BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
20. NAGRADA MALAČKE-SV.DUJAM '17
Lećevica, 10.-11.06.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 318 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Audi A4 Quattro 1.8T 4:50,644 0:00,000 10
2. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:54,346 0:03,702 8
3. 30 E1-23 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:59,609 0:08,965 6
4. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane C 2.0 5:01,102 0:10,458 5
5. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 5:03,841 0:13,197 4
6. 15 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 5:04,496 0:13,852 3
7. 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:06,134 0:15,490 2
8. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:10,416 0:19,772 1
9. 21 E1-17 Silvio Stefanović Splitski Auto Klub Renault Clio Williams 5:12,071 0:21,427 -
10. 14 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 5:12,787 0:22,143 -
11. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:13,109 0:22,465 -
12. 11 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 5:15,966 0:25,322 -
13. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 5:16,015 0:25,371 -
14. 8 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:16,248 0:25,604 -
15. 283 E1-16 Ante Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 5:17,485 0:26,841 -
16. 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:17,716 0:27,072 -
17. 297 E1-17 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 5:20,424 0:29,780 -
18. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:20,693 0:30,049 -
19. 255 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 5:21,889 0:31,245 -
20. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 5:22,032 0:31,388 -
21. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:24,305 0:33,661 -
22. 59 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:25,750 0:35,106 -
23. 246 E1-15 Janos Muller AK Pelješac Racing Opel Corsa 1.6 5:26,018 0:35,374 -
24. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 5:26,019 0:35,375 -
25. 55 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 5:30,603 0:39,959 -
26. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:38,066 0:47,422 -
27. 61 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 5:39,857 0:49,213 -
28. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:45,590 0:54,946 -
29. 369 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 5:52,256 1:01,612 -
30. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 5:54,525 1:03,881 -
31. 282 E1-16 Jozo Kaznačić AK Oneum Honda Crx Type-R 5:55,520 1:04,876 -
32. 35 A7 Goran Miličević AK Omiš Motorsport Citroën Saxo VTS 1.6 5:56,465 1:05,821 -
33. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 5:57,453 1:06,809 -
34. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 6:04,089 1:13,445 -
35. 38 A6 Ivan Punda AK Solin Peugeot 106 6:06,152 1:15,508 -
36. 135 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 1.4 XSi 6:20,429 1:29,785 -
- 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport odustao -
- 2 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 13 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 91 E1-17 Dominiki Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW 3.0 odustao -
- 6 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R 32T nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Zytec 4:22,705 0:00,000 10
2. 412 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 5:20,624 0:57,919 8
- 28 D19 Branimir Radić AK Učka Sport F2000 VW odustao -
- 26 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F nije startao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 5:57,453 0:00,000 21
2. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 6:04,089 0:06,636 15,5
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 5:24,305 0:00,000 23
2. 59 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:25,750 0:01,445 17,5
3. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 5:38,066 0:13,761 14
4. 61 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 5:39,857 0:15,552 11,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 5:13,109 0:00,000 24,5
2. 11 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 5:15,966 0:02,857 19
3. 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:17,716 0:04,607 15,5
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 5:06,134 0:00,000 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 5:54,525 0:00,000 23,5
2. 38 A6 Ivan Punda AK Solin Peugeot 106 6:06,152 0:11,627 17,5
3. 135 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 1.4 XSi 6:20,429 0:25,904 14
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 5:20,693 0:00,000 24,5
2. 35 A7 Goran Miličević AK Omiš Motorsport Citroën Saxo VTS 1.6 5:56,465 0:35,772 18
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 5:16,248 0:00,000 25
2. 55 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 5:30,603 0:14,355 19
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 5:04,496 0:00,000 24,5
2. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 5:16,015 0:11,519 17,5
3. 255 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 5:21,889 0:17,393 14
4. 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 5:22,032 0:17,536 12
5. 246 E1-15 Janos Muller AK Pelješac Racing Opel Corsa 1.6 5:26,018 0:21,522 10
6. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 5:26,019 0:21,523 8
7. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 5:45,590 0:41,094 6
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 4:54,346 0:00,000 24,5
2. 283 E1-17 Ante Matković AK Ragusa Racing Opel Kadett C 5:17,485 0:16,383 15
3. 282 E1-16 Jozo Kaznačić AK Oneum Honda Crx Type-R 5:55,520 1:01,174 12
- 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport odustao -
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane C 2.0 5:01,102 0:00,000 25,5
2. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 5:10,416 0:09,314 19
3. 21 E1-17 Silvio Stefanović Splitski Auto Klub Renault Clio Williams 5:12,071 0:10,969 15,5
4. 14 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 5:12,787 0:11,685 13
5. 297 E1-17 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 2.0 5:20,424 0:19,322 10
6. 369 E1-17 Marin Petrić AK Rijeka BMW 325 5:52,256 0:51,154 8
- 13 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 91 E1-17 Dominiki Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW 3.0 odustao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 412 D19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 5:20,624 0:00,000 24,5
- 28 D19 Branimir Radić AK Učka Sport F2000 VW odustao -
- 26 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F nije startao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 Zytec 4:22,705 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 318 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Audi A4 Quattro 1.8T 4:50,644 0:00,000 25
2. 30 E1-23 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 4:59,609 0:08,965 19
3. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 5:03,841 0:13,197 15
- 2 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX odustao -
- 6 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R 32T nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK SOLIN 25 Robert Bradarić E1-23 23,5 Ivan Bekavac A6 19 Ivan Batalić A8 67,5
2. AK DUBROVNIK RACING 25 Ante Alduk A8 23 Đivo Franić N2 17,5 Tamas Tomcsanyi E1-15 65,5
3. SPLITSKI AUTO KLUB 19 Miroslav Herceg E1-17 19 Filip Magdić N3 15,5 Silvio Stefanović E1-17 53,5
4. AKK PETAR KLEPAC 19 Tomislav Muhvić E1-23 13 Željko Pavičić E1-17 10 Kristian Marinić E1-17 42
5. AKK VELIKA GORICA 25,5 Denis Nišević E1-17 14 Renato Jaketić E1-15 - 39,5
6. AK RIJEKA 24,5 Dejan Kopajtić E1-15 8 Marin Petrić E1-17 - 32,5
7. AK RI AUTOSPORT 24,5 Mario Jurišić E1-16 - - 24,5
8. AMK NO TRACTION 24,5 Saša Radola N3 - - 24,5
9. AKK ZANATLIJA 24,5 Igor Cossetto E19 - - 24,5
10. AK DELTA TIMING 24,5 Duško Banjeglav A7 - - 24,5
11. AKK SVETA NEDELJA 21 Borna Vlašić N1 - - 21
12. AK OMIŠ MOTORSPORT 18 Goran Miličević A7 - - 18
13. AKK ROGOZNICA 15 Filip Križanić-Bijelić N4 - - 15
14. AK RAGUSA RACING 15 Ante Matković E1-16 - - 15
15. AK ŽUPA DUBROVAČKA 14 Marijo Barović A6 - - 14
16. AK ONEUM 12 Jozo Kaznačić E1-16 - - 12
17. AK PELJEŠAC RACING 10 Janos Muller E1-15 - - 10
18. AK R.T.Z. 8 Natanael Petrov E1-15 - - 8
19. AK ISTRA RACING TEAM 6 Igor Janko E1-15 - - 6
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE