BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
NAGRADA DUBROVNIK '17-MEMORIJAL ŽELJKO ĐURATOVIĆ
Dubrovnik, 07.-08.10.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:08,375 0:00,000 10
2. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 3:08,595 0:00,220 8
3. 139 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 3:19,955 0:11,580 6
4. 7 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:24,338 0:15,963 5
5. 152 E1-16 Ante Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 3:28,409 0:20,034 4
6. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 3:29,226 0:20,851 3
7. 59 E1-16 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf I 2.0 3:31,449 0:23,074 2
8. 171 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 3:32,561 0:24,186 1
9. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 3:34,709 0:26,334 -
10. 145 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 3:34,840 0:26,465 -
11. 174 A7 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 3:36,092 0:27,717 -
12. 144 E1-23 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Seat Ibiza Cupra 3:36,458 0:28,083 -
13. 172 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 3:39,029 0:30,654 -
14. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 3:39,563 0:31,188 -
15. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.4 3:44,730 0:36,355 -
16. 307 A7 Ivan Sentić AK Ragusa Racing Citroën Saxo 3:46,920 0:38,545 -
17. 408 A9 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS 3:47,995 0:39,620 -
18. 3 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 3:48,173 0:39,798 -
19. 39 A6 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 3:48,936 0:40,561 -
20. 308 E1-11 Nikola Violić AK Dubrovnik Racing Zastava 750 3:51,001 0:42,626 -
21. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 3:51,881 0:43,506 -
22. 38 A6 Ivan Punda AK Solin Peugeot 106 3:56,530 0:48,155 -
23. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 3:59,951 0:51,576 -
24. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:06,571 0:58,196 -
25. 173 A7 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 4:20,475 1:12,100 -
- 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 odustao -
- 57 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R odustao -
- 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII odustao -
- 107 E1-11 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 odustao -
- 135 A7 Mario Telesmanić AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo odustao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 3:51,881 0:00,000 23,5
2. 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye 3:59,951 0:08,070 18
3. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:06,571 0:14,690 14,5
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 171 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 3:32,561 0:00,000 24,5
2. 172 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 3:39,029 0:06,468 19
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:24,338 0:00,000 25
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII odustao -
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 A6 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 3:48,936 0:00,000 23
2. 38 A6 Ivan Punda AK Solin Peugeot 106 3:56,530 0:07,594 17,5
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 A7 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 3:36,092 0:00,000 24,5
2. 307 A7 Ivan Sentić AK Ragusa Racing Citroën Saxo 3:46,920 0:10,828 19
3. 173 A7 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic 4:20,475 0:44,383 14
- 135 A7 Mario Telesmanić AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 145 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 3:34,840 0:00,000 25
- 57 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 408 A9 Božo Prnić AK Pelješac Racing Ford Escort RS 3:47,995 0:00,000 23,5
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 308 E1-11 Nikola Violić AK Dubrovnik Racing Zastava 750 3:51,001 0:00,000 20
- 107 E1-11 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Zastava 750 odustao -
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.4 3:44,730 0:00,000 20,5
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 3:34,709 0:00,000 22
2. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 3:39,563 0:04,854 16
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:08,375 0:00,000 25
2. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 3:08,595 0:00,220 19,5
3. 152 E1-16 Ante Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 3:28,409 0:20,034 15,5
4. 59 E1-16 Stipe Bekavac AK Solin VW Golf I 2.0 3:31,449 0:23,074 12,5
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 139 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 3:19,955 0:00,000 24
2. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 3:29,226 0:09,271 18
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 144 E1-23 Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing Seat Ibiza Cupra 3:36,458 0:00,000 21,5
2. 3 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 3:48,173 0:11,715 15
- 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Žarko Knego A7 24,5 Đivo Franić N2 24,5 Maro Franić A7 74
2. AK SOLIN 25 Ivan Batalić A8 19 Novica Stella N2 17,5 Ivan Punda A6 61,5
3. AK RAGUSA RACING 19 Ivan Sentić A7 15,5 Ante Matković E1-16 - 34,5
4. AK RI AUTOSPORT 25 Mario Jurišić E1-16 - - 25
5. AKK VELIKA GORICA 24 Denis Nišević E1-17 - - 24
6. AK PELJEŠAC RACING 23,5 Božo Prnić A9 - - 23,5
7. AK ŽUPA DUBROVAČKA 20,5 Deni Kmetović E1-14 - - 20,5
8. AKK PETAR KLEPAC 19,5 Bojan Juranić E1-16 - - 19,5
9. SPLITSKI AUTO KLUB 18 Miroslav Herceg E1-17 - - 18
10. AKK ROGOZNICA 18 Ivan Špika N1 - - 18
11. AK R.T.Z. 16 Natanael Petrov E1-15 - - 16
12. AKK ZANATLIJA 15 Domagoj Pereković E1-23 - - 15
13. AKK SVETA NEDELJA 14,5 Borna Vlašić N1 - - 14,5
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE