BRDSKA UTRKA ZA PRVENSTVO HRVATSKE
24. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '17
Stubičke Toplice, 05.-07.05.2017.

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 6:21,250 0:00,000 10
2. 11 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Audi A4 Quattro 6:38,712 0:17,462 8
3. 6 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 6:40,811 0:19,561 6
4. 24 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 7:01,261 0:40,011 5
5. 25 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 7:03,623 0:42,373 4
6. 18 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 7:07,903 0:46,653 3
7. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 7:08,135 0:46,885 2
8. 65 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:09,294 0:48,044 1
9. 36 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 7:12,054 0:50,804 -
10. 33 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:13,126 0:51,876 -
11. 66 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 7:15,718 0:54,468 -
12. 50 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 7:16,127 0:54,877 -
13. 19 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I 2.1 7:17,103 0:55,853 -
14. 68 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 7:19,008 0:57,758 -
15. 34 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 7:20,189 0:58,939 -
16. 74 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:24,353 1:03,103 -
17. 10 E1-23 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub VW Golf R32 T 7:24,930 1:03,680 -
18. 22 E1-17 Silvio Stefanović Splitski Auto Klub Renault Clio Williams 7:27,004 1:05,754 -
19. 37 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 7:27,440 1:06,190 -
20. 67 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:31,643 1:10,393 -
21. 23 E1-17 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 7:33,037 1:11,787 -
22. 9 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 7:35,183 1:13,933 -
23. 39 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 7:35,594 1:14,344 -
24. 72 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 2.0 7:35,933 1:14,683 -
25. 15 E1-23 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 1.8 Turbo 7:41,955 1:20,705 -
26. 58 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:43,136 1:21,886 -
27. 54 A8 Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja Renault Clio RS 2.0 7:45,315 1:24,065 -
28. 63 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 7:50,064 1:28,814 -
29. 75 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 7:50,239 1:28,989 -
30. 73 N3 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia 1.9 TDi 7:53,454 1:32,204 -
31. 76 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 7:53,565 1:32,315 -
32. 55 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 7:57,456 1:36,206 -
33. 59 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 8:11,094 1:49,844 -
34. 48 E1-14 Florian Šalec AK Zagorje Škoda Favorit 8:12,863 1:51,613 -
35. 41 E1-15 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 1.6 VTR 8:18,859 1:57,609 -
36. 77 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 8:28,370 2:07,120 -
37. 40 E1-15 Ivan Senjak AKK Zanatlija Citroën Saxo 1.6 VTR 8:51,356 2:30,106 -
38. 60 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 1.4 9:07,850 2:46,600 -
- 14 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV odustao -
- 21 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra nije startao -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 7:30,570 0:00,000 10
 
KLASA 1 - N/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 N1 Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja Škoda Fabia 1.4 16V 8:28,370 0:00,000 10
 
KLASA 2 - N/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 74 N2 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic 1.6 VTi 7:24,353 0:00,000 23,5
2. 75 N2 Novica Stella AK Solin Honda Civic 1.6 VTi 7:50,239 0:25,886 16,5
3. 76 N2 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 7:53,565 0:29,212 12,5
 
KLASA 3 - N/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 65 N3 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:09,294 0:00,000 27
2. 66 N3 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 7:15,718 0:06,424 21,5
3. 68 N3 Saša Radola AMK No Traction Honda Civic Type-R 7:19,008 0:09,714 18
4. 67 N3 Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 7:31,643 0:22,349 15
5. 72 N3 Luka Latinović AK Delta Sport Ford Fiesta ST 2.0 7:35,933 0:26,639 12,5
6. 73 N3 Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra Škoda Fabia 1.9 TDi 7:53,454 0:44,160 9
 
KLASA 4 - N/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 63 N4 Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica Mitsubishi Lancer Evo VIII 7:50,064 0:00,000 12
 
KLASA 6 - A/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 58 A6 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 7:43,136 0:00,000 24,5
2. 59 A6 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Škoda Felicia 1.3 8:11,094 0:27,958 18
3. 60 A6 Tomislav Knez AK Delta Timing VW Polo 1.4 9:07,850 1:24,714 14,5
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 54 A8 Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja Renault Clio RS 2.0 7:45,315 0:00,000 24
2. 55 A8 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 7:57,456 0:12,141 18,5
 
KLASA 9 - A/2000+
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 50 A9 Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing Mitsubishi Lancer Evo IX R4 7:16,127 0:00,000 15
 
KLASA 14 - E1/1400
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 48 E1-14 Florian Šalec AK Zagorje Škoda Favorit 8:12,863 0:00,000 10
 
KLASA 15 - E1/1600
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 36 E1-15 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo 1.6 7:12,054 0:00,000 23,5
2. 33 E1-15 Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing Lada 1.6 7:13,126 0:01,072 18
3. 34 E1-15 Igor Janko AK Istra Racing Team Zastava Yugo 1.6 7:20,189 0:08,135 14
4. 37 E1-15 Renato Jaketić AKK Velika Gorica Fiat Ritmo 7:27,440 0:15,386 12
5. 39 E1-15 Natanel Petrov AK R.T.Z. Zastava 101 7:35,594 0:23,540 10
6. 41 E1-15 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 1.6 VTR 8:18,859 1:06,805 8
7. 40 E1-15 Ivan Senjak AKK Zanatlija Citroën Saxo 1.6 VTR 8:51,356 1:39,302 6
 
KLASA 16 - E1/2000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 E1-16 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio 2.0 Sport 7:01,261 0:00,000 23,5
2. 25 E1-16 Mario Jurišić AK RI Autosport Opel Vectra 2.0 STW 7:03,623 0:02,362 18
 
KLASA 17 - E1/2500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 18 E1-17 Miroslav Herceg Splitski Auto Klub Renault 5 GT Turbo 7:07,903 0:00,000 22,5
2. 20 E1-17 Denis Nišević AKK Velika Gorica Renault Megane 2.0 7:08,135 0:00,232 17
3. 19 E1-17 Maro Franić AK Dubrovnik Racing VW Golf I 2.1 7:17,103 0:09,200 12,5
4. 22 E1-17 Silvio Stefanović Splitski Auto Klub Renault Clio Williams 7:27,004 0:19,101 10
5. 23 E1-17 Kristian Marinić AKK Petar Klepac VW Golf III 7:33,037 0:25,134 8
- 21 E1-17 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra nije startao -
 
KLASA 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 D20 Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing F3000 7:30,570 0:00,000 15
 
KLASA 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 E1-23 Domagoj Pereković AKK Zanatlija Mitsubishi Lancer Evo IX 6:21,250 0:00,000 27
2. 11 E1-23 Robert Bradarić AK Solin Audi A4 Quattro 6:38,712 0:17,462 21,5
3. 6 E1-23 Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing BMW E90 6:40,811 0:19,561 18
4. 10 E1-23 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub VW Golf R32 T 7:24,930 1:03,680 12
5. 9 E1-23 Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica Seat Leon 3.2 Turbo 7:35,183 1:13,933 10
6. 15 E1-23 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 1.8 Turbo 7:41,955 1:20,705 8
- 14 E1-23 Jurica Majić AKK Velika Gorica VW Golf IV odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 27 Žarko Knego N3 23,5 Đivo Franić N2 18 Istvan Kavecz E1-23 68,5
2. AKK ZANATLIJA 27 Domagoj Pereković E1-23 24,5 Sven Gorup A6 6 Ivan Senjak E1-15 57,5
3. AK SOLIN 21,5 Robert Bradarić E1-23 18,5 Ivan Batalić E1-15 16,5 Novica Stella N2 56,5
4. SPLITSKI AUTO KLUB 22,5 Miroslav Herceg E1-17 21,5 Filip Magdić N3 12 Danijel Šimunović E1-23 56
5. AKK VELIKA GORICA 17 Denis Nišević E1-17 12 Renato Jaketić E1-15 10 Dejan Dimitrijević E1-23 39
6. AKK SVETA NEDELJA 24 Mislav Mikulec A8 10 Borna Vlašić N1 - 34
7. AKK PETAR KLEPAC 23,5 Bojan Juranić E1-16 8 Kristian Marinić E1-17 - 31,5
8. AK RIJEKA 23,5 Dejan Kopajtić E1-15 - - 23,5
9. AK RI AUTOSPORT 18 Mario Jurišić E1-16 - - 18
10. AMK NO TRACTION 18 Saša Radola N3 - - 18
11. AK ŽUPA DUBROVAČKA 18 Marijo Barović A6 - - 18
12. AK DELTA TIMING 14,5 Tomislav Knez A6 - - 14,5
13. AK ISTRA RACING TEAM 14 Igor Janko E1-15 - - 14
14. AK DELTA SPORT 12,5 Luka Latinović N3 - - 12,5
15. AKK ROGOZNICA 12 Filip Križanić-Bijelić N4 - - 12
16. AK R.T.Z. 10 Natanael Petrov E1-15 - - 10
17. AK ZAGORJE 10 Florian Šalec E1-14 - - 10
18. AK AD ASTRA 9 Tomislav Jeffrey Jemrić N3 - - 9
19. AK DUBRAVA 8 Vedran Delimar E1-23 - - 8
20. AK HBT RACING 8 Marko Popović E1-15 - - 8
 
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
REZULTATI UTRKE