BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
36. BUZETSKI DANI '17
Buzet, 15.-17.09.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 A9 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R5 T16 5:43,817 0:00,000 10
2. 128 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 5:44,440 0:00,623 8
3. 55 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:45,461 0:01,644 6
4. 147 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:48,734 0:04,917 5
5. 146 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:54,466 0:10,649 4
6. 163 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:56,524 0:12,707 3
7. 50 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 5:58,426 0:14,609 2
8. 161 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 5:59,472 0:15,655 1
9. 76 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 6:00,091 0:16,274 -
10. 57 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:06,027 0:22,210 -
11. 141 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 6:08,436 0:24,619 -
12. 201 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 Suzuki 6:09,054 0:25,237 -
13. 78 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:09,957 0:26,140 -
14. 164 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:11,341 0:27,524 -
15. 64 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 6:11,460 0:27,643 -
16. 162 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 6:11,784 0:27,967 -
17. 168 E1-15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 6:12,387 0:28,570 -
18. 203 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:13,129 0:29,312 -
19. 140 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 6:14,256 0:30,439 -
20. 63 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:15,424 0:31,607 -
21. 59 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 6:15,877 0:32,060 -
22. 77 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 6:17,176 0:33,359 -
23. 66 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:18,487 0:34,670 -
24. 80 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 6:19,820 0:36,003 -
25. 131 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV GTi 6:19,903 0:36,086 -
26. 167 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 1.6 6:20,468 0:36,651 -
27. 178 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:22,291 0:38,474 -
28. 39 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot SH 6:22,919 0:39,102 -
29. 170 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 6:24,646 0:40,829 -
30. 171 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:28,692 0:44,875 -
31. 139 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 6:29,212 0:45,395 -
32. 172 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 6:31,632 0:47,815 -
33. 192 E1-14 Enver Prodan AK Buzet Rover MG 1.4 6:32,003 0:48,186 -
34. 152 E1-16 Ante Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 6:35,360 0:51,543 -
35. 174 N2 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:37,257 0:53,440 -
36. 142 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 6:37,279 0:53,462 -
37. 166 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 6:38,146 0:54,329 -
38. 136 E1-23 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 1.8 Turbo 6:42,009 0:58,192 -
39. 186 E1-14 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:49,328 1:05,511 -
40. 154 E1-16 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio RS 2.0 6:50,088 1:06,271 -
41. 157 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 6:50,424 1:06,607 -
42. 175 N2 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:04,869 1:21,052 -
43. 197 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:07,943 1:24,126 -
44. 185 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:08,261 1:24,444 -
45. 68 A6 Vladimir Poredski AK Delta Sport Škoda Fabia 1.4 16V 7:12,457 1:28,640 -
46. 198 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:18,884 1:35,067 -
47. 191 E1-14 Željko Gulin AK Mihovil Fiat 127 7:22,850 1:39,033 -
48. 199 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 7:29,458 1:45,641 -
- 60 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R odustao -
- 173 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi odustao -
- 204 E1-11 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto odustao -
- 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava Pro 1300 odustao -
- 127 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
- 169 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Reynard 5:04,056 0:00,000 10
2. 14 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F 5:23,040 0:18,984 8
3. 9 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:38,584 0:34,528 6
4. 10 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Renault 2.0 6:26,860 1:22,804 5
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 197 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:07,943 0:00,000 21
2. 198 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:18,884 0:10,941 15,5
3. 199 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 7:29,458 0:21,515 12
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 171 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:28,692 0:00,000 23
2. 172 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 6:31,632 0:02,940 17,5
3. 174 N2 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 6:37,257 0:08,565 14
4. 175 N2 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 7:04,869 0:36,177 11,5
- 173 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi odustao -
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 76 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 6:00,091 0:00,000 25
2. 78 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:09,957 0:09,866 19,5
3. 77 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 6:17,176 0:17,085 16
4. 80 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 6:19,820 0:19,729 13,5
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 66 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 6:18,487 0:00,000 21
2. 185 A6 Nikola Rožić AK Trogir Škoda Felicia 1.3 LXi 7:08,261 0:49,774 15,5
3. 68 A6 Vladimir Poredski AK Delta Sport Škoda Fabia 1.4 16V 7:12,457 0:53,970 12
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 164 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:11,341 0:00,000 23
2. 64 A7 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 R2 6:11,460 0:00,119 17,5
3. 63 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 6:15,424 0:04,083 14
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 55 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 5:45,461 0:00,000 24,5
2. 57 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:06,027 0:20,566 18,5
3. 59 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 6:15,877 0:30,416 13,5
- 60 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 A9 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R5 T16 5:43,817 0:00,000 25
2. 50 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 5:58,426 0:14,609 19
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 201 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 Suzuki 6:09,054 0:00,000 22
2. 203 E1-11 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 6:13,129 0:04,075 15,5
- 204 E1-11 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto odustao -
- 205 E1-11 Denis Sandalj AK Buzet Zastava Pro 1300 odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 178 E1-14 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:22,291 0:00,000 20
2. 192 E1-14 Enver Prodan AK Buzet Rover MG 1.4 6:32,003 0:09,712 15
3. 186 E1-14 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:49,328 0:27,037 12
4. 191 E1-14 Željko Gulin AK Mihovil Fiat 127 7:22,850 1:00,559 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 163 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 5:56,524 0:00,000 25,5
2. 161 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 5:59,472 0:02,948 20
3. 162 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 6:11,784 0:15,260 15,5
4. 168 E1-15 Ivan Jaranović AK RI Autosport VW Golf 6:12,387 0:15,863 13
5. 167 E1-15 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 S16 1.6 6:20,468 0:23,944 10
6. 170 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 6:24,646 0:28,122 8
7. 166 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 6:38,146 0:41,622 6
- 169 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 nije startao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 147 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 5:48,734 0:00,000 24,5
2. 146 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 5:54,466 0:05,732 19
3. 152 E1-16 Ante Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 6:35,360 0:46,626 12
4. 154 E1-16 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio RS 2.0 6:50,088 1:01,354 10
5. 157 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 6:50,424 1:01,690 8
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 141 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 6:08,436 0:00,000 22,5
2. 140 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 6:14,256 0:05,820 15
3. 139 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 6:29,212 0:20,776 12
4. 142 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 6:37,279 0:28,843 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 14 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F 5:23,040 0:00,000 24,5
2. 9 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Coloni CN 98 Nissan 5:38,584 0:15,544 19
3. 10 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Renault 2.0 6:26,860 1:03,820 15,5
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Reynard 5:04,056 0:00,000 25
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 128 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 5:44,440 0:00,000 25
2. 131 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV GTi 6:19,903 0:35,463 15
3. 39 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot SH 6:22,919 0:38,479 12
4. 136 E1-23 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 1.8 Turbo 6:42,009 0:57,569 10
- 127 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Laszlo Szasz D20 25 Istvan Kavecz E1-23 23 Đivo Franić N2 73
2. AK OPATIJA MOTORSPORT 25,5 Edi Kuharić E1-15 25 Viliam Prodan A9 14 Mateo Butorac A7 64,5
3. AK BUZET AUTOSPORT 22 Vjekoslav Čičko E1-11 20 Patrik Vivoda E1-14 17,5 Manuel Kodelja A7 59,5
4. AK SOLIN 24,5 Petar Dajak D19 17,5 Novica Stella N2 13,5 Ivan Batalić E1-15 55,5
5. AKK PETAR KLEPAC 24,5 Bojan Juranić E1-16 22,5 Željko Pavičić E1-17 - 47
6. AMK NO TRACTION 25 Saša Radola N3 13,5 Ellio Radola N3 - 38,5
7. AKK ZANATLIJA 21 Sven Gorup A6 15,5 Igor Cossetto D19 - 36,5
8. AK RI AUTOSPORT 19 Mario Jurišić E1-16 13 Ivan Jaranović E1-15 - 32
9. SPLITSKI AUTO KLUB 16 Filip Magdić N3 15 Miroslav Herceg E1-17 - 31
10. AK RIJEKA 20 Dejan Kopajtić E1-15 10 Marin Petrić E1-17 - 30
11. AKK VELIKA GORICA 15 Jurica Majić E1-23 12 Denis Nišević E1-17 - 27
12. AKK ŠIBENIK 24,5 Đani Varljen A8 - - 24,5
13. AK DELTA SPORT 12 Krešimir Sauerbrunn E1-23 12 Vladimir Poredski A6 - 24
14. AK DELTA TIMING 23 Duško Banjeglav A7 - - 23
15. AK BUZET 15 Enver Prodan E1-14 8 Eđidio Benčić E1-16 - 23
16. AK ISTRA RACING TEAM 15,5 Darko Ladavac N1 6 Igor Janko E1-15 - 21,5
17. AKK SVETA NEDELJA 21 Borna Vlašić N1 - - 21
18. AK SKOK RACING 15,5 Donald Milokanović E1-11 - - 15,5
19. AK TROGIR 15,5 Nikola Rožić A6 - - 15,5
20. AK RAGUSA RACING 12 Ante Matković E1-16 - - 12
21. AKK ROGOZNICA 12 Ivan Špika N1 - - 12
22. AK DUBRAVA 10 Vedran Delimar E1-23 - - 10
23. AK MIHOVIL 10 Željko Gulin E1-14 - - 10
24. AK R.T.Z. 8 Natanael Petrov E1-15 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE