štopericaciljna zastavica 1. 04.-05.03.16. - Kumrovec
2. 06.-07.05.16. - Opatija
3. 20.-21.05.16. - Velenje (SVN)
4. 10.-11.06.16. - Zagreb
5. 29.09.-01.10.16. - Poreč-Croatia
6. 04.-05.11.16. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Maja Sabol AKK Sveta Nedelja 9 18 50 50 50 - 177
2. Istvan Kerek AK Delta Sport 18,75 25 36 36 36 - 151,75
3. Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 30 - 30 25 85
4. Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja 0,75 - - 30 24 od 54,75
5. Marko Stiperski AK Opatija Motorsport 6 12 24 od [od] 10 52
6. Anđelko Košec AK Delta Sport 1,5 6 12 20 8 [od] 47,5
7. Elvino Svetić AK Rijeka - 10 20 od od 15 45
8. Maria Rumpler AK Delta Sport 3 0 od - 20 6 29
9. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport 0 8 16 od [ns] 4 28
10. Nino Bogović AK Zagorje Oroslavje 0 0 od 16 4 - 20
11. Florian Šalec AK Zagorje 0 od 8 od [od] 8 16
12. Matea Lipovac AK Opatija Motorsport 0 15 od - - - 15
13. Damir Boc AK INA Delta 0 2 - 8 od 2 12
14. Goran Šams AK Zagorje od 4 od od - - 4
- državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Maja Sabol AKK Sveta Nedelja 9 18 50 50 50 - 177
2. Istvan Kerek AK Delta Sport 18,75 25 36 36 36 - 151,75
3. Maria Rumpler AK Delta Sport 4,5 15 od - 30 18 67,5
- prvak HAKS-a -
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja 13,5 - - 50 50 od 113,5
2. Marko Stiperski AK Opatija Motorsport 18,75 25 50 od [od] 18 111,75
3. Nino Bogović AK Zagorje 11,25 18 od 30 36 - 95,25
- prvak HAKS-a -
 
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Elvino Svetić AK Rijeka - 18 36 od od 25 79
2. Florian Šalec AK Zagorje 18,75 od 30 od [od] 15 63,75
3. Matea Lipovac AK Opatija Motorsport 13,5 25 od - - - 38,5
4. Goran Šams AK Zagorje od 15 od od - - 15
- prvak HAKS-a -
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Anđelko Košec AK Delta Sport 18,75 18 36 50 36 [od] 158,75
2. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport 13,5 25 50 od [ns] 25 113,5
3. Damir Boc AK INA Delta 7,5 15 - 30 od 18 70,5
- prvak HAKS-a -
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Tamas Somogyi AK Delta Sport 6 4 50 - 20 4 84
2. Antonio Hernaut AKK Zanatlija 11,25 15 - 50 od 6 82,25
3. Robert Grdović AKK Sveta Nedelja od 10 - 30 30 10 80
4. Nenad Hrvatin AK D.T. 4,5 18 - - 50 2 74,5
5. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team 13,5 12 od - 36 12 73,5
6. Damir Petrović AK Rugvica 7,5 25 - 24 od 8 64,5
7. Krešo Krajačić AK Zagorje od 6 - 36 od - 42
8. Domagoj Nemak AK INA Delta od 8 - od - - 8
- prvak HAKS-a -
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Krešo Krajačić AK Zagorje Oroslavje od 25 - 50 od - 75
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Tamas Somogyi AK Delta Sport 9 6 50 - 20 8 93
2. Robert Grdović AKK Sveta Nedelja od 10 - 36 30 15 91
3. Antonio Hernaut AKK Zanatlija 13,5 15 - 50 od 10 88,5
4. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team 18,75 12 od - 36 18 84,75
5. Nenad Hrvatin AK D.T. 7,5 18 - - 50 6 81,5
6. Damir Petrović AK Rugvica 11,25 25 - 30 od 12 78,25
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - 24 - - 24
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja - - - - od 18 18
- Damir Krvar AK Klek - - - - 16 od 16
- Saša Bitterman AK Opatija Motorsport 13,5 - - - - - 13,5
- Jelena Stanić AK Opatija Motorsport - - - - od 12 12
- Juraj Previšić AKK Zanatlija od - - 12 - - 12
- Damir Surina AK Opatija Motorsport - od - - 12 - 12
- Katarina Husnjak AK Delta Sport 11,25 od - - - - 11,25
- Marko Brlek AKK Zanatlija 7,5 - - - - - 7,5
- Nikola Miketić AK Zagorje 4,5 - - od - - 4,5
- Marko Šivak AK Delta Sport 0 - - 4 - - 4
- Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja 0 1 - - - - 1
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - - - - 25 25
- Saša Bitterman AK Opatija Motorsport 13,5 - - - - - 13,5
- Katarina Husnjak AK Delta Sport 11,25 od - - - - 11,25
- Marko Brlek AKK Zanatlija 7,5 - - - - - 7,5
- Nikola Miketić AK Zagorje 6 - - od - - 6
- Hrvoje Šepić AK Rijeka od od - - - - 0
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Dina Orešić AMK Dugo Selo - - - 36 - - 36
- Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja - - - - od 25 25
- Zoran Harapin AK Delta Sport 9 od - - - - 9
- Edi Kuharić AK Buzet Autosport - - - - od - 0
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija - - 50 - 50 - 100
- Damir Krvar AK Klek - - - - 36 od 36
- Jelena Stanić AK Opatija Motorsport - - - - od 18 18
- Zdravko Draženović AK Opatija 11,25 - - - - - 11,25
- Jasna Durak AK Delta Sport ns od - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Damir Surina AK Opatija Motorsport - od - - 50 - 50
- Juraj Previšić AKK Zanatlija od - - 36 - - 36
- Marko Šivak AK Delta Sport 11,25 - - 24 - - 35,25
- Lana Sutlović AKK Sveta Nedelja 9 12 - - - - 21
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Karlo Golub AKK Sveta Nedelja - - - - - 25 25
- Jasna Durak AK Delta Sport - - - - 24 - 24
- Katarina Husnjak AK Delta Sport - - - 20 - - 20
- Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja 18,75 - - od - - 18,75
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - 18 18
- Ivo Marinović AKK Zanatlija - - - 16 - - 16
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - - - 15 15
- Mario Jelić AK AD-Astra - - - 12 - - 12
- Davor Bradvić AKK Sveta Nedelja 9 - - - - - 9
- Leon Juričev Martinčev Belson Nostalgija - - - 8 - - 8
- Maja Redžić AK RI Autosport 3 2 - - - - 5
- Sanda Tolić AKK Zanatlija 1,5 - - - - od 1,5
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija 0,75 - - - - - 0,75
- Zoran Harapin AK Delta Sport - - - - od ns 0
- David Pelicar AK D.T. - - - - od - 0
- Darko Pirenjak AK INA Delta - - - - od - 0
- Nino Bogović AK Zagorje - - - - - od 0
- Manuela Ritoša AK Buzet Autosport - ns - - - - 0
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Mario Jelić AK AD-Astra - - - 36 - - 36
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - - - 25 25
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - 25 25
- Katarina Husnjak AK Delta Sport - - - 24 - - 24
- Jasna Durak AK Delta Sport - - - - 24 - 24
- Ivo Marinović AKK Zanatlija - - - 20 - - 20
- Maja Redžić AK RI Autosport 6 4 - - - - 10
- Domagoj Nemak AK INA Delta - 8 - od - - 8
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija 4,5 - - - - - 4,5
- David Pelicar AK D.T. - - - - od - 0
- Darko Pirenjak AK INA Delta - - - - od - 0
- Nino Bogović AK Zagorje - - - - - od 0
- Manuela Ritoša AK Buzet Autosport - ns - - - - 0
 
GRUPA H
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Leon Juričev Martinčev Belson Nostalgija - - - 50 - - 50
2. Sanda Tolić AKK Zanatlija 18,75 - - - - od 18,75
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI