štopericaciljna zastavica 1. 04.-05.03.16. - Kumrovec
2. 06.-07.05.16. - Opatija
3. 20.-21.05.16. - Velenje (SVN)
4. 10.-11.06.16. - Zagreb
5. 29.09.-01.10.16. - Poreč-Croatia
6. 04.-05.11.16. - Poreč
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 9 18 50 50 50 - 177
2. Krisztian Hideg AK Delta Sport 18,75 25 36 36 36 - 151,75
3. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport 0 - 24 - 30 25 79
4. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 0,75 - - 30 24 od 54,75
5. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport 6 12 20 od [od] 10 48
6. Tin Tomljanović AK Delta Sport 1,5 6 8 20 8 [od] 43,5
7. Janos Szilagyi AK Delta Sport 11,25 od 30 od od - 41,25
8. Ivan Pavlović AK Rijeka - 10 16 od od 15 41
9. Karl Rumpler AK Delta Sport 3 0 od - 20 6 29
10. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 0 15 od - od 12 27
11. Marsel Katić AK Opatija Motorsport 0 8 12 od [ns] 4 24
12. Vedran Šipoš AK Zagorje 0 0 od 16 4 - 20
13. Luka Latinović AK Delta Sport 0 od 4 od [od] 8 12
14. Saša Horvat AK Zagorje 0 2 - 8 od 2 12
15. Dario Šamec AK Zagorje od 4 od od - - 4
- državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 9 18 50 50 50 - 177
2. Krisztian Hideg AK Delta Sport 18,75 25 36 36 36 - 151,75
3. Karl Rumpler AK Delta Sport 4,5 15 od - 30 18 67,5
4. Janos Szilagyi AK Delta Sport 11,25 od 30 od od - 41,25
- prvak HAKS-a -
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 13,5 - - 50 50 od 113,5
2. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport 18,75 25 50 od [od] 18 111,75
3. Vedran Šipoš AK Zagorje 11,25 18 od 30 36 - 95,25
4. Sandi Garguljak AK Zagorje - - - 36 - - 36
5. Nikola Dobrila AK D.T. - - - - od 25 25
6. Boro Mateša AK Delta Sport 9 od - - - - 9
- Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - od - 0
- prvak HAKS-a -
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport 11,25 - 50 - 50 - 111,25
2. Ivan Pavlović AK Rijeka - 18 36 od od 25 79
3. Luka Latinović AK Delta Sport 18,75 od 30 od [od] 15 63,75
4. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 13,5 25 od - od 18 56,5
5. Dario Šamec AK Zagorje od 15 od od - - 15
- prvak HAKS-a -
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Tin Tomljanović AK Delta Sport 18,75 18 36 50 36 [od] 158,75
2. Marsel Katić AK Opatija Motorsport 13,5 25 50 od [ns] 25 113,5
3. Saša Horvat AK Zagorje 7,5 15 - 30 od 18 70,5
- prvak HAKS-a -
  
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Janos Locher AK Delta Sport 6 [4] 50 20 20 6 102
2. Igor Mandić AK HBT Racing 11,25 15 - 50 od 8 84,25
3. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja od 10 - 30 30 12 82
4. Toni Malinarich AK D.T. 4,5 18 - - 50 4 76,5
5. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team 13,5 12 od - 36 15 76,5
6. Marko Čerljenko AK Rugvica 7,5 25 - 24 od 10 66,5
7. Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje od 6 - 36 od - 42
8. Gorana Hunić AK INA Delta 3 2 - 16 od - 21
9. Marko-Oto Juričev Martinčev Belson Nostalgija 1,5 - - 8 - od 9,5
10. Željko Magličić AK INA Delta od 8 - od - - 8
- prvak HAKS-a -
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Juraj Combaj AK Zagorje Oroslavje od 25 - 50 od - 75
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Janos Locher AK Delta Sport 9 [6] 50 24 20 8 111
2. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja od 10 - 36 30 15 91
3. Igor Mandić AK HBT Racing 13,5 15 - 50 od 10 88,5
4. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team 18,75 12 od - 36 18 84,75
5. Toni Malinarich AK D.T. 7,5 18 - - 50 6 81,5
6. Marko Čerljenko AK Rugvica 11,25 25 - 30 od 12 78,25
7. Gorana Hunić AK INA Delta 6 4 - 20 od - 30
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Marko-Oto Juričev Martinčev Belson Nostalgija 18,75 - - 50 - od 68,75
 
VOZAČICE
Poz. Vozačice Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Gorana Hunić AK INA Delta 18,75 25 - 50 od - 93,75
 
JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
1. Tin Tomljanović AK Delta Sport 18,75 25 50 36 36 [od] 165,75
2. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 13,5 - - 50 50 od 113,5
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Sandi Garguljak AK Zagorje - - - 24 - - 24
- Nikola Dobrila AK D.T. - - - - od 18 18
- Sebastijan Bertol AK Klek - - - - 16 od 16
- Daniel Šaškin AK D.T. 13,5 - - - - - 13,5
- Marin Vuković AKK Zanatlija od - - 12 - - 12
- Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - od - - 12 - 12
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija 7,5 - - - - - 7,5
- Juraj Puškar AK INA Delta 4,5 - - od - - 4,5
- Vladimir Poredski AK Delta Sport 0 - - 4 - - 4
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja 0 1 - - - - 1
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - - 25 25
- Daniel Šaškin AK D.T. 13,5 - - - - - 13,5
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija 7,5 - - - - - 7,5
- Juraj Puškar AK INA Delta 6 - - od - - 6
- Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac od od - - - - 0
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Sandi Garguljak AK Zagorje - - - 36 - - 36
- Nikola Dobrila AK D.T. - - - - od 25 25
- Boro Mateša AK Delta Sport 9 od - - - - 9
- Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - od - 0
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Sebastijan Bertol AK Klek - - - - 36 od 36
- Ivica Siladić AK Delta Sport ns od - - - - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Paulo Petretić AK Opatija Motorsport - od - - 50 - 50
- Marin Vuković AKK Zanatlija od - - 36 - - 36
- Vladimir Poredski AK Delta Sport 11,25 - - 24 - - 35,25
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja 9 12 - - - - 21
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - - - - - 25 25
- Ivica Siladić AK Delta Sport - - - - 24 - 24
- Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja 18,75 - - od - - 18,75
- Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - - 18 18
- Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra - - - 12 - - 12
- Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja 9 - - - - - 9
- Branko Jemrić AK AD-Astra 0,75 - - - - - 0,75
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - - - od ns 0
- Karlo Pelicar AK D.T. - - - - od - 0
- Janos Szilagy AK Delta Sport - - - - - od 0
- Vedran Šipoš AK Zagorje - - - - - od 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - ns - - - - 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra - - - 36 - - 36
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Denis Močibob AK Buzet Autosport - - - - - 25 25
- Ivica Siladić AK Delta Sport - - - - 24 - 24
- Željko Magličić AK INA Delta - 8 - od - - 8
- Branko Jemrić AK AD-Astra 4,5 - - - - - 4,5
- Karlo Pelicar AK D.T. - - - - od - 0
- Vedran Šipoš AK Zagorje - - - - - od 0
- Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - ns - - - - 0
 
JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 Ukupno
- Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra - - - 30 - - 30
- Karlo Pelicar AK D.T. - - - - od - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI