AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
AUTOSLALOM ZANATLIJA-65. OBLJETNICA '16
Zagreb, 16.10.2016.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:23,569 0:00,000 12
2. 6 601 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2.0 2:25,557 0:01,988 10
3. 6 602 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio Sport 2.0 2:26,719 0:03,150 8
4. 7 701 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 2:30,135 0:06,566 7
5. 7 703 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 2:30,554 0:06,985 6
6. 7 704 Vjekoslav Čičko SAK Samobor Fiat 500 Suzuki 2:30,569 0:07,000 5
7. 7 702 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:30,672 0:07,103 4
8. 1 101 Igor Bogović SAK Samobor Peugeot 106 1.1 2:31,320 0:07,751 3
9. 3 301 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2.0 2:32,156 0:08,587 2
10. 5 510 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:32,339 0:08,770 1
11. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:32,656 0:09,087 -
12. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Ab. 2:33,482 0:09,913 -
13. 4 403 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:33,771 0:10,202 -
14. 3 304 Denis Šroler AKK SB Auto Sport Seat Leon FR 2.0 2:33,855 0:10,286 -
15. 6 605 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2.0 2:34,068 0:10,499 -
16. 5 509 Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 2:34,121 0:10,552 -
17. 5 519 Matija Birt AK HBT Racing Zastava Yugo 1.6 2:34,415 0:10,846 -
18. 1 110 Alen Sekula AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.1 2:34,630 0:11,061 -
19. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 1.4 2:35,333 0:11,764 -
20. 1 109 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 1.1 2:35,771 0:12,202 -
21. 5 501 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 1.6 2:35,905 0:12,336 -
22. 5 512 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo GTi 1.4 2:35,947 0:12,378 -
23. 4 404 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 850 2:36,062 0:12,493 -
24. 5 522 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo 1.6 2:36,547 0:12,978 -
25. 1 105 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:37,076 0:13,507 -
26. 7 708 Silvijo Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio Williams 2.0 2:37,125 0:13,556 -
27. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic GT 1.6 2:37,229 0:13,660 -
28. 3 309 Denis Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio Sport 2.0 2:38,645 0:15,076 -
29. 1 103 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 850 2:39,467 0:15,898 -
30. 3 308 Ivan Dropučić AK Dubrava Peugeot 206 2:39,563 0:15,994 -
31. 7 712 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Zastava Yugo 1.6 2:39,586 0:16,017 -
32. 2 210 Sven Gorup AKK Zanatlija Toyota MR2 2:39,855 0:16,286 -
33. 2 205 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 1.6 2:40,648 0:17,079 -
34. 3 307 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 2.0 2:41,194 0:17,625 -
35. 7 715 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:41,313 0:17,744 -
36. 3 305 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio Sport 2.0 2:42,401 0:18,832 -
37. 1 107 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:42,782 0:19,213 -
38. 6 606 Danijel Babić AK INA Delta Renault 5 2:43,472 0:19,903 -
39. 6 609 Marijo Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt GTi 2:43,827 0:20,258 -
40. 5 517 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 1.6 2:43,984 0:20,415 -
41. 5 506 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 1.6 2:46,854 0:23,285 -
42. 2 212 Igor Šimunić AK INA Delta Suzuki Ignis 1.5 2:47,057 0:23,488 -
43. 7 711 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 2:47,235 0:23,666 -
44. 5 508 Nino Čubić AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 2:47,243 0:23,674 -
45. 2 213 Dario Šimunić AK INA Delta Suzuki Ignis 1.5 2:47,933 0:24,364 -
46. 6 616 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:48,591 0:25,022 -
47. 3 303 Mladen Mihoci AK INA Delta Renault Clio RS 2.0 2:50,599 0:27,030 -
48. 5 511 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:51,160 0:27,591 -
49. 7 705 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia MPi 1.4 2:52,804 0:29,235 -
50. 7 706 Karlo Matić Belson Nostalgija Zastava Yugo 1.3 2:54,245 0:30,676 -
51. 6 607 Vid Benko AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:55,643 0:32,074 -
52. 6 614 Denis Vidak AK INA Delta BMW 318 iS 2:57,033 0:33,464 -
53. 6 611 Mario Petreković AMK Dugo Selo VW Golf III 2.0 16V 2:57,853 0:34,284 -
54. 7 714 Marko Otto Juričev Martinčev Belson Nostalgija Fiat 126 2:58,269 0:34,700 -
55. 5 514 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Zastava Yugo 1.3 3:01,385 0:37,816 -
56. 6 608 Ivan Rostohar AKK Zanatlija BMW 318 iS 3:01,612 0:38,043 -
57. 2 209 Branko Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 1.6i 3:03,532 0:39,963 -
58. 6 610 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Lancer GTi 3:04,197 0:40,628 -
59. 2 204 Mladen Iveković AMK Dugo Selo Zastava Yugo 65 1.3 3:05,757 0:42,188 -
60. 5 516 Mirela Stern AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 3:08,361 0:44,792 -
61. 2 206 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 1.6 3:12,637 0:49,068 -
62. 1 108 Mia Ozvačić SAK Samobor Peugeot 106 1.1 3:17,928 0:54,359 -
63. 5 507 Stjepan Zlodi AK Delta Sport Škoda Feliicia 1.3 3:26,965 1:03,396 -
64. 7 709 Klaudija Dolski Belson Nostalgija Zastava Yugo 1.3 3:41,599 1:18,030 -
65. 7 710 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot 4:27,276 2:03,707 -
 
GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 101 Igor Bogović SAK Samobor Peugeot 106 1.1 2:31,320 0:00,000 12
2. 3 301 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2.0 2:32,156 0:00,836 10
3. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Ab. 2:33,482 0:02,162 8
4. 3 304 Denis Šroler AKK SB Auto Sport Seat Leon FR 2.0 2:33,855 0:02,535 7
5. 1 110 Alen Sekula AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.1 2:34,630 0:03,310 6
6. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 1.4 2:35,333 0:04,013 5
7. 1 109 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 1.1 2:35,771 0:04,451 4
8. 1 105 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:37,076 0:05,756 3
9 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic GT 1.6 2:37,229 0:05,909 2
.10. 3 309 Denis Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio Sport 2.0 2:38,645 0:07,325 1
11. 1 103 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 850 2:39,467 0:08,147 -
12. 3 308 Ivan Dropučić AK Dubrava Peugeot 206 2:39,563 0:08,243 -
13. 2 210 Sven Gorup AKK Zanatlija Toyota MR2 2:39,855 0:08,535 -
14. 2 205 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 1.6 2:40,648 0:09,328 -
15. 3 307 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 2.0 2:41,194 0:09,874 -
16. 3 305 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio Sport 2.0 2:42,401 0:11,081 -
17. 1 107 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:42,782 0:11,462 -
18. 2 212 Igor Šimunić AK INA Delta Suzuki Ignis 1.5 2:47,057 0:15,737 -
19. 2 213 Dario Šimunić AK INA Delta Suzuki Ignis 1.5 2:47,933 0:16,613 -
20. 3 303 Mladen Mihoci AK INA Delta Renault Clio RS 2.0 2:50,599 0:19,279 -
21. 2 209 Branko Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 1.6i 3:03,532 0:32,212 -
22. 2 204 Mladen Iveković AMK Dugo Selo Zastava Yugo 65 1.3 3:05,757 0:34,437 -
23. 2 206 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 1.6 3:12,637 0:41,317 -
24. 1 108 Mia Ozvačić SAK Samobor Peugeot 106 1.1 3:17,928 0:46,608 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:23,569 0:00,000 12
2. 6 601 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2.0 2:25,557 0:01,988 10
3. 6 602 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio Sport 2.0 2:26,719 0:03,150 8
4. 5 510 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:32,339 0:08,770 7
5. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:32,656 0:09,087 6
6. 4 403 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:33,771 0:10,202 5
7. 6 605 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2.0 2:34,068 0:10,499 4
8. 5 509 Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 2:34,121 0:10,552 3
9 5 519 Matija Birt AK HBT Racing Zastava Yugo 1.6 2:34,415 0:10,846 2
.10. 5 501 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 1.6 2:35,905 0:12,336 1
11. 5 512 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo GTi 1.4 2:35,947 0:12,378 -
12. 4 404 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 850 2:36,062 0:12,493 -
13. 5 522 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo 1.6 2:36,547 0:12,978 -
14. 6 606 Danijel Babić AK INA Delta Renault 5 2:43,472 0:19,903 -
15. 6 609 Marijo Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt GTi 2:43,827 0:20,258 -
16. 5 517 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 1.6 2:43,984 0:20,415 -
17. 5 506 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 1.6 2:46,854 0:23,285 -
18. 5 508 Nino Čubić AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 2:47,243 0:23,674 -
19. 6 616 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:48,591 0:25,022 -
20. 5 511 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:51,160 0:27,591 -
21. 6 607 Vid Benko AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:55,643 0:32,074 -
22. 6 614 Denis Vidak AK INA Delta BMW 318 iS 2:57,033 0:33,464 -
23. 6 611 Mario Petreković AMK Dugo Selo VW Golf III 2.0 16V 2:57,853 0:34,284 -
24. 5 514 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Zastava Yugo 1.3 3:01,385 0:37,816 -
25. 6 608 Ivan Rostohar AKK Zanatlija BMW 318 iS 3:01,612 0:38,043 -
26. 6 610 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Lancer GTi 3:04,197 0:40,628 -
27. 5 516 Mirela Stern AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 3:08,361 0:44,792 -
28. 5 507 Stjepan Zlodi AK Delta Sport Škoda Feliicia 1.3 3:26,965 1:03,396 -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:32,656 0:00,000 12
2. 5 511 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:51,160 0:18,504 10
3. 5 516 Mirela Stern AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 3:08,361 0:35,705 8
4. 2 206 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 1.6 3:12,637 0:39,981 7
5. 1 108 Mia Ozvačić SAK Samobor Peugeot 106 1.1 3:17,928 0:45,272 6
6. 7 709 Klaudija Dolski Belson Nostalgija Zastava Yugo 1.3 3:41,599 1:08,943 5
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 404 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 850 2:36,062 0:00,000 12
2. 7 712 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Zastava Yugo 1.6 2:39,586 0:03,524 10
3. 7 715 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:41,313 0:05,251 8
4. 1 107 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:42,782 0:06,720 7
5. 5 517 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 1.6 2:43,984 0:07,922 6
6. 5 506 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 1.6 2:46,854 0:10,792 5
7. 6 616 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:48,591 0:12,529 4
8. 7 705 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia MPi 1.4 2:52,804 0:16,742 3
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 101 Igor Bogović SAK Samobor Peugeot 106 1.1 2:31,320 0:00,000 12
2. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Ab. 2:33,482 0:02,162 10
3. 1 110 Alen Sekula AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.1 2:34,630 0:03,310 8
4. 1 109 Filip Agić AKK Zanatlija Fiat Seicento 1.1 2:35,771 0:04,451 7
5. 1 105 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:37,076 0:05,756 6
6. 1 103 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 850 2:39,467 0:08,147 5
7. 1 107 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 1.0 2:42,782 0:11,462 4
8. 1 108 Mia Ozvačić SAK Samobor Peugeot 106 1.1 3:17,928 0:46,608 3
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 1.4 2:35,333 0:00,000 12
2. 2 202 Antun Laušin SAK Samobor Honda Civic GT 1.6 2:37,229 0:01,896 10
3. 2 210 Sven Gorup AKK Zanatlija Toyota MR2 2:39,855 0:04,522 8
4. 2 205 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 1.6 2:40,648 0:05,315 7
5. 2 212 Igor Šimunić AK INA Delta Suzuki Ignis 1.5 2:47,057 0:11,724 6
6. 2 213 Dario Šimunić AK INA Delta Suzuki Ignis 1.5 2:47,933 0:12,600 5
7. 2 209 Branko Balić AMK Dugo Selo Honda Civic Sedan 1.6i 3:03,532 0:28,199 4
8. 2 204 Mladen Iveković AMK Dugo Selo Zastava Yugo 65 1.3 3:05,757 0:30,424 3
9. 2 206 Sandra Martić AMK Dugo Selo Ford Fiesta 1.6 3:12,637 0:37,304 2
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2.0 2:32,156 0:00,000 12
2. 3 304 Denis Šroler AKK SB Auto Sport Seat Leon FR 2.0 2:33,855 0:01,699 10
3. 3 309 Denis Hernaut AKK Zanatlija Renault Clio Sport 2.0 2:38,645 0:06,489 8
4. 3 308 Ivan Dropučić AK Dubrava Peugeot 206 2:39,563 0:07,407 7
5. 3 307 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 2.0 2:41,194 0:09,038 6
6. 3 305 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio Sport 2.0 2:42,401 0:10,245 5
7. 3 303 Mladen Mihoci AK INA Delta Renault Clio RS 2.0 2:50,599 0:18,443 4
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:23,569 0:00,000 12
2. 4 402 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1.1 2:32,656 0:09,087 10
3. 4 403 Marko Cavor AKK Zanatlija Zastava 850 2:33,771 0:10,202 8
4. 4 404 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 850 2:36,062 0:12,493 7
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 510 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:32,339 0:00,000 12
2. 5 509 Hrvoje Čižmek AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 2:34,121 0:01,782 10
3. 5 519 Matija Birt AK HBT Racing Zastava Yugo 1.6 2:34,415 0:02,076 8
4. 5 501 Natanael Petrov AK RTZ Zastava 101 1.6 2:35,905 0:03,566 7
5. 5 512 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo GTi 1.4 2:35,947 0:03,608 6
6. 5 522 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo 1.6 2:36,547 0:04,208 5
7. 5 517 Alen Mađer AK Dubrava VW Polo GTi 1.6 2:43,984 0:11,645 4
8. 5 506 Petar Blažičko AMK Dugo Selo Peugeot 106 1.6 2:46,854 0:14,515 3
9. 5 508 Nino Čubić AK Dubrava Zastava Yugo 1.6 2:47,243 0:14,904 2
10. 5 511 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Honda Civic 1.6 2:51,160 0:18,821 1
11. 5 514 Mario Švaljek AMK Dugo Selo Zastava Yugo 1.3 3:01,385 0:29,046 -
12. 5 516 Mirela Stern AMK Dugo Selo Fiat Cinquecento 1.2 3:08,361 0:36,022 -
13. 5 507 Stjepan Zlodi AK Delta Sport Škoda Feliicia 1.3 3:26,965 0:54,626 -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 601 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2.0 2:25,557 0:00,000 12
2. 6 602 Goran Laušin SAK Samobor Renault Clio Sport 2.0 2:26,719 0:01,162 10
3. 6 605 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio Sport 2.0 2:34,068 0:08,511 8
4. 6 606 Danijel Babić AK INA Delta Renault 5 2:43,472 0:17,915 7
5. 6 609 Marijo Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt GTi 2:43,827 0:18,270 6
6. 6 616 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:48,591 0:23,034 5
7. 6 607 Vid Benko AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:55,643 0:30,086 4
8. 6 614 Denis Vidak AKK Zanatlija BMW 318 iS 2:57,033 0:31,476 3
9. 6 611 Mario Petreković AMK Dugo Selo VW Golf III 2.0 16V 2:57,853 0:32,296 2
10. 6 608 Ivan Rostohar AKK Zanatlija BMW 318 iS 3:01,612 0:36,055 1
11. 6 610 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Lancer GTi 3:04,197 0:38,640 -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Mladen Đajić AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 2:30,135 0:00,000 12
2. 7 703 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 1.0 2:30,554 0:00,419 10
3. 7 704 Vjekoslav Čičko SAK Samobor Fiat 500 Suzuki 2:30,569 0:00,434 8
4. 7 702 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 2:30,672 0:00,537 7
5. 7 708 Silvijo Stefanović AK Zagreb Racing Team Renault Clio Williams 2.0 2:37,125 0:06,990 6
6. 7 712 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Zastava Yugo 1.6 2:39,586 0:09,451 5
7. 7 715 Tin Tomljanović AK Delta Sport Citroën Saxo 2:41,313 0:11,178 4
8. 7 711 Miroslav Herceg AKK Petar Klepac Renault 5 GT Turbo 2:47,235 0:17,100 3
9. 7 705 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia MPi 1.4 2:52,804 0:22,669 2
10. 7 706 Karlo Matić Belson Nostalgija Zastava Yugo 1.3 2:54,245 0:24,110 1
11. 7 714 Marko Otto Juričev Martinčev Belson Nostalgija Fiat 126 2:58,269 0:28,134 -
12. 7 709 Klaudija Dolski Belson Nostalgija Zastava Yugo 1.3 3:41,599 1:11,464 -
13. 7 710 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot 4:27,276 1:57,141 -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 12 Nenad Damarija K4 12 Hrvoje Belinić K6 12 Marko Mirosavljević K3 36
2. SAK SAMOBOR 12 Igor Bogović K1 12 Dario Mučnjak K2 10 Goran Laušin K6 34
3. AKK ZANATLIJA 12 Saša Čaklović K5 8 Marko Cavor K4 8 Alen Sekula K1 28
4. AK ŽUPA DUBROVAČKA 12 Mladen Đajić K7 10 Marijo Barović K7 - 22
5. AK DUBRAVA 8 Goran Sruk K6 7 Ivan Dropučić K3 6 Vedran Delimar K5 21
6. AK INA DELTA 7 Danijel Babić K6 6 Marijo Špehar K6 6 Igor Šimunić K2 19
7. AMK DUGO SELO 10 Hrvoje Čižmek K5 4 Branko Balić K2 3 Petar Blažičko K5 17
8. AKK SB AUTO SPORT 10 Denis Šroler K3 - - 10
9. AK HBT RACING 8 Matija Birt K5 - - 8
10. AK RTZ 7 Natanael Petrov K5 - - 7
11. AK ZAGREB RACING TEAM 6 Silvijo Stefanović K7 - - 6
12. AK ZAGORJE 6 Matija Žiljak K3 - - 6
13. AK OPATIJA 5 Aljoša Kinkela K1 - - 5
14. AK DELTA SPORT 4 Tin Tomljanović K7 - - 4
15. AKK PETAR KLEPAC 3 Miroslav Herceg K7 - - 3
16. AK AD ASTRA 2 Tomislav Jeffrey Jemrić K7 - - 2
17. BELSON NOSTALGIJA 1 Karlo Matić K7 - - 1