FORMULA DRIVER VOŽNJA ZA HAKS KUP
SIGNUM MAX FORMULA DRIVER '17
MEMORIJAL MLADEN ŽULIĆ I MORENO KOMAR

Buzet, 24.-25.06.2017.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 48 Franco Giacomazzi (ITA) Funny Team Lancia Delta Evo Proto 4:51,014 0:00,000 20
2. 5 79 Fabio Nosella (ITA) Nosella Renault Clio 4:56,434 0:05,420 15
3. 6 67 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento 4:58,314 0:07,300 12
4. 5 49 Fulvio Benazzoli (ITA) Funny Team Subaru Impreza 555 5:00,172 0:09,158 10
5. 5 50 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:01,215 0:10,201 8
6. 6 69 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 5:02,095 0:11,081 6
7. 5 51 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:04,986 0:13,972 4
8. 3 30 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 XSi 5:05,791 0:14,777 3
9. 5 47 Dragan Gajić (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 5:07,159 0:16,145 2
10. 7 71 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 5:07,239 0:16,225 1
11. 5 60 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 5:09,701 0:18,687 -
12. 5 56 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Lancia Delta HF 5:11,055 0:20,041 -
13. 5 57 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 5:12,310 0:21,296 -
14. 4 38 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 5:13,107 0:22,093 -
15. 4 37 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 GTi 5:17,076 0:26,062 -
16. 4 39 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 5:18,059 0:27,045 -
17. 5 59 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 5:18,703 0:27,689 -
18. 3 31 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 5:19,653 0:28,639 -
19. 3 32 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 XSi 5:20,788 0:29,774 -
20. 5 63 Izidor Rebernak (SVN) DTDK VW Golf I 5:24,436 0:33,422 -
21. 7 73 Nino Adam (SVN) DTDK Zastava Yugo 5:24,479 0:33,465 -
22. 5 61 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Sport 5:25,400 0:34,386 -
23. 5 58 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 5:29,101 0:38,087 -
24. 3 33 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Suzuki Cultus 5:29,427 0:38,413 -
25. 7 72 Peter Adam (SVN) DTDK Zastava Yugo 5:35,771 0:44,757 -
26. 7 76 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 5:38,916 0:47,902 -
27. 7 78 Noel Iveta AK Puala-Rovinj Zastava Yugo 5:40,486 0:49,472 -
28. 7 74 Ivica Popović AK Skok Racing Zastava Yugo 5:43,350 0:52,336 -
29. 5 64 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 5:45,355 0:54,341 -
30. 3 70 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 5:45,970 0:54,956 -
31. 3 34 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo Cup 5:46,748 0:55,734 -
32. 4 46 Dražen Krznarić AK Ozalj Opel Corsa 5:59,395 1:08,381 -
33. 4 45 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf III 6:02,448 1:11,434 -
34. 7 77 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 6:04,417 1:13,403 -
- 3 35 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 odustao -
- 4 43 Dorian Štiglić KK Rijeka Fiat 127 odustao -
- 5 66 Vedran Delimar AK Dubrava VW polo Cup odustao -
- 6 68 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 odustao -
- 4 41 Matteo Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo nije startao -
- 4 42 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 61 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Sport 5:25,400 0:00,000 20
2. 2 29 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 5:53,405 0:28,005 15
3. 1 8 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:33,127 1:07,727 12
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 51 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:04,986 0:00,000 6
2. 2 16 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 5:39,691 0:34,705 15
3. 3 70 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 5:45,970 0:40,984 12
4. 2 28 Dino Turković AMK No Traction Citroën Saxo 5:51,649 0:46,663 10
5. 2 19 Lari Matošević AK D.T. VW Golf 6:04,013 0:59,027 8
6. 7 77 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 6:04,417 0:59,431 6
7. 1 8 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:33,127 1:28,141 4
- 2 27 Matija Brkljačić AMK No Traction Honda Civic odustao -
- 3 35 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 4 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 5:54,821 0:00,000 20
2. 1 1 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 5:55,087 0:00,266 15
3. 1 6 Goran Radovanović AK INA Delta Fiat Punto 6:08,942 0:14,121 12
4. 1 2 Erik Laštrić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 6:10,511 0:15,690 10
5. 1 9 Renis Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:12,107 0:17,286 8
6. 1 5 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Peugeot 106 6:12,336 0:17,515 6
7. 1 7 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 6:13,736 0:18,915 4
8. 1 3 Kristijan Krajcar AK Buzet Autosport Citroën AX 6:16,728 0:21,907 3
9. 1 8 Lana Šavko AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:33,127 0:38,306 2
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 11 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 RC 5:30,568 0:00,000 20
2. 2 10 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo 5:34,532 0:03,964 15
3. 2 16 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 5:39,691 0:09,123 12
4. 2 12 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 5:40,615 0:10,047 10
5. 2 22 Vedran Divković AMK No Traction VW Polo GTi 5:42,869 0:12,301 8
6. 2 14 Sanjin Soldatić AK RI Autosport VW Golf I 5:43,152 0:12,584 6
7. 2 20 Toni Zupčić AK RTZ Citroën Saxo 5:45,234 0:14,666 4
8. 2 17 Kristian Šaina AK Opatija Citroën Saxo 5:45,389 0:14,821 3
9. 2 15 Daniel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 5:47,159 0:16,591 2
10. 2 26 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 5:49,023 0:18,455 1
11. 2 28 Dino Turković AMK No Traction Citroën Saxo 5:51,649 0:21,081 -
12. 2 18 Vedran Šipoš AK Zagorje Renault Clio RS 5:52,442 0:21,874 -
13. 2 29 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 5:53,405 0:22,837 -
14. 2 25 Mario Valjužić AK Skok Racing VW Golf 5:58,595 0:28,027 -
15. 2 21 Lovre Duka AK RTZ Citroën Saxo 6:00,295 0:29,727 -
16. 2 19 Lari Matošević AK D.T. VW Golf 6:04,013 0:33,445 -
17. 2 23 Željko Despinić AK Buzet Autosport Subaru Impreza WRX 6:04,593 0:34,025 -
- 2 27 Matija Brkljačić AMK No Traction Honda Civic odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 30 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 XSi 5:05,791 0:00,000 20
2. 3 31 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 5:19,653 0:13,862 15
3. 3 32 Romeo Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 XSi 5:20,788 0:14,997 12
4. 3 33 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Suzuki Cultus 5:29,427 0:23,636 10
5. 3 70 Lorenzo Martincich AK Skok Racing Peugeot 205 5:45,970 0:40,179 8
6. 3 34 Steeven Vuković AK Opatija VW Polo Cup 5:46,748 0:40,957 6
- 3 35 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 odustao -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 38 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 5:13,107 0:00,000 20
2. 4 37 Bojan Krota AK Buzet Autosport Peugeot 106 GTi 5:17,076 0:03,969 15
3. 4 39 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 5:18,059 0:04,952 12
4. 4 40 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 5:18,843 0:05,736 10
5. 4 44 Josip Kaštelan KK Rijeka Peugeot 106 5:55,531 0:42,424 8
6. 4 46 Dražen Krznarić AK Ozalj Opel Corsa 5:59,395 0:46,288 6
7. 4 45 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf III 6:02,448 0:49,341 4
- 4 43 Dorian Štiglić KK Rijeka Fiat 127 odustao -
- 4 41 Matteo Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo nije startao -
- 4 42 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroën Saxo nije startao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 48 Franco Giacomazzi (ITA) Funny Team Lancia Delta Evo Proto 4:51,014 0:00,000 20
2. 5 79 Fabio Nosella (ITA) Nosella Renault Clio 4:56,434 0:05,420 15
3. 5 49 Fulvio Benazzoli (ITA) Funny Team Subaru Impreza 555 5:00,172 0:09,158 12
4. 5 50 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:01,215 0:10,201 10
5. 5 53 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 5:01,430 0:10,416 8
6. 5 51 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 5:04,986 0:13,972 6
7. 5 47 Dragan Gajić (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 5:07,159 0:16,145 4
8. 5 60 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 5:09,701 0:18,687 3
9. 5 56 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Lancia Delta HF 5:11,055 0:20,041 2
10. 5 57 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 5:12,310 0:21,296 1
11. 5 54 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 5:12,391 0:21,377 -
12. 5 55 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 5:16,206 0:25,192 -
13. 5 59 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 5:18,703 0:27,689 -
14. 5 62 Primož Pavel (SVN) DTDK VW Golf V 5:22,083 0:31,069 -
15. 5 65 Luka Smojver AK Opatija Motorsport VW Golf I 5:23,025 0:32,011 -
16. 5 63 Izidor Rebernak (SVN) DTDK VW Golf I 5:24,436 0:33,422 -
17. 5 61 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Sport 5:25,400 0:34,386 -
18. 5 58 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 5:29,101 0:38,087 -
19. 5 64 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 5:45,355 0:54,341 -
- 5 66 Vedran Delimar AK Dubrava VW polo Cup odustao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 67 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento 4:58,314 0:00,000 20
2. 6 69 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 5:02,095 0:03,781 15
- 6 68 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 71 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 5:07,239 0:00,000 20
2. 7 73 Nino Adam (SVN) DTDK Zastava Yugo 5:24,479 0:17,240 15
3. 7 72 Peter Adam (SVN) DTDK Zastava Yugo 5:35,771 0:28,532 12
4. 7 76 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 5:38,916 0:31,677 10
5. 7 78 Noel Iveta AK Puala-Rovinj Zastava Yugo 5:40,486 0:33,247 8
6. 7 74 Ivica Popović AK Skok Racing Zastava Yugo 5:43,350 0:36,111 6
7. 7 77 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 6:04,417 0:57,178 4
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 20 Vjekoslav Čičko K6 20 Patrik Vivoda K3 20 Manuel Kodelja K4 60
2. AK SKOK RACING 15 Donald Milokanović K6 15 Igor Kocijančić K1 8 Marino Milokanović K5 38
3. AK OPATIJA 15 Nino Andrejević K3 12 Aleks Veselinović K2 6 Steeven Vuković K3 33
4. FUNNY TEAM (ITA) 20 Franco Giacomazzi K5 12 Fulvio Benazzoli K5 - 32
5. DTDK (SVN) 15 Nino Adam K7 12 Peter Adam K7 - 27
6. AK PULA-ROVINJ 10 Erik Laštrić K1 8 Noel Iveta K7 4 Moreno Frančula K1 22
7. AK OPATIJA MOTORSPORT 20 Edi Kuharić K7 - - 20
8. AK RIJEKA 20 Marin Petrić K2 - - 20
9. AK RUGVICA 20 Damir Petrović K1 - - 20
10. AK ISTRA RACING TEAM 12 Maurizio Cvitić K4 6 Mauricio Bajerić K1 2 Sandro Miskić K5 20
11. AKK PETAR KLEPAC 10 Bojan Juranić K5 6 Ivan Juranić K5 - 16
12. NOSELLA (ITA) 15 Fabio Nosella K5 - - 15
13. AK D.T. 15 Toni Malinarich K2 - - 15
14. AK INA DELTA 12 Goran Radovanović K1 - - 12
15. AK DUBRAVA 10 Igor Vrga K2 - - 10
16. AK OZALJ 6 Dražen krznarić K4 4 Goran Jakić K4 - 10
17. AMK NO TRACTION 8 Vedran Divković K2 - - 8
18. KK RIJEKA 8 Josip Kaštelan K4 - - 8
19. AK RI AUTOSPORT 6 Sanjin Soldatić K2 - - 6
20. MSC ST.VEIT (AUT) 4 Dragan Gajić K5 1 Stephan Ogris K5 - 5
21. AK RTZ 4 Toni Zupčić K2 - - 4