BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
PETROL ILIRSKA BISTRICA '17
Ilirska Bistrica (SVN), 01.-03.09.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:49,820 0:00,000 10
2. 57 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 5:00,530 0:10,710 8
3. 79 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:14,397 0:24,577 6
4. 123 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 5:26,557 0:36,737 5
5. 65 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:30,490 0:40,670 4
6. 146 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:34,107 0:44,287 3
7. 103 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 5:34,754 0:44,934 2
8. 133 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:35,444 0:45,624 1
9. 66 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:40,204 0:50,384 -
10. 145 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:47,215 0:57,395 -
11. 102 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:49,694 0:59,874 -
12. 92 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:57,637 1:07,817 -
13. 97 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:58,176 1:08,356 -
14. 106 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 5:58,607 1:08,787 -
15. 144 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:59,062 1:09,242 -
16. 132 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 5:59,690 1:09,870 -
17. 62 E1-17 Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E30 3.0 6:01,150 1:11,330 -
18. 101 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 6:03,497 1:13,677 -
19. 64 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 6:11,080 1:21,260 -
20. 43 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot SH 6:23,455 1:33,635 -
21. 99 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 6:29,906 1:40,086 -
22. 111 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:43,651 1:53,831 -
23. 83 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 6:51,928 2:02,108 -
- 81 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW odustao -
- 85 E1-16 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf I odustao -
- 91 N2 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic odustao -
- 94 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 100 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F 4:58,661 0:00,000 10
2. 16 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Formula 2 5:07,997 0:09,336 8
3. 14 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 5:49,632 0:50,971 6
- 5 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Reynard odustao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 111 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:43,651 0:00,000 13
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 92 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:57,637 0:00,000 24
- 91 N2 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic odustao -
- 94 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi odustao -
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 146 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:34,107 0:00,000 25
2. 145 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:47,215 0:13,108 19,5
3. 144 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:59,062 0:24,955 15,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 106 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 5:58,607 0:00,000 13,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 97 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:58,176 0:00,000 14
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 133 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:35,444 0:00,000 24,5
2. 132 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 5:59,690 0:24,246 18
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 123 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX 5:26,557 0:00,000 15
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 103 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 5:34,754 0:00,000 23
2. 102 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:49,694 0:14,940 17
3. 101 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 6:03,497 0:28,743 13
4. 99 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 6:29,906 0:55,152 10
- 100 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 odustao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 79 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:14,397 0:00,000 24
2. 83 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 6:51,928 1:37,531 15
- 81 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW odustao -
- 85 E1-16 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf I odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 65 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:30,490 0:00,000 23,5
2. 66 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:40,204 0:09,714 17,5
3. 62 E1-17 Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E30 3.0 6:01,150 0:30,660 13,5
4. 64 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 6:11,080 0:40,590 10,5
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F 4:58,661 0:00,000 25
2. 16 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Formula 2 5:07,997 0:09,336 19,5
3. 14 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 5:49,632 0:50,971 16
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 5 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Reynard odustao -
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 61 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:49,820 0:00,000 25
2. 57 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 5:00,530 0:10,710 19,5
3. 43 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot SH 6:23,455 1:33,635 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Ante Alduk A8 24 Đivo Franić N2 19,5 Istvan Kavecz E1-23 68
2. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 16 Igor Cossetto E19 13,5 Sven Gorup A6 54,5
3. AK SOLIN 25 Petar Dajak D19 18 Ivan Batalić A8 - 43
4. AMK NO TRACTION 25 Saša Radola N3 15,5 Ellio Radola N3 - 40,5
5. AK RIJEKA 23 Dejan Kopajtić E1-15 10,5 Marin Petrić E1-17 - 33,5
6. AK ISTRA RACING TEAM 17 Igor Janko E1-15 13 Darko Ladavac N1 - 30
7. AKK PETAR KLEPAC 24 Bojan Juranić E1-16 - - 24
8. AKK VELIKA GORICA 23,5 Denis Nišević E1-17 - - 23,5
9. SPLITSKI AUTO KLUB 17,5 Miroslav Herceg E1-17 - - 17,5
10. AK BUZET 15 Eđidio Benčić E1-16 - - 15
11. AK DELTA TIMING 14 Duško Banjeglav A7 - - 14
12. AK R.T.Z. 13 Natanael Petrov E1-15 - - 13
13. AK DELTA SPORT 12 Krešimir Sauerbrunn E1-23 - - 12
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE