FORMULA DRIVER VOŽNJA ZA HAKS KUP
FORMULA DRIVER NAGRADA ALLIANZA '17
Grobnik, 11.-12.11.2017.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 73 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio Sport 6:52,511 0:00,000 20
2. 5 87 Dragan Gajić (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 6:53,091 0:00,580 15
3. 5 75 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:58,355 0:05,844 12
4. 7 97 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 7:02,414 0:09,903 10
5. 5 78 Denis NIšević AKK Velika Gorica Renault Megane 7:10,719 0:18,208 8
6. 6 91 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 7:14,196 0:21,685 6
7. 5 60 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 7:17,490 0:24,979 4
8. 5 68 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio RS 7:20,680 0:28,169 3
9. 5 53 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:21,047 0:28,536 2
10. 6 90 Denis Sandalj AK Buzet Zastava Pro 1.3 7:22,341 0:29,830 1
11. 4 43 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 7:23,608 0:31,097 -
12. 3 170 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 7:28,555 0:36,044 -
13. 3 33 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 7:29,999 0:37,488 -
14. 6 92 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 7:30,142 0:37,631 -
15. 5 55 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 7:30,930 0:38,419 -
16. 4 44 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:32,869 0:40,358 -
17. 5 85 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 7:34,920 0:42,409 -
18. 5 52 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:36,072 0:43,561 -
19. 5 56 Nenad Hrvatin AK D.T. Peugeot 306 GTi 7:36,919 0:44,408 -
20. 4 51 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Citroën Saxo VTS 7:37,099 0:44,588 -
21. 4 61 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:37,737 0:45,226 -
22. 5 81 Izidor Rebernak (SVN) DTD Kaučič VW Golf I 7:42,038 0:49,527 -
23. 4 46 Martin Ravenšćak AKK Sveta Nedelja Citroën C2R2 7:45,577 0:53,066 -
24. 3 31 Boris Seccareccia AK Opatija Citroën AX 7:48,388 0:55,877 -
25. 7 102 Peter Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo 7:50,683 0:58,172 -
26. 5 83 Denis Močibob AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 7:52,809 1:00,298 -
27. 5 54 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 7:53,233 1:00,722 -
28. 5 11 Nenad Kolman AK Dubrava Seat Ibiza Cupra 7:54,090 1:01,579 -
29. 7 94 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 7:54,949 1:02,438 -
30. 5 58 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 7:57,927 1:05,416 -
31. 5 62 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 7:58,440 1:05,929 -
32. 6 93 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett 7:59,443 1:06,932 -
33. 3 28 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:59,926 1:07,415 -
34. 4 47 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 8:05,338 1:12,827 -
35. 5 72 Renato Mulac AK Svigo Fiat Uno Turbo 8:07,282 1:14,771 -
36. 4 45 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf III 8:12,189 1:19,678 -
37. 7 98 Noel Iveta AK Pula-Rovinj Zastava Yugo 8:12,316 1:19,805 -
38. 7 96 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 8:20,215 1:27,704 -
39. 3 35 Paulo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 8:22,369 1:29,858 -
40. 5 71 Kristijan Fićor AK Svigo Fiat Uno Turbo 8:30,045 1:37,534 -
41. 3 30 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 8:39,176 1:46,665 -
42. 4 48 Daniel Radovanić AKK Zanatlija Opel Corsa 8:44,589 1:52,078 -
43. 3 37 Matej Fekonja (SVN) DTD Kaučič Fiat Punto 1.2 10:25,073 3:32,562 -
- 5 27 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub Seat Ibiza Cupra odustao -
- 3 29 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia odustao -
- 5 64 Dražen Katić AK Ozalj Renault Megane odustao -
- 5 65 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 5 76 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra odustao -
- 6 88 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento odustao -
- 6 89 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 odustao -
- 7 101 Nino Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo odustao -
- 5 70 Kristian Marinić AK Klek VW Golf III nije startao -
- 7 95 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava 128 nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 52 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:36,072 0:00,000 20
2. 2 18 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 8:07,511 0:31,439 15
3. 2 7 Doris Labinjan AK D.T. VW Golf GTD 8:10,617 0:34,545 12
4. 5 79 Ivana Robić AKK Zanatlija Honda Civic 9:07,039 1:30,967 10
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 75 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:58,355 0:00,000 20
2. 6 92 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 7:30,142 0:31,787 15
3. 4 46 Martin Ravenšćak AKK Sveta Nedelja Citroën C2R2 7:45,577 0:47,222 12
4. 2 15 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 7:48,560 0:50,205 10
5. 4 47 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 8:05,338 1:06,983 8
6. 7 96 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 8:20,215 1:21,860 6
7. 2 25 Dario Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 8:31,166 1:32,811 4
8. 2 8 Lari Matošević AK D.T. VW Golf GTD 8:36,489 1:38,134 3
9. 3 30 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 8:39,176 1:40,821 2
10. 4 48 Daniel Radovanić AKK Zanatlija Opel Corsa 8:44,589 1:46,234 1
11. 1 5 Juraj Rajić AMK No Traction Suzuki Swift 9:00,687 2:02,332 -
12. 3 37 Matej Fekonja (SVN) DTD Kaučič Fiat Punto 1.2 10:25,073 3:26,718 -
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 4 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 8:07,525 0:00,000 20
2. 1 2 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Peugeot 106 8:27,942 0:20,417 15
3. 1 6 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 8:30,248 0:22,723 12
4. 1 12 Goran Radovanović AK INA Delta Peugeot 106 8:32,491 0:24,966 10
5. 1 5 Juraj Rajić AMK No Traction Suzuki Swift 9:00,687 0:53,162 8
- 1 1 Igor Bogović AK Buzet Autosport Peugeot 106 nije startao -
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 24 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 7:34,289 0:00,000 20
2. 2 21 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 RC 7:38,836 0:04,547 15
3. 2 9 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo GTi 7:42,658 0:08,369 12
4. 2 15 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 7:48,560 0:14,271 10
5. 2 10 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 7:50,802 0:16,513 8
6. 2 16 Kristian Šaina AK Opatija Citroën Saxo 7:52,393 0:18,104 6
7. 2 20 Ivan Jaranović AK RI Autosport Fiat Punto 1.4T 8:01,503 0:27,214 4
8. 2 17 Željko Goršić AK Ozalj Audi A3 8:02,828 0:28,539 3
9. 2 23 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 8:04,379 0:30,090 2
10. 2 18 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 8:07,511 0:33,222 1
11. 2 22 Mario Valjužić AK Skok Racing VW Golf III 8:10,475 0:36,186 -
12. 2 7 Doris Labinjan AK D.T. VW Golf GTD 8:10,617 0:36,328 -
13. 2 14 Daniel Grubiša AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 8:19,806 0:45,517 -
14. 2 25 Dario Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 8:31,166 0:56,877 -
15. 2 8 Lari Matošević AK D.T. VW Golf GTD 8:36,489 1:02,200 -
16. 2 26 Krešo Merlić AKK Zanatlija Citroën Saxo 8:51,884 1:17,595 -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 170 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 7:28,555 0:00,000 20
2. 3 33 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 7:29,999 0:01,444 15
3. 3 31 Boris Seccareccia AK Opatija Citroën AX 7:48,388 0:19,833 12
4. 3 28 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:59,926 0:31,371 10
5. 3 35 Paulo Petretić AK Opatija Motorsport VW Polo 8:22,369 0:53,814 8
6. 3 30 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 8:39,176 1:10,621 6
7. 3 37 Matej Fekonja (SVN) DTD Kaučič Fiat Punto 1.2 10:25,073 2:56,518 4
- 3 29 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia odustao -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 43 Duško Banjeglav AK Delta Timing Peugeot 106 7:23,608 0:00,000 20
2. 4 44 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 7:32,869 0:09,261 15
3. 4 51 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Citroën Saxo VTS 7:37,099 0:13,491 12
4. 4 61 Sandro Miskić AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:37,737 0:14,129 10
5. 4 46 Martin Ravenšćak AKK Sveta Nedelja Citroën C2R2 7:45,577 0:21,969 8
6. 4 42 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 7:49,421 0:25,813 6
7. 4 47 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 8:05,338 0:41,730 4
8. 4 45 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf III 8:12,189 0:48,581 3
9. 4 49 Vedran Divković AMK No Traction Peugeot 106 8:19,953 0:56,345 2
10. 4 50 Josip Kaštelan KK Rijeka Peugeot 106 8:21,353 0:57,745 1
11. 4 48 Daniel Radovanić AKK Zanatlija Opel Corsa 8:44,589 1:20,981 -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 73 Bojan Juranić AKK Petar Klepac Renault Clio Sport 6:52,511 0:00,000 20
2. 5 87 Dragan Gajić (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 6:53,091 0:00,580 15
3. 5 75 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:58,355 0:05,844 12
4. 5 78 Denis NIšević AKK Velika Gorica Renault Megane 7:10,719 0:18,208 10
5. 5 69 Marino Milokanović AK Skok Racing Ford Fiesta ST 7:11,053 0:18,542 8
6. 5 66 Hrvoje Belinić AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 7:12,027 0:19,516 6
7. 5 60 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 7:17,490 0:24,979 4
8. 5 68 Ivan Pavlović AK Rijeka Renault Clio RS 7:20,680 0:28,169 3
9. 5 53 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:21,047 0:28,536 2
10. 5 55 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 7:30,930 0:38,419 1
11. 5 85 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 7:34,920 0:42,409 -
12. 5 52 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 7:36,072 0:43,561 -
13. 5 82 Primož Pavel (SVN) DTD Kaučič VW Golf V 7:36,151 0:43,640 -
14. 5 56 Nenad Hrvatin AK D.T. Peugeot 306 GTi 7:36,919 0:44,408 -
15. 5 80 Marko Cavor AKK Zanatlija Honda Civic 7:37,737 0:45,226 -
16. 5 81 Izidor Rebernak (SVN) DTD Kaučič VW Golf I 7:42,038 0:49,527 -
17. 5 83 Denis Močibob AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 7:52,809 1:00,298 -
18. 5 54 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 7:53,233 1:00,722 -
19. 5 11 Nenad Kolman AK Dubrava Seat Ibiza Cupra 7:54,090 1:01,579 -
20. 5 63 Luka Smojver AK Opatija Motorsport Renault Clio RS 7:54,139 1:01,628 -
21. 5 58 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 7:57,927 1:05,416 -
22. 5 62 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 7:58,440 1:05,929 -
23. 5 72 Renato Mulac AK Svigo Fiat Uno Turbo 8:07,282 1:14,771 -
24. 5 67 Sanjin Soldatić AK RI Autosport VW Golf I 8:27,352 1:34,841 -
25. 5 71 Kristijan Fićor AK Svigo Fiat Uno Turbo 8:30,045 1:37,534 -
26. 5 79 Ivana Robić AKK Zanatlija Honda Civic 9:07,039 2:14,528 -
- 5 27 Danijel Šimunović Splitski Auto Klub Seat Ibiza Cupra odustao -
- 5 64 Dražen Katić AK Ozalj Renault Megane odustao -
- 5 65 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo odustao -
- 5 76 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Opel Astra odustao -
- 5 70 Kristian Marinić AK Klek VW Golf III nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 91 Davor Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 7:14,196 0:00,000 20
2. 6 90 Denis Sandalj AK Buzet Zastava Pro 1.3 7:22,341 0:08,145 15
3. 6 92 Luka Fabijančić AK INA Delta Citroën C2 Suzuki 7:30,142 0:15,946 12
4. 6 93 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett 7:59,443 0:45,247 10
- 6 88 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento odustao -
- 6 89 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 97 Edi Kuharić AK Opatija Motorsport Zastava Yugo 1.6 7:02,414 0:00,000 20
2. 7 102 Peter Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo 7:50,683 0:48,269 15
3. 7 94 Manuel Merlić AK Buzet Autosport Zastava Yugo 7:54,949 0:52,535 12
4. 7 98 Noel Iveta AK Pula-Rovinj Zastava Yugo 8:12,316 1:09,902 10
5. 7 96 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 8:20,215 1:17,801 8
- 7 101 Nino Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo odustao -
- 7 95 Leo Pernić AK Istra Racing Team Zastava 128 nije startao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AKK PETAR KLEPAC 20 Bojan Juranić K5 12 Ivan Juranić K5 10 Zoran Grabović K6 42
2. AK INA DELTA 20 Davor Fabijančić K6 12 Luka Fabijančić K6 10 Goran Radovanović K1 42
3. AK ISTRA RACING TEAM 15 Maurizio Cvitić K4 15 Mauricio Bajerić K1 10 Sandro Miskić K5 40
4. AK OPATIJA 15 Nino Andrejević K3 12 Boris Seccareccia K3 10 Aleks Veselinović K2 37
5. AK SKOK RACING 20 Igor Kocijančić K1 8 Marino Milokanović K5 2 Zoran Živković K2 30
6. AK OPATIJA MOTORSPORT 20 Edi Kuharić K7 8 Paulo Petretić K3 - 28
7. AK BUZET AUTOSPORT 12 Manuel Merlić K7 10 Palmiro Medica K3 6 Marko Božić K4 28
8. MSC ST.VEIT (AUT) 15 Dragan Gajić K5 12 Stephan Ogris K5 - 27
9. AK DELTA TIMING 20 Duško Banjeglav K4 - - 20
10. AMD ŠEMPETER (SVN) 20 Nejc Romih K3 - - 20
11. AK ZAGORJE 20 Matija Žiljak K2 - - 20
12. DTD KAUČIČ (SVN) 15 Peter Adam K7 4 Matej Fekonja K3 - 19
13. AK RIJEKA 15 Marin Petrić K2 3 Ivan Pavlović K5 - 18
14. AK PULA-ROVINJ 10 Noel Iveta K7 6 Hrvoje Belinić K5 - 16
15. AK BUZET 15 Denis Sandalj K6 - - 15
16. AK D.T. 12 Toni Malinarich K2 - - 12
17. SAK SAMOBOR 12 Samir Smailagić K1 - - 12
18. AKK VELIKA GORICA 10 Denis Nišević K5 - - 10
19. AMK NO TRACTION 8 Juraj Rajić K1 2 Vedran Divković K2 - 10
20. AK DUBRAVA 8 Igor Vrga K2 - - 8
21. AKK SVETA NEDELJA 8 Martin Ravenšćak K4 - - 8
22. AK OZALJ 3 Goran Jakić K4 3 Željko Goršić K2 - 6
23. AK RI AUTOSPORT 4 Ivan Jaranović K2 1 Aleksandra Jurdana K2 - 5
24. AKK ZANATLIJA 4 Antonio Hernaut K4 - - 4
25. KK RIJEKA 1 Josip Kaštelan K4 - - 1