štopericaciljna zastavica 1. 06.-07.05.17. - Sljeme
2. 13.-14.05.17. - Skradin
3. 27.-28.05.17. - Kotor (MNE)
4. 10.-11.06.17. - Malačka
5. 14.-16.07.17. - Čabar
6. 05.-06.08.17. - Cazin (BIH)
7. 01.-03.09.17. - Ilirska Bistrica (SVN)
8. 15.-17.09.17. - Buzet
9. 07.-08.10.17. - Brgat
 
PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA

KONAČNI REZULTATI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mladen Sigurnjak AK Opatija [17] 30 30 28 30 30 30 28 - 206
2. Dorjan Kljun AK Opatija 30 17 28 25 [16] 28 26 30 - 184
3. Bojan Hlača AK Opatija 22 24 15 [od] 22 [15] 23 20 30 156
4. Miljenko Dobrilović Klub Belson Nostalgija [23] 26 26 24 25 - - 17 - 118
5. Antonio Hernaut AKK Zanatlija 28 - - - 21 21 23 20 - 113
6. Karlo Župan Klub Belson Nostalgija 19 12 od - 24 18 13 10 - 96
7. Ante Gaćina AKK Rogoznica 21 20 19 21 [od] - - - - 81
8. Leo Černi AK Opatija od 28 - od od - 19 21 - 68
9. Hrvoje Radan Klub Belson Nostalgija - - - - 18 24 12 12 - 66
10. Renzo Jurić Klub Belson Nostalgija - 16 - - 15 - 12 12 - 55
11. Zlatko Brozović Klub Belson Nostalgija - 18 od 18 - 17 - - - 53
12. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - 20 18 - - - - 38
13. Lorenzo Martincich AK Skok Racing - - - - - - 17 15 - 32
14. Ivan Smolek Klub Belson Nostalgija 16 od - - - - 15 od - 31
15. Dino Baričevac AK Opatija - - - - 12 - od 13 - 25
16. Karlo Grabar AK Opatija - - - - - - - 24 - 24
17. Martina Radan Klub Belson Nostalgija 15 - - - - - - - - 15
18. Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - - 15 - 15
- Frane Jukić Klub Belson Nostalgija - od - - - - - - - 0
- Ivan Brajković Klub Belson Nostalgija - - - - - - - od - 0
- Ivan Kardum Klub Belson Nostalgija ns - - - - - - - - 0
 - prvak HAKS-a -
 
KLASA P1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Bojan Hlača AK Opatija 20 20 10 [od] 20 [10] 20 20 20 130
2. Renzo Jurić Klub Belson Nostalgija - 15 - - 15 - 12 12 - 54
3. Ivan Smolek Klub Belson Nostalgija 15 od - - - - 15 od - 30
4. Marko Cavor AKK Zanatlija - - - - - - - 15 - 15
- Ivan Brajković Klub Belson Nostalgija - - - - - - - od - 0
- Ivan Kardum Klub Belson Nostalgija ns - - - - - - - - 0
 
KLASA P2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dorjan Kljun AK Opatija 20 15 20 20 [15] 20 20 20 - 135
2. Karlo Župan Klub Belson Nostalgija 15 12 od - 20 15 12 10 - 84
3. Leo Černi AK Opatija od 20 - od od - 15 15 - 50
4. Dino Baričevac AK Opatija - - - - 12 - od 12 - 24
- Frane Jukić Klub Belson Nostalgija - od - - - - - - - 0
 
KLASA P3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mladen Sigurnjak AK Opatija [12] 20 20 20 20 20 20 20 - 140
2. Antonio Hernaut AKK Zanatlija 20 - - - 15 15 15 15 - 80
3. Ante Gaćina AKK Rogoznica 15 15 15 15 [od] - - - - 60
4. Lorenzo Martincich AK Skok Racing - - - - - - 12 12 - 24
 
KLASA P4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Miljenko Dobrilović Klub Belson Nostalgija 20 20 20 20 [20] - - 15 - 95
2. Hrvoje Radan Klub Belson Nostalgija - - - - 15 20 12 12 - 59
3. Zlatko Brozović Klub Belson Nostalgija - 15 od 15 - 15 - - - 45
4. Karlo Grabar AK Opatija - - - - - - - 20 - 20
5. Martina Radan Klub Belson Nostalgija 15 - - - - - - - - 15
 
KLASA P5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - 10 10 - - - - 20
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AK OPATIJA 69 82 73 53 68 73 79 82 30 609
2. KLUB BELSON NOSTALGIJA 58 60 26 42 67 59 40 41 - 393
3. AKK ZANATLIJA 28 - - - 21 21 23 35 - 128
4. AKK ROGOZNICA 21 20 19 21 0 - - - - 81
5. AK PELJEŠAC RACING - - - 20 18 - - - - 38
6. AK SKOK RACING - - - - - - 17 15 - 32