BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
11. NAGRADA GRADA SKRADINA '17
Skradin, 13.-14.05.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R 32T 3:26,587 0:00,000 10
2. 2 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 3:26,926 0:00,339 8
3. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 3:32,091 0:05,504 6
4. 318 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Audi A4 Quattro 1.8T 3:35,170 0:08,583 5
5. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:35,521 0:08,934 4
6. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 3:36,296 0:09,709 3
7. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 3:40,635 0:14,048 2
8. 30 E1-23 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:43,211 0:16,624 1
9. 16 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV GTi 3:43,499 0:16,912 -
10. 21 E1-17 Silvio Stefanović Splitski Auto Klub Renault Clio Williams 3:44,842 0:18,255 -
11. 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:45,076 0:18,489 -
12. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 3:47,861 0:21,274 -
13. 14 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 3:48,010 0:21,423 -
14. 15 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 3:52,812 0:26,225 -
15. 205 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 3:53,556 0:26,969 -
16. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 3:53,575 0:26,988 -
17. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 3:54,224 0:27,637 -
18. 11 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 3:54,248 0:27,661 -
19. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 3:54,471 0:27,884 -
20. 7 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:56,991 0:30,404 -
21. 8 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:57,403 0:30,816 -
22. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 3:57,619 0:31,032 -
23. 250 E1-15 Komel Nyeki AK Pelješac Racing Opel Corsa 3:57,934 0:31,347 -
24. 255 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 3:58,399 0:31,812 -
25. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 3:59,514 0:32,927 -
26. 59 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 4:00,805 0:34,218 -
27. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 4:01,340 0:34,753 -
28. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 4:01,850 0:35,263 -
29. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 4:02,804 0:36,217 -
30. 101 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 4:07,529 0:40,942 -
31. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.4 4:09,465 0:42,878 -
32. 61 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 4:13,135 0:46,548 -
33. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 4:14,177 0:47,590 -
34. 58 N2 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 4:17,565 0:50,978 -
35. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:22,306 0:55,719 -
36. 227 A7 Domagoj Šaškor AK Oneum Citroën Saxo 1.6 4:23,301 0:56,714 -
37. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 4:26,744 1:00,157 -
38. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 4:27,184 1:00,597 -
39. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 4:28,754 1:02,167 -
40. 38 A6 Ivan Punda AK Solin Peugeot 106 4:32,916 1:06,329 -
41. 106 A6 Tino Barada AK Trogir Škoda Felicia 1.3 GLX 4:37,720 1:11,133 -
42. 242 E1-15 Ante Barić AKK Rogoznica Zastava 128 1.6 5:56,356 2:29,769 -
- 13 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R odustao -
- 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye odustao -
- 131 A7 Mario Matak AK Solin Peugeot 106 S16 1.6 odustao -
- 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 odustao -
- 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 3:14,005 0:00,000 10
- 26 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F odustao -
- 412 E19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 odustao -
- 28 D19 Branimir Radić AK Učka Sport F2000 VW nije startao -
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 37 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 4:22,306 0:00,000 20,5
2. 36 N1 Miho Sturica AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 Rallye 4:27,184 0:04,878 15
- 34 N1 Ivan Špika AKK Rogoznica Peugeot 106 Rallye odustao -
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 51 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 3:57,619 0:00,000 23
2. 59 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 4:00,805 0:03,186 17,5
3. 61 N2 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 1.6 4:13,135 0:15,516 14
4. 54 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 4:14,177 0:16,558 11,5
5. 58 N2 Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 S16 1.6 4:17,565 0:19,946 9
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 9 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 3:54,224 0:00,000 24,5
2. 11 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 3:54,248 0:00,024 19
3. 7 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:56,991 0:02,767 15,5
- 18 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R odustao -
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 90 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 3:45,076 0:00,000 15
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 4:07,529 0:00,000 24
2. 107 A6 Ivan Bekavac AK Solin Škoda Felicia 1.3 LXi 4:28,754 0:21,225 18
3. 38 A6 Ivan Punda AK Solin Peugeot 106 4:32,916 0:25,387 14,5
4. 106 A6 Tino Barada AK Trogir Škoda Felicia 1.3 GLX 4:37,720 0:30,191 12
 
KLASA 7 - A/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 126 A7 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 GTi 1.6 3:53,575 0:00,000 25
2. 227 A7 Domagoj Šaškor AK Oneum Citroën Saxo 1.6 4:23,301 0:29,726 18,5
- 131 A7 Mario Matak AK Solin Peugeot 106 S16 1.6 odustao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 A8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 3:57,403 0:00,000 14,5
 
KLASA 11 - E1/1400 moto
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 205 E1-11 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 3:53,556 0:00,000 10
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 221 E1-14 Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka Zastava Yugo 1.4 4:09,465 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 15 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 3:52,812 0:00,000 22
2. 248 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 VTS 3:54,471 0:01,659 17
3. 250 E1-15 Komel Nyeki AK Pelješac Racing Opel Corsa 3:57,934 0:05,122 14
4. 255 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 1.6 3:58,399 0:05,587 12
5. 260 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 3:59,514 0:06,702 10
6. 243 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 1.6 4:01,340 0:08,528 8
7. 242 E1-15 Ante Barić AKK Rogoznica Zastava 128 1.6 5:56,356 2:03,544 6
- 241 E1-15 Mato Milković AK Dubrovnik Racing Fiat Bravo 1.6 odustao -
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 3:35,521 0:00,000 23
2. 2 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 3:36,296 0:00,775 17,5
3. 24 E1-16 Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing VW Golf IV 2.0 16V 4:01,850 0:26,329 12
4. 262 E1-16 Eđidio Benčić AK Buzet Renault Clio 1.8 RSi 16V 4:26,744 0:51,223 10
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 3:40,635 0:00,000 22
2. 21 E1-17 Silvio Stefanović Splitski Auto Klub Renault Clio Williams 3:44,842 0:04,207 15,5
3. 22 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 3:47,861 0:07,226 12
4. 14 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra 3:48,010 0:07,375 10
5. 292 E1-17 Đani Alajbeg AK Split Motorsport Fiat Punto GT 1.4 4:02,804 0:22,169 8
- 13 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I GTi 2.1 16V odustao -
- 291 E1-17 Filip Škugor AKK Rogoznica Fiat Uno Turbo i.e. nije startao -
 
KLASA 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
- 26 D19 Petar Dajak AK Solin Formula Gloria C8F odustao -
- 412 E19 Igor Cossetto AKK Zanatlija Formula Opel Lotus 2000 odustao -
- 28 D19 Branimir Radić AK Učka Sport F2000 VW nije startao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 25 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 3:14,005 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon R 32T 3:26,587 0:00,000 27
2. 2 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 3:26,926 0:00,339 21,5
3. 1 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 V8 3.5 3:32,091 0:05,504 18
4. 318 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Audi A4 Quattro 1.8T 3:35,170 0:08,583 15,5
5. 30 E1-23 Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac Mitsubishi Lancer Evo IX 3:43,211 0:16,624 11,5
6. 16 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV GTi 3:43,499 0:16,912 9
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK VELIKA GORICA 27 Dejan Dimitrijević E1-23 22 Denis Nišević E1-17 12 Renato Jaketić E1-15 61
2. AK DUBROVNIK RACING 23 Đivo Franić N2 18 Istvan Kavecz E1-23 17 Tamas Tomcsanyi E1-15 58
3. AK SOLIN 18 Ivan Bekavac A6 17,5 Stipe Bekavac N2 15,5 Robert Bradarić E1-23 51
4. SPLITSKI AUTO KLUB 19 Filip Magdić N3 15,5 Silvio Stefanović E1-17 12 Miroslav Herceg E1-17 46,5
5. AKK ZANATLIJA 24 Sven Gorup A6 21,5 Domagoj Pereković E1-23 - 45,5
6. AKK PETAR KLEPAC 17,5 Bojan Juranić E1-16 11,5 Tomislav Muhvić E1-23 10 Željko Pavičić E1-17 39
7. AK DELTA TIMING 25 Duško Banjeglav A7 - - 25
8. AMK NO TRACTION 24,5 Saša Radola N3 - - 24,5
9. AK RI AUTOSPORT 23 Mario Jurišić E1-16 - - 23
10. AK RIJEKA 22 Dejan Kopajtić E1-15 - - 22
11. AKK ROGOZNICA 15 Filip Križanić-Bijelić N4 6 Ante Barić E1-15 - 21
12. AKK SVETA NEDELJA 20,5 Borna Vlašić N1 - - 20,5
13. AK ONEUM 18,5 Domagoj Šaškor A7 - - 18,5
14. AK PELJEŠAC RACING 14 Kornel Nyeki E1-15 - - 14
15. AK TROGIR 12 Tino Barada A6 - - 12
16. AK INA DELTA 10 Davor Fabijančić E1-11 - - 10
17. AK ISTRA RACING TEAM 10 Igor Janko E1-15 - - 10
18. AK ŽUPA DUBROVAČKA 10 Deni Kmetović E1-14 - - 10
19. AK BUZET 10 Eđidio Benčić E1-16 - - 10
20. AK R.T.Z. 8 Natanael Petrov E1-15 - - 8
21. AK SPLIT MOTORSPORT 8 Đani Alajbeg E1-17 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE