BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
ČABAR '17
Čabar, 14.-16.07.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 6:14,869 0:00,000 10
2. 35 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:20,993 0:06,124 8
3. 34 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 6:22,942 0:08,073 6
4. 56 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:24,181 0:09,312 5
5. 16 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 6:34,659 0:19,790 4
6. 26 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 6:41,425 0:26,556 3
7. 44 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 6:41,601 0:26,732 2
8. 43 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 6:46,795 0:31,926 1
9. 69 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 6:47,517 0:32,648 -
10. 59 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R2 6:49,178 0:34,309 -
11. 42 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 6:49,944 0:35,075 -
12. 23 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 6:51,498 0:36,629 -
13. 40 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 6:53,349 0:38,480 -
14. 55 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:54,404 0:39,535 -
15. 45 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 6:55,537 0:40,668 -
16. 21 E1-17 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 6:55,938 0:41,069 -
17. 50 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 Suzuki 6:56,576 0:41,707 -
18. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:57,514 0:42,645 -
19. 41 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 6:58,271 0:43,402 -
20. 60 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:59,749 0:44,880 -
21. 54 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:00,966 0:46,097 -
22. 53 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 7:01,808 0:46,939 -
23. 58 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 7:01,879 0:47,010 -
24. 62 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Rover MG 7:06,627 0:51,758 -
25. 74 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:07,447 0:52,578 -
26. 63 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:09,250 0:54,381 -
27. 20 E1-17 Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E30 7:13,954 0:59,085 -
28. 39 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 7:14,864 0:59,995 -
29. 19 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 7:18,464 1:03,595 -
30. 73 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 7:20,024 1:05,155 -
31. 61 A6 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 7:20,327 1:05,458 -
32. 49 E1-11 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto 7:22,678 1:07,809 -
33. 52 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 7:25,030 1:10,161 -
34. 33 E1-16 Igor Krišto AK RI Autosport Renault Clio 7:25,652 1:10,783 -
35. 66 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 7:34,001 1:19,132 -
36. 70 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 7:34,981 1:20,112 -
37. 77 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:36,872 1:22,003 -
38. 37 E1-15 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 1.6 VTR 7:41,396 1:26,527 -
39. 32 E1-16 Jozo Kaznačić AK Oneum Honda CRX 7:43,841 1:28,972 -
40. 31 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 7:53,969 1:39,100 -
41. 75 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:59,197 1:44,328 -
- 12 E1-23 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 64 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Reynard 6:07,602 0:00,000 10
2. 6 D19 Branimir Radić AK Učka Sport F2000 VW 6:38,465 0:30,863 8
3. 5 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 7:02,267 0:54,665 6
- 8 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing F2000 odustao -
- 1 D20 Bianca Steiner AK Dubrovnik Racing F3000 GP2 nije startala -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 7:36,872 0:00,000 22,5
2. 75 N1 Darko Ladavac AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:59,197 0:22,325 17
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 74 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:07,447 0:00,000 24,5
2. 73 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 7:20,024 0:12,577 19
3. 70 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 7:34,981 0:27,534 15
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 69 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 6:47,517 0:00,000 25
2. 66 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 7:34,001 0:46,484 18,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 64 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII nije startao

-
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 62 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Rover MG 7:06,627 0:00,000 21,5
2. 63 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:09,250 0:02,623 16
3. 61 A6 Marsel Katić AK Opatija Motorsport VW Polo 7:20,327 0:13,700 12,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 A7 Viliam Prodan AK Opatija Motorsport Peugeot 208 R2 6:49,178 0:00,000 24,5
2. 60 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 6:59,749 0:10,571 18,5
3. 58 A7 Mateo Butorac AK Opatija Motorsport Citroën C2 R2 7:01,879 0:12,701 14
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 56 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R 6:24,181 0:00,000 25
2. 55 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 6:54,404 0:30,223 19
3. 54 A8 Saša Černeka AKK Petar Klepac Honda Civic Type-R 7:00,966 0:36,785 15
4. 53 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 7:01,808 0:37,627 12,5
5. 52 A8 Igor Mandić AK HBT Racing Ford Focus 2.0 16V 7:25,030 1:00,849 8
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 E1-11 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat 500 Suzuki 6:56,576 0:00,000 20
2. 49 E1-11 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett Proto 7:22,678 0:26,102 15
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 44 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 6:41,601 0:00,000 24,5
2. 43 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 6:46,795 0:05,194 19
3. 42 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 6:49,944 0:08,343 15,5
4. 40 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 6:53,349 0:11,748 12,5
5. 45 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 6:55,537 0:13,936 10
6. 41 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 6:58,271 0:16,670 8
7. 39 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 7:14,864 0:33,263 6
8. 37 E1-15 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 1.6 VTR 7:41,396 0:59,795 5
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 35 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 6:20,993 0:00,000 24,5
2. 34 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 6:22,942 0:01,949 19
3. 33 E1-16 Igor Krišto AK RI Autosport Renault Clio 7:25,652 1:04,659 12
4. 32 E1-16 Jozo Kaznačić AK Oneum Honda CRX 7:43,841 1:22,848 10
5. 31 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 7:53,969 1:32,976 8
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 6:41,425 0:00,000 25
2. 23 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 6:51,498 0:10,073 18
3. 21 E1-17 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 6:55,938 0:14,513 14
4. 22 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 6:57,514 0:16,089 12
5. 20 E1-17 Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E30 7:13,954 0:32,529 10
6. 19 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 7:18,464 0:37,039 8
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 D19 Branimir Radić AK Učka Sport F2000 VW 6:38,465 0:00,000 24,5
2. 5 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 7:02,267 0:23,802 19
- 8 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing F2000 odustao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Reynard 6:07,602 0:00,000 15
- 1 D20 Bianca Steiner AK Dubrovnik Racing F3000 GP2 nije startala -
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 17 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 6:14,869 0:00,000 25
2. 16 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 6:34,659 0:19,790 18,5
- 12 E1-23 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Tamas Tomcsanyi E1-15 24,5 Đivo Franić N2 19 Ante Alduk A8 68
2. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 19 Igor Cossetto E19 16 Sven Gorup A6 60
3. AK OPATIJA MOTORSPORT 24,5 Viliam Prodan A7 19 Edi Kuharić E1-15 14 Mateo Butorac A7 57,5
4. AKK PETAR KLEPAC 19 Bojan Juranić E1-16 18 Željko Pavičić E1-17 15 Zoran Grabović E1-11 52
5. AMK NO TRACTION 25 Saša Radola N3 18,5 Ellio Radola N3 - 43,5
6. AKK VELIKA GORICA 25 Denis Nišević E1-17 12,5 Renato Jaketić E1-15 - 37,5
7. AK RI AUTOSPORT 24,5 Mario Jurišić E1-16 12 Igor Krišto E1-16 - 36,5
8. AK ISTRA RACING TEAM 17 Darko Ladavac N1 15,5 Igor Janko E1-15 - 32,5
9. AK SOLIN 19 Novica Stella N2 12,5 Ivan Batalić A8 - 31,5
10. AKK ŠIBENIK 25 Đani Varljen A8 - - 25
11. AK UČKA SPORT 24,5 Branimir Radić D19 - - 24,5
12. AKK SVETA NEDELJA 22,5 Borna Vlašić N1 - - 22,5
13. AK ŽUPA DUBROVAČKA 21,5 Marijo Barović A6 - - 21,5
14. AK BUZET AUTOSPORT 20 Vjekoslav Čičko E1-11 - - 20
15. AK DELTA TIMING 18,5 Duško Banjeglav A7 - - 18,5
16. AK RIJEKA 10 Dejan Kopajtić E1-15 8 Marin Petrić E1-17 - 18
17. AK HBT RACING 8 Igor Mandić A8 5 Marko Popović E1-15 - 13
18. AK ONEUM 10 Jozo Kaznačić E1-16 - - 10
19. AK BUZET 8 Eđidio Benčić E1-16 - - 8
20. AK R.T.Z. 6 Natanael Petrov E1-15 - - 6
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE