štopericaciljna zastavica 1. 06.-07.05.17. - Sljeme - I,II
2. 13.-14.05.17. - Skradin - I,II
3. 27.-28.05.17. - Kotor (MNE) - I,II
4. 10.-11.06.17. - Malačka - I,II
5. 14.-16.07.17. - Čabar - I,II
6. 05.-06.08.17. - Cazin (BIH) - I,II
7. 01.-03.09.17. - Il. Bistrica (SVN) - I,II
8. 15.-17.09.17. - Buzet - I,II
9. 07.-08.10.17. - Brgat - I
  
BRDSKO PRVENSTVO POVIJESNIH AUTOMOBILA
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA
PRVENSTVO HRVATSKE

KONAČNI REZULTATI
UKUPNO GRUPE KLASE

REDOSLIJED KLASE 1 - N/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Borna Vlašić AKK Sveta Nedelja 10 20,5 - 21 22,5 20,5 - 21 14,5 130
2. Miho Sturica AK Dubrovnik Racing - 15 - 15,5 - - - - 23,5 54
3. Darko Ladavac AK Istra Racing Team - - - - 17 - 13 15,5 - 45,5
4. Ivan Špika AKK Rogoznica - od - - - 15 - 12 18 45
 
REDOSLIJED KLASE 2 - N/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Đivo Franić AK Dubrovnik Racing 23,5 23 23 [23] 24,5 26 24 [23] 24,5 168,5
2. Novica Stella AK Solin 16,5 11,5 [ns] 14 19 16,5 [od] 17,5 19 114
3. Stipe Bekavac AK Solin 12,5 17,5 17,5 17,5 - 20,5 - - - 85,5
4. Stipe Medić AK Solin - 14 13,5 11,5 - 14 - - - 53
5. Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing - - - - 15 9 - od - 24
6. Marin Gavranović AK Dubrovnik Racing - 9 - - - - - 11,5 - 20,5
7. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - od 14 - 14
8. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing - - - - - 11,5 - - - 11,5
- Marijo Telesmanić AK Župa Dubrovačka - - od - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 3 - N/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Saša Radola AMK No Traction [18] 24,5 24,5 24,5 25 25 25 25 - 173,5
2. Stijepo Manenica AK Dubrovnik Racing 15 od 15,5 15,5 - 19,5 19,5 19,5 - 104,5
3. Filip Magdić Splitski Auto Klub 21,5 19 19 19 - - - 16 - 94,5
4. Žarko Knego AK Dubrovnik Racing 27 15,5 12 - - - - - 25 79,5
5. Ellio Radola AMK No Traction - - - - 18,5 15 15,5 13,5 - 62,5
6. Luka Latinović AK Delta Sport 12,5 - - - - - - - - 12,5
7. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD Astra 9 - - - - - - - - 9
 
REDOSLIJED KLASE 4 - N/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Filip Križanić-Bijelić AKK Rogoznica 12 15 15 15 [ns] - - - od 57
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLASE 6 - A/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Sven Gorup AKK Zanatlija 24,5 24 - - 16 24 13,5 21 - 123
2. Marijo Barović AK Župa Dubrovačka 18 - 23,5 14 21,5 18,5 - - - 95,5
3. Ivan Punda AK Solin - 14,5 - 17,5 - - - - 17,5 49,5
4. Ivan Bekavac AK Solin - 18 - 23,5 - - - - - 41,5
5. Romano Radić AK Dubrovnik Racing - - 18 - - - - - 23 41
6. Nikola Rožić AK Trogir - - - - - - - 15,5 - 15,5
7. Tomislav Knez AK Delta Timing 14,5 - - - - - - - - 14,5
8. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - - - - 12,5 - - - - 12,5
9. Tino Barada AK Trogir - 12 - - - - - - - 12
10. Vladimir Poredski AK Delta Sport - - - - - - - 12 - 12
 
REDOSLIJED KLASE 7 - A/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Duško Banjeglav AK Delta Timing - 25 15 24,5 18,5 14,5 14 23 - 134,5
2. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport - - - - 14 - - 14 - 28
3. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - 24,5 - - - - 24,5
4. Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 24,5 24,5
5. Ivan Sentić AK Ragusa Racing - - - - - - - - 19 19
6. Domagoj Šaškor AK Oneum - 18,5 - - - - - - - 18,5
7. Goran Miličević AK Omiš Motorsport - - - 18 - - - - - 18
8. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - - - - - - - 17,5 - 17,5
9. Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 14 14
- Mario Telesmanić AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - od 0
- Mario Matak AK Solin - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 8 - A/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Ante Alduk AK Dubrovnik Racing - 14,5 24,5 25 19 25 24,5 18,5 [od] 151
2. Ivan Batalić AK Solin 18,5 - 19 19 12,5 18 18 [13,5] 25 130
3. Đani Varljen AKK Šibenik - - - - 25 od - 24,5 - 49,5
4. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja 24 - - - - - - - - 24
5. Saša Černeka AKK Petar Klepac - - - - 15 - - od - 15
6. Igor Mandić AK HBT Racing - - - - 8 - - - - 8
 
REDOSLIJED KLASE 9 - A/2000+
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Hernady AK Dubrovnik Racing 15 - - - - - 15 19 - 49
2. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - - - - - - - 25 - 25
3. Božo Prnić AK Pelješac Racing - - - - - - - - 23,5 23,5
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLASE 11 - E1/1400 moto
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Vjekoslav Čičko AK Buzet - - - - 20 - - 22 - 42
2. Nikola Violić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 20 20
3. Donald Milokanović AK Skok Racing - - - - - - - 15,5 - 15,5
4. Zoran Grabović AKK Petar Klepac - - - - 15 - - od - 15
5. Davor Fabijančić AK INA Delta - 10 - - - - - - - 10
- Denis Sandalj AK Buzet - - - - - - - od - 0
- Marijo Barović AK Župa Dubrovačka - - - - - - - - od 0
 
REDOSLIJED KLASE 14 - E1/1400
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Deni Kmetović AK Župa Dubrovačka - 10 od - - - - - 20,5 30,5
2. Patrik Vivoda AK Buzet Autosport - - - - - - - 20 - 20
3. Željko Gulin AK Mihovil - - - - - 10 - 10 - 20
4. Enver Prodan AK Buzet - - - - - - - 15 - 15
5. Palmiro Medica AK Buzet Autosport - - - - - - - 12 - 12
6. Florian Šalec AK Zagorje 10 - - - - - - - - 10
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLASE 15 - E1/1600
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Dejan Kopajtić AK Rijeka 23,5 22 - 24,5 10 24 23 20 - 147
2. Tamas Tomcsanyi AK Dubrovnik Racing 18 [17] 22 17,5 24,5 13,5 10 15,5 - 121
3. Igor Janko AK Istra Racing Team 14 10 - 6 15,5 10,5 17 6 - 79
4. Natanel Petrov AK R.T.Z. 10 8 - 8 6 - 13 8 16 69
5. Edi Kuharić AK Opatija Motorsport - - - - 19 18 od 25,5 - 62,5
6. Mato Milković AK Dubrovnik Racing - od 16,5 12 8 - - - 22 58,5
7. Renato Jaketić AKK Velika Gorica 12 12 - 14 12,5 od - ns - 50,5
8. Komel Nyeki AK Pelješac Racing - 14 - - - - - - - 14
8. Ivan Jaranović AK RI Autosport - - - - - - - 13 - 13
10. Marko Popović AK HBT Racing 8 - - - 5 - - - - 13
11. Janos Muller AK Pelješac Racing - - - 10 - - - - - 10
12. Bojan Krota AK Buzet Autosport - - - - - - - 10 - 10
13. Ivan Senjak AKK Zanatlija 6 - - - - - - - - 6
14. Ante Barić AKK Rogoznica - 6 - - - - - - - 6
 
REDOSLIJED KLASE 16 - E1/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Mario Jurišić AK RI Autosport [18] 23 18,5 24,5 24,5 25 [od] 19 25 159,5
2. Bojan Juranić AKK Petar Klepac 23,5 17,5 24 [od] 19 19,5 24 24,5 [19,5] 152
3. Eđidio Benčić AK Buzet - 10 - - 8 12 15 8 - 53
4. Ante Matković AK Ragusa Racing - - - 15 - - - 12 15,5 42,5
5. Jozo Kaznačić AK Oneum - - 13 12 10 - - - - 35
6. Stipe Bekavac AK Solin - - - - - - od - 12,5 12,5
7. Milan Brozinić AK Dubrovnik Racing - 12 - - - - - - - 12
8. Igor Krišto AK RI Autosport - - - - 12 - - - - 12
9. Romina Bressan AK Buzet Autosport - - - - - - - 10 - 10
 
REDOSLIJED KLASE 17 - E1/2500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Denis Nišević AKK Velika Gorica [17] 22 23 25,5 25 22,5 23,5 [12] 24 165,5
2. Miroslav Herceg Splitski Auto Klub 22,5 12 17,5 19 - 16 17,5 [15] 18 122,5
3. Željko Pavičić AKK Petar Klepac ns 10 - 13 18 - - 22,5 - 63,5
4. Silvio Stefanović Splitski Auto Klub 10 15,5 - 15,5 - - - - - 41
5. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 12,5 od od [od] 12 12 - - - 36,5
6. Marin Petrić AK Rijeka - - - 8 8 - 10,5 10 - 36,5
7. Domenik Kavecz AK Dubrovnik Racing - - - od 10 10 13,5 - - 33,5
8. Kristian Marinić AKK Petar Klepac 8 - - 10 14 - - - - 32
9. Đani Alajbeg AK Split Motorsport - 8 - - - - - - - 8
- Filip Škugor AKK Rogoznica - ns - - - - - - - 0
 
REDOSLIJED KLASE 19 - C,CN,C3,D,E/2000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Igor Cosetto AKK Zanatlija - od 14,5 24,5 19 16 16 15,5 x 105,5
2. Petar Dajak AK Solin - od ns ns - 25 25 24,5 x 74,5
3. Zoltan Balatincz AK Dubrovnik Racing - - - - od 19,5 19,5 19 x 58
4. Branimir Radić AK Učka Sport - ns - od 24,5 - - - x 24,5
 
REDOSLIJED KLASE 20 - C,CN,C3,D,E/3000
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Laszlo Szasz AK Dubrovnik Racing 15 15 15 15 15 - od 25 x 100
- Bianca Steiner AK Dubrovnik Racing - - - - ns - - - x 0
 - klasa se ne proglašava jer nije bodovana punim bodovima na tri natjecanja -
 
REDOSLIJED KLASE 23 - E1,GT,WRC/6500
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Ukupno
1. Domagoj Pereković AKK Zanatlija 27 21,5 25 [od] 25 23,5 25 [ns] 15 162
2. Istvan Kavecz AK Dubrovnik Racing 18 18 19,5 [15] 18,5 17 19,5 25 [od] 135,5
3. Robert Bradarić AK Solin 21,5 15,5 - 25 - - - - - 62
4. Dejan Dimitrijević AKK Velika Gorica 10 27 - ns - - - - - 37
5. Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport - - - - - 12 12 12 - 36
6. Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac - 11,5 - 19 od - - - - 30,5
7. Jurica Majić AKK Velika Gorica od 9 - - - - - 15 - 24
8. Ivan Pulić AK Dubrovnik Racing - - - - - - - - 21,5 21,5
9. Vedran Delimar AK Dubrava 8 - - - - - - 10 - 18
10. Danijel Šimunović Splitski Auto Klub 12 - - - - - - - - 12
 
UKUPNO GRUPE KLASE