štopericaciljna zastavica 1. 06.-07.05.17. - Sljeme - I,II
2. 13.-14.05.17. - Skradin - I,II
3. 27.-28.05.17. - Kotor (MNE) - I,II
4. 10.-11.06.17. - Malačka - I,II
5. 14.-16.07.17. - Čabar - I,II
6. 05.-06.08.17. - Cazin (BIH) - I,II
7. 01.-03.09.17. - Il.Bistrica (SVN) - I,II
8. 15.-17.09.17. - Buzet - I,II
9. 07.-08.10.17. - Brgat - I
  
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE I
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Domagoj Pereković AKK Zanatlija 10 8 10 [od] 10 5 10 [ns] 0 53
2. Mario Jurišić AK RI Autosport 4 [4] 5 8 8 10 [od] 4 10 49
3. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 6 6 8 4 [4] 2 8 8 [od] 42
4. Bojan Juranić AKK Petar Klepac 5 3 6 [od] 6 8 6 [5] 8 42
5. Denis Nišević AKK Velika Gorica 2 [2] 3 5 3 3 4 [0] 6 26
6. Robert Bradarić AK Solin 8 5 - 10 - - - - - 23
7. Dejan Kopajtić AK Rijeka 0 0 - 3 0 6 2 1 - 12
8. Đani Varljen AKK Šibenik - - - - 5 od - 6 - 11
9. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - 0 - - 10 - 10
10. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica 0 10 - ns - - - - - 10
11. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - 1 4 od 3 - 8
12. Miroslav Herceg Spliski Auto Klub 3 0 1 1 - 0 0 0 3 8
13. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - 1 - 6 od - - - - 7
14. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing 0 - - - - - 5 2 - 7
15. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 1 0 0 - - 0 - - 5 6
16. Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica 0 0 4 2 ns - - - od 6
17. Saša Radola AMK No Traction 0 0 2 0 [0] 0 3 0 - 5
18. Ante Matković AK Ragusa Racing - - - 0 - - - 0 4 4
19. Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing 0 0 0 [0] 2 1 0 0 - 3
20. Stipe Bekavac AK Solin 0 0 0 0 - 0 od - 2 2
21. Ante Alduk AK Dubrovnik Racing - 0 0 0 0 0 1 0 [od] 1
22. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 0 0 0 0 [0] 0 0 [0] 1 1
 - državni prvak -
 
UKUPNI REDOSLIJED KATEGORIJE II
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing 10 10 10 10 10 - od 10 x 60
2. Igor Cosetto AKK Zanatlija - od 8 8 6 6 6 5 x 39
3. Petar Dajak AK Solin - od ns ns - 10 10 8 x 28
4. Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing - - - - od 8 8 6 x 22
5. Branimir Radić AK Učka Sport - ns - od 8 - - - x 8
- Bianca Steiner AK Dubrovnik Racing - - - - ns - - - x 0
 - državni prvak -
 
REDOSLIJED KLUBOVA
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. AK DUBROVNIK RACING 68,5 58 69,5 65,5 68 70,5 68 73 74 615
2. AK SOLIN 56,5 51 50 67,5 31,5 63,5 43 55,5 61,5 480
3. AKK ZANATLIJA 57,5 45,5 39,5 24,5 60 63,5 54,5 36,5 15 396,5
4. AKK PETAR KLEPAC 31,5 39 24 42 52 19,5 24 47 19,5 298,5
5. AKK VELIKA GORICA 39 61 23 39,5 37,5 22,5 23,5 27 24 297
6. SPLITSKI AUTO KLUB 56 46,5 36,5 53,5 - 16 17,5 31 18 275
7. AMK NO TRACTION 18 24,5 24,5 24,5 43,5 40 40,5 38,5 - 254
8. AK RI AUTOSPORT 18 23 18,5 24,5 36,5 25 0 32 25 202,5
9. AK RIJEKA 23,5 22 - 32,5 18 24 33,5 30 - 183,5
10. AKK SVETA NEDELJA 34 20,5 - 21 22,5 20,5 - 21 14,5 154
11. AK DELTA TIMING 14,5 25 15 24,5 18,5 14,5 14 23 - 149
12. AK OPATIJA MOTORSPORT - - - - 57,5 18 0 64,5 - 140
13. AK ŽUPA DUBROVAČKA 18 10 23,5 14 21,5 18,5 - - 20,5 126
14. AK ISTRA RACING TEAM 14 10 - 6 32,5 10,5 30 21,5 - 124,5
15. AKK ROGOZNICA 12 21 15 15 0 15 - 12 18 108
16. AK BUZET AUTOSPORT - - - - 20 - - 59,5 - 79,5
17. AK R.T.Z. 10 8 - 8 6 - 13 8 16 69
18. AK BUZET - 10 - - 8 12 15 23 - 68
19. AK RAGUSA RACING - - - 15 - - - 12 34,5 61,5
20. AK DELTA SPORT 12,5 - - - - 12 12 24 - 60,5
21. AK ONEUM - 18,5 13 12 10 - - - - 53,5
22. AKK ŠIBENIK - - - - 25 0 - 24,5 - 49,5
23. AK PELJEŠAC RACING - 14 - 10 - - - - 23,5 47,5
24. AK TROGIR - 12 - - - - - 15,5 - 27,5
25. AK UČKA SPORT - 0 - 0 24,5 - - - - 24,5
26. AK HBT RACING 8 - - - 13 - - - - 21
27. AK OMIŠ MOTORSPORT - - - 18 - - - - - 18
28. AK DUBRAVA 8 - - - - - - 10 - 18
29. AK SKOK RACING - - - - - - - 15,5 - 15,5
30. AK ZAGORJE 10 - - - - - - - - 10
31. AK INA DELTA - 10 - - - - - - - 10
32. AK MIHOVIL - - - - - 10 - - - 10
33. AK AD ASTRA 9 - - - - - - - - 9
34. AK SPLIT MOTORSPORT - 8 - - - - - - - 8
 - prvaci HAKS-a -
 
UKUPNO GRUPE KLASE