FORMULA DRIVER VOŽNJA ZA HAKS KUP
FORMULA DRIVER OGULIN '17-MEMORIJAL IVICA KIŠASONDI
Ogulin, 26.-27.08.2017.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 64 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 5:57,089 0:00,000 20
2. 5 61 Kristian Marinić AK Klek VW Golf III 5:58,690 0:01,601 15
3. 5 49 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:01,208 0:04,119 12
4. 5 45 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:07,132 0:10,043 10
5. 5 40 Dragan Gajić (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 6:07,593 0:10,504 8
6. 4 32 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 6:10,380 0:13,291 6
7. 4 33 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:10,482 0:13,393 4
8. 3 26 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 XSi 6:11,970 0:14,881 3
9. 3 27 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 6:13,091 0:16,002 2
10. 7 66 Nino Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo 6:13,469 0:16,380 1
11. 7 69 Peter Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo 6:20,533 0:23,444 -
12. 6 62 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett 6:20,917 0:23,828 -
13. 6 65 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot 206 6:23,340 0:26,251 -
14. 4 31 Bojan Krota AK Buzet Autosport Citroën AX 6:23,508 0:26,419 -
15. 5 60 Ivan Višković AMK No Traction VW Golf II VR6 6:32,695 0:35,606 -
16. 5 55 Renato Mulac AK Svigo Fiat Uno Turbo 6:33,118 0:36,029 -
17. 4 38 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 6:34,152 0:37,063 -
18. 5 50 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 6:35,371 0:38,282 -
19. 5 51 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Sport 6:36,705 0:39,616 -
20. 3 30 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 6:40,013 0:42,924 -
21. 4 36 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf I 6:43,140 0:46,051 -
22. 5 54 Željko Magličić AK INA Delta VW Polo 6:43,728 0:46,639 -
23. 3 28 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:45,466 0:48,377 -
24. 5 59 Dietmar Oberdorfer (AUT) MSC St.Veit Fiat Bravo 6:48,533 0:51,444 -
25. 4 39 Dario Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa 7:14,709 1:17,620 -
26. 5 47 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 7:19,930 1:22,841 -
27. 7 67 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 7:20,682 1:23,593 -
28. 3 29 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:36,287 1:39,198 -
- 4 37 Dražen Krznarić AK Ozalj Opel Corsa odustao -
- 5 44 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 odustao -
- 5 52 Dario Žiljak AK Zagorje Renault Megane Coupe odustao -
- 5 56 Kristijan Fićor AK Svigo Fiat Uno Turbo odustao -
- 5 57 Dražen Katić AK Ozalj Renault Megane odustao -
- 6 63 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento odustao -
- 7 68 Noel Iveta AK Pula-Rovinj Zastava Yugo odustao -
- 3 23 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 nije startao -
- 3 24 Rado Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 nije startao -
- 5 43 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup nije startao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 51 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Sport 6:36,705 0:00,000 20
2. 2 12 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 6:56,876 0:20,171 15
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 49 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:01,208 0:00,000 20
2. 4 38 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 6:34,152 0:32,944 15
3. 1 9 Ivan Pentek AMK No Traction Citroën AX 7:08,994 1:07,786 12
4. 2 18 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 7:09,306 1:08,098 10
5. 4 39 Dario Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa 7:14,709 1:13,501 8
6. 7 67 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 7:20,682 1:19,474 6
7. 3 29 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:36,287 1:35,079 4
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 1 Igor Kocijančić AK Skok Racing Opel Corsa 7:03,683 0:00,000 20
2. 1 3 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift GTi 7:04,399 0:00,716 15
3. 1 5 Goran Radovanović AK INA Delta Fiat Punto 7:05,065 0:01,382 12
4. 1 9 Ivan Pentek AMK No Traction Citroën AX 7:08,994 0:05,311 10
5. 1 4 Mauricio Bajerić AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:13,532 0:09,849 8
6. 1 7 Filip Staraj AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:28,611 0:24,928 6
7. 1 6 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 7:37,387 0:33,704 4
8. 1 8 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 7:41,221 0:37,538 3
9. 1 2 Erik Laštrić AK Pula-Rovinj Peugeot 106 7:49,944 0:46,261 2
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 22 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 6:25,678 0:00,000 20
2. 2 15 Marin Petrić AK Rijeka Peugeot 206 RC 6:27,122 0:01,444 15
3. 2 11 Toni Malinarich AK D.T. VW Polo 6:35,530 0:09,852 12
4. 2 19 Vedran Divković AMK No Traction VW Polo GTi 6:46,610 0:20,932 10
5. 2 21 Zoran Živković AK Skok Racing Opel Astra 6:50,909 0:25,231 8
6. 2 12 Aleksandra Jurdana AK RI Autosport Peugeot 206 RC 6:56,876 0:31,198 6
7. 2 14 Kristian Šaina AK Opatija Citroën Saxo 7:01,712 0:36,034 4
8. 2 20 Mario Valjužić AK Skok Racing VW Golf 7:03,877 0:38,199 3
9. 2 16 Igor Vrga AK Dubrava Renault Clio RS 7:05,950 0:40,272 2
10. 2 18 Aleks Veselinović AK Opatija Citroën Saxo 7:09,306 0:43,628 1
- 2 53 Željko Pavičić AKK Petar Klepac Toyota MR2 odustao -
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 26 Patrik Vivoda AK Buzet Autosport Peugeot 106 XSi 6:11,970 0:00,000 20
2. 3 27 Nino Andrejević AK Opatija Zastava 750 6:13,091 0:01,121 15
3. 3 30 Dean Jurasić AK Istra Racing Team Škoda Felicia 6:40,013 0:28,043 12
4. 3 28 Palmiro Medica AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:45,466 0:33,496 10
5. 3 25 Mitja Jurak (SVN) AMD Šempeter Rover 114 GTi 6:51,052 0:39,082 8
6. 3 29 Nikola Baf AK Istra Racing Team Peugeot 106 7:36,287 1:24,317 6
- 3 23 Nejc Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 nije startao -
- 3 24 Rado Romih (SVN) AMD Šempeter Autobianchi A112 nije startao -
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 32 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Citroën C2 6:10,380 0:00,000 20
2. 4 33 Maurizio Cvitić AK Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 6:10,482 0:00,102 15
3. 4 31 Bojan Krota AK Buzet Autosport Citroën AX 6:23,508 0:13,128 12
4. 4 38 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 6:34,152 0:23,772 10
5. 4 34 Marko Božić AK Buzet Autosport Peugeot 106 6:38,800 0:28,420 8
6. 4 36 Goran Jakić AK Ozalj VW Golf I 6:43,140 0:32,760 6
7. 4 35 Josip Kaštelan KK Rijeka Peugeot 106 6:56,933 0:46,553 4
8. 4 39 Dario Merlić AKK Zanatlija Opel Corsa 7:14,709 1:04,329 3
- 4 37 Dražen Krznarić AK Ozalj Opel Corsa odustao -
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 61 Kristian Marinić AK Klek VW Golf III 5:58,690 0:00,000 20
2. 5 49 Ivan Juranić AKK Petar Klepac Renault 5 6:01,208 0:02,518 15
3. 5 42 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 6:03,175 0:04,485 12
4. 5 45 Sandro Zilli AK Buzet Autosport Renault Clio Cup 6:07,132 0:08,442 10
5. 5 40 Dragan Gajić (AUT) MSC St.Veit Opel Corsa HVR 6:07,593 0:08,903 8
6. 5 41 Marino Poropat AK Istra Racing Team Renault Clio Sport 6:07,713 0:09,023 6
7. 5 58 Marko Cavor AKK Zanatlija Honda Civic 6:10,474 0:11,784 4
8. 5 46 Primož Pavel (SVN) DTD Kaučič VW Golf V 6:17,355 0:18,665 3
9. 5 48 Luka Smojver AK Opatija Motorsport Renault Clio RS 6:25,063 0:26,373 2
10. 5 60 Ivan Višković AMK No Traction VW Golf II VR6 6:32,695 0:34,005 1
11. 5 55 Renato Mulac AK Svigo Fiat Uno Turbo 6:33,118 0:34,428 -
12. 5 50 Gottfried Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup 6:35,371 0:36,681 -
13. 5 51 Romina Bressan AK Buzet Autosport Renault Clio Sport 6:36,705 0:38,015 -
14. 5 54 Željko Magličić AK INA Delta VW Polo 6:43,728 0:45,038 -
15. 5 59 Dietmar Oberdorfer (AUT) MSC St.Veit Fiat Bravo 6:48,533 0:49,843 -
16. 5 17 Sanjin Soldatić AK RI Autosport VW Golf I 6:53,963 0:55,273 -
17. 5 47 Tino Kadmen AK Opatija Ford Focus 7:19,930 1:21,240 -
- 5 44 Sanjin Prodan AK Buzet Autosport Citroën C2 odustao -
- 5 52 Dario Žiljak AK Zagorje Renault Megane Coupe odustao -
- 5 56 Kristijan Fićor AK Svigo Fiat Uno Turbo odustao -
- 5 57 Dražen Katić AK Ozalj Renault Megane odustao -
- 5 43 Stephan Ogris (AUT) MSC St.Veit Alfa 147 Cup nije startao -
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 64 Donald Milokanović AK Skok Racing Zastava 750 5:57,089 0:00,000 20
2. 6 62 Zoran Grabović AKK Petar Klepac Opel Kadett 6:20,917 0:23,828 15
3. 6 65 Krešimir Sauerbrunn AK Delta Sport Peugeot 206 6:23,340 0:26,251 12
- 6 63 Vjekoslav Čičko AK Buzet Autosport Fiat Ciinquecento odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 66 Nino Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo 6:13,469 0:00,000 20
2. 7 69 Peter Adam (SVN) DTD Kaučič Zastava Yugo 6:20,533 0:07,064 15
3. 7 67 Luka Jelača AK Opatija Zastava Yugo 1.6 7:20,682 1:07,213 12
- 7 68 Noel Iveta AK Pula-Rovinj Zastava Yugo odustao -
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK BUZET AUTOSPORT 20 Manuel Kodelja K4 20 Patrik Vivoda K3 12 Bojan Krota K4 52
2. AK SKOK RACING 20 Donald Milokanović K6 20 Igor Kocijančić K1 8 Zoran Živković K2 48
3. DTD KAUČIČ (SVN) 20 Nino Adam K7 15 Peter Adam K7 3 Primož Pavel K5 38
4. AK ISTRA RACING TEAM 15 Maurizio Cvitić K4 12 Dean Jurasić K3 8 Mauricio Bajerić K1 35
5. AK OPATIJA 15 Nino Andrejević K3 12 Luka Jelača K7 4 Kristian Šaina K2 31
6. AKK PETAR KLEPAC 15 Ivan Juranić K5 15 Zoran Grabović K6 - 30
7. AMK NO TRACTION 10 Vedran Divković K2 10 Ivan Pentek K1 1 Ivan Višković K5 21
8. AK KLEK 20 Kristian Marinić K5 - - 20
9. AK ZAGORJE 20 Matija Žiljak K2 - - 20
10. AKK ZANATLIJA 10 Antonio Hernaut K4 4 Marko Cavor K5 3 Dario Merlić K4 17
11. AK RIJEKA 15 Marin Petrić K2 - - 15
12. AK RUGVICA 15 Damir Petrović K1 - - 15
13. AK DUBRAVA 12 Goran Sruk K5 2 Igor Vrga K2 - 14
14. AK DELTA SPORT 12 Krešimir Sauerbrunn K6 - - 12
15. AK D.T. 12 Toni Malinarich K2 - - 12
16. AK INA DELTA 12 Goran Radovanović K1 - - 12
17. AMD ŠEMPETER (SVN) 8 Mitja Jurak K3 - - 8
18. MSC ST.VEIT (AUT) 8 Dragan Gajić K5 - - 8
19. AK RI AUTOSPORT 6 Aleksandra Jurdana K2 - - 6
20. AK OZALJ 6 Goran Jakić K4 - - 6
21. AK PULA-ROVINJ 4 Moreno Frančula K1 2 Erik Laštrić K1 - 6
22. KK RIJEKA 4 Josip Kaštelan K4 - - 4
23. SAK SAMOBOR 3 Samir Smailagić K1 - - 3
24. AK OPATIJA MOTORSPORT 2 Luka Smojver K5 - - 2