BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
18. VELIKA NAGRADA CAZIN '17
Cazin (BIH), 05.-06.08.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:44,381 0:00,000 10
2. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 4:44,538 0:00,157 8
3. 15 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:50,164 0:05,783 6
4. 3 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:53,649 0:09,268 5
5. 166 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 4:54,687 0:10,306 4
6. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 4:55,526 0:11,145 3
7. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 4:56,995 0:12,614 2
8. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 5:00,135 0:15,754 1
9. 81 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:02,850 0:18,469 -
10. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:03,380 0:18,999 -
11. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:04,891 0:20,510 -
12. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:05,276 0:20,895 -
13. 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:06,284 0:21,903 -
14. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:07,810 0:23,429 -
15. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:13,311 0:28,930 -
16. 63 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 5:15,261 0:30,880 -
17. 23 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:15,678 0:31,297 -
18. 135 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Rover MG 5:17,780 0:33,399 -
19. 59 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:18,425 0:34,044 -
20. 66 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:19,104 0:34,723 -
21. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:20,713 0:36,332 -
22. 61 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 5:22,801 0:38,420 -
23. 83 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot 5:27,888 0:43,507 -
24. 91 E1-17 Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E30 3.0 5:31,577 0:47,196 -
25. 7 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 5:36,200 0:51,819 -
26. 128 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 5:36,478 0:52,097 -
27. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 5:42,681 0:58,300 -
28. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 5:56,717 1:12,336 -
29. 224 E1-14 Željko Gulin AK Mihovil Fiat 127 5:59,955 1:15,574 -
30. 55 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 6:04,645 1:20,264 -
31. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 6:07,867 1:23,486 -
- 5 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R odustao -
- 255 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 odustao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F 4:54,100 0:00,000 10
2. 84 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Formula 2000 5:22,233 0:28,133 8
3. 412 E19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 6:04,303 1:10,203 6
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 5:42,681 0:00,000 20,5
2. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 5:56,717 0:14,036 15
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:13,311 0:00,000 26
2. 59 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:18,425 0:05,114 20,5
3. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:20,713 0:07,402 16,5
4. 61 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 5:22,801 0:09,490 14
5. 7 N2 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 5:36,200 0:22,889 11,5
6. 128 N2 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 5:36,478 0:23,167 9
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:04,891 0:00,000 25
2. 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:06,284 0:01,393 19,5
3. 66 N3 Ellio Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:19,104 0:14,213 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 5:15,261 0:00,000 24
2. 135 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Rover MG 5:17,780 0:02,519 18,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:05,276 0:00,000 14,5
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 81 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:02,850 0:00,000 25
2. 55 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 6:04,645 1:01,795 18
- 5 A8 Đani Varljen AKK Šibenik Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 224 E1-14 Željko Gulin AK Mihovil Fiat 127 5:59,955 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 4:50,164 0:00,000 24
2. 166 E1-15 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 4:54,687 0:04,523 18
3. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 5:00,135 0:09,971 13,5
4. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:07,810 0:17,646 10,5
- 255 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 odustao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:44,381 0:00,000 25
2. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 4:44,538 0:00,157 19,5
3. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 6:07,867 1:23,486 12
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 4:55,526 0:00,010 22,5
2. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:03,380 0:07,864 16
3. 23 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V 5:15,678 0:20,162 12
4. 91 E1-17 Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E30 3.0 5:31,577 0:36,061 10
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 26 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F 4:54,100 0:00,000 25
2. 84 D19 Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing Formula 2000 5:22,233 0:28,133 19,5
3. 412 E19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 6:04,303 1:10,203 16
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:53,649 0:00,000 23,5
2. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 4:56,995 0:03,346 17
3. 83 E1-23 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot 5:27,888 0:34,239 12
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 26 Đivo Franić N2 25 Ante Alduk A8 19,5 Stijepo Manenica N3 70,5
2. AKK ZANATLIJA 24 Sven Gorup A6 23,5 Domagoj Pereković E1-23 16 Igor Cossetto E19 63,5
3. AK SOLIN 25 Petar Dajak D19 20,5 Stipe Bekavac N2 18 Ivan Batalić A8 63,5
4. AMK NO TRACTION 25 Saša Radola N3 15 Ellio Radola N3 - 40
5. AK RI AUTOSPORT 25 Mario Jurišić E1-16 - - 25
6. AK RIJEKA 24 Dejan Kopajtić E1-15 - - 24
7. AKK VELIKA GORICA 22,5 Denis Nišević E1-17 - - 22,5
8. AKK SVETA NEDELJA 20,5 Borna Vlašić N1 - - 20,5
9. AKK PETAR KLEPAC 19,5 Bojan Juranić E1-16 - - 19,5
10. AK ŽUPA DUBROVAČKA 18,5 Marijo Barović A6 - - 18,5
11. AK OPATIJA MOTORSPORT 18 Edi Kuharić E1-15 - - 18
12. SPLITSKI AUTO KLUB 16 Miroslav Herceg E1-17 - - 16
13. AKK ROGOZNICA 15 Ivan Špika N1 - - 15
14. AK DELTA TIMING 14,5 Duško Banjeglav A7 - - 14,5
15. AK DELTA SPORT 12 Krešimir Sauerbrunn E1-23 - - 12
16. AK BUZET 12 Eđidio Benčić E1-16 - - 12
17. AK ISTRA RACING TEAM 10,5 Igor Janko E1-15 - - 10,5
18. AK MIHOVIL 10 Željko Gulin E1-14 - - 10
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE