BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
KOTOR '17
Kotor (MNE), 27.-28.05.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:31,820 0:00,000 10
2. 155 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 4:40,840 0:09,020 8
3. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 4:53,390 0:21,570 6
4. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:54,310 0:22,490 5
5. 902 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:01,510 0:29,690 4
6. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:04,940 0:33,120 3
7. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:13,470 0:41,650 2
8. 222 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:14,770 0:42,950 1
9. 11 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 5:15,750 0:43,930 -
10. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:18,320 0:46,500 -
11. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 5:19,390 0:47,570 -
12. 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:19,780 0:47,960 -
13. 513 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:23,700 0:51,880 -
14. 338 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:23,930 0:52,110 -
15. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 5:24,140 0:52,320 -
16. 592 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:27,880 0:56,060 -
17. 72 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:35,860 1:04,040 -
18. 553 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 5:37,940 1:06,120 -
19. 613 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 5:48,030 1:16,210 -
20. 283 E1-16 Jozo Kaznačić AK Oneum Honda Civic Type-R 5:52,690 1:20,870 -
21. 107 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 6:13,820 1:42,000 -
22. 39 A6 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 6:21,180 1:49,360 -
- 135 N2 Marijo Telesmanić AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo odustao -
- 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.4 odustao -
- 245 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 543 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 254 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Formula 3.0 4:28,370 0:00,000 10
2. 412 E19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 5:37,400 1:09,030 8
- 326 CN19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F nije startao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 513 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:23,700 0:00,000 23
2. 592 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:27,880 0:04,180 17,5
3. 613 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 5:48,030 0:24,330 13,5
- 135 N2 Marijo Telesmanić AK Župa Dubrovačka Citroën Saxo odustao -
- 543 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi nije startao -
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:13,470 0:00,000 24,5
2. 11 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 5:15,750 0:02,280 19
3. 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:19,780 0:06,310 15,5
4. 72 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:35,860 0:22,390 12
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 902 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:01,510 0:00,000 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 6:13,820 0:00,000 23,5
2. 39 A6 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 6:21,180 0:07,360 18
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:18,320 0:00,000 15
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 338 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:23,930 0:00,000 24,5
2. 553 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 5:37,940 0:14,010 19
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.4 odustao

-
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 5:19,390 0:00,000 22
2. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 5:24,140 0:04,750 16,5
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 4:53,390 0:00,000 24
2. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:54,310 0:00,920 18,5
3. 283 E1-16 Jozo Kaznačić AK Oneum Honda Civic Type-R 5:52,690 0:59,300 13
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 5:04,940 0:00,000 23
2. 222 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:14,770 0:09,830 17,5
- 245 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 412 E19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 5:37,400 0:00,000 14,5
- 326 CN19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F nije startao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 254 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing Formula 3.0 4:28,370 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 31 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 4:31,820 0:00,000 25
2. 155 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 4:40,840 0:09,020 19,5
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 24,5 Ante Alduk A8 23 Đivo Franić N2 22 Tamas Tomcsanyi E1-15 69,5
2. AK SOLIN 19 Ivan Batalić E1-15 17,5 Stipe Bekavac N2 13,5 Stipe Medić N2 50
3. AKK ZANATLIJA 25 Domagoj Pereković E1-23 14,5 Igor Cossetto E19 - 39,5
4. SPLITSKI AUTO KLUB 19 Filip Magdić N3 17,5 Miroslav Herceg E1-17 - 36,5
5. AMK NO TRACTION 24,5 Saša Radola N3 - - 24,5
6. AKK PETAR KLEPAC 24 Bojan Juranić E1-16 - - 24
7. AK ŽUPA DUBROVAČKA 23,5 Marijo Barović A6 - - 23,5
8. AKK VELIKA GORICA 23 Denis Nišević E1-17 - - 23
9. AK RI AUTOSPORT 18,5 Mario Jurišić E1-16 - - 18,5
10. AKK ROGOZNICA 15 Filip Križanić-Bijelić N4 - - 15
11. AK DELTA TIMING 15 Duško Banjeglav A7 - - 15
12. AK ONEUM 13 Jozo Kaznačić E1-16 - - 13
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE