
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK ZANATLIJA 12 Marko Cavor K1 10 Krešo Merlić K1 10 Saša Čaklović K3 32
2. AMK DUGO SELO 12 Zlatan Dželilović K2 8 Mario Petreković K3 6 Hrvoje Čižmek K1 26
3. AK DUBRAVA 12 Marko Palijan K3 10 Vedran Delimar K2 - 22
4. AK ONEUM 8 Josip Maršić K2 7 Srđan Bajić K3 6 Ivan Tafra K3 21
5. AK TROGIR 7 Alen Kapusta K1 3 Dario Vasiljević K1 - 10
6. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Saša Milavić K1 1 Ante Mihaljević K1 - 9
7. AK SOLIN 7 Neven Križanac K2 - - 7