PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
1. MEMORIJAL ROBERTO RAUŠ '17
Novi Marof, 21.-23.04.2017.

KLASA 1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 Maksim Kralj KK Rijeka HR - 3:41,774 0:00,000 -
2. 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka HR - 4:13,152 0:31,378 -
3. 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR - 4:26,222 0:44,448 -
4. 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR - 4:41,062 0:59,288 -
5. 2 Jan Sekula AKK Zanatlija HR - 4:45,142 1:03,368 -
 
KLASA 1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 Maksim Kralj KK Rijeka HR 3 6:08,621 0:00,000 -
2. 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka HR 3 6:08,796 0:00,175 -
3. 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta HR 3 6:11,919 0:03,298 -
4. 2 Jan Sekula AKK Zanatlija HR 3 6:33,157 0:24,536 -
5. 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija HR 3 6:34,697 0:26,076 -
 
KLASA 2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica HR - 8:42,766 0:00,000 25+1
2. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR - 8:53,220 0:10,454 20
3. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija HR - 8:44,303 1 krug 16
- 214 Mauro Štiglić KK Rijeka HR - odustao -
- 299 Luka Karanović AKK Zanatlija HR - odustao -
 
KLASA 2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica HR 6 7:37,011 0:00,000 25
2. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HR 6 7:46,587 0:09,576 20
3. 214 Mauro Štiglić KK Rijeka HR 6 7:55,417 0:18,406 16
4. 299 Luka Karanović AKK Zanatlija HR 6 8:15,396 0:38,385 13
5. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija HR 6 8:43,740 1:06,729 11
 
KLASA 3A - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Marko Turk KK Koprivnica HR - 9:43,271 0:00,000 0
 
KLASA 3A - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
- 302 Marko Turk KK Koprivnica HR - isključen -
 
KLASA 3B - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Adrien Mesec AK RI Autosport HR - 10:10,416 0:00,000 25+1
2. 303 David Ricov KK Rijeka HR - 10:52,276 0:41,860 20
3. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing HR - 8:08,104 2 kruga 16
 
KLASA 3B - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Adrien Mesec AK RI Autosport HR 7 8:45,167 0:00,000 25
2. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing HR 7 9:14,133 0:28,966 20
3. 303 David Ricov KK Rijeka HR 7 9:15,099 0:29,932 16
 
KLASA 4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija HR - 12:13,004 0:00,000 25
2. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR - 12:36,245 0:23,241 20
3. 444 Luka Raspor AK Opatija HR - 12:41,013 0:28,009 16
4. 412 Franko Škugor KK Dubrava-Šibenik HR - 13:02,453 0:49,449 13
5. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR - 13:10,531 0:57,527 11
6. 435 Matija Jurišić AK RI Autosport HR - 10:47,763 2 kruga 10+1
 
KLASA 4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija HR 9 10:09,838 0:00,000 25
2. 435 Matija Jurišić AK RI Autosport HR 9 10:19,003 0:09,165 20
3. 444 Luka Raspor AK Opatija HR 9 10:19,389 0:09,551 16
4. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HR 9 10:23,358 0:13,520 13
5. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HR 9 10:23,798 0:13,960 11
6. 412 Franko Škugor KK Dubrava-Šibenik HR 9 10:53,169 0:43,331 10
 
KLASA 5 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
- 546 Dario Ćućić KK Rijeka HR - isključen -
- 548 Loris Blažević KK Rijeka HR - isključen -
 
KLASA 5 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 546 Dario Ćućić KK Rijeka HR 10 11:56,291 0:00,000 0
2. 548 Loris Blažević KK Rijeka HR 10 12:34,781 0:38,490 0
 
KLASA 6  - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 701 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 10 11:25,029 0:09,544 25
2. 764 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 10 11:34,760 0:19,275 20
3. 703 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 10 11:38,324 0:22,839 16
- 606 Dorijan Čargonja KK Koprivnica HR 10 isključen -
- 777 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 3 odustao -
 rezultati promijenjeni odlukom OKS-a
  
KLASA 6 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 701 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HR 10 13:39,638 0:12,191 25
2. 703 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica HR 9 13:10,478 1 krug 20
- 606 Dorijan Čargonja KK Koprivnica HR 10 isključen -
- 764 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica HR 5 odustao -
- 777 Nikola Carević KK 1 Zagreb HR 0 nije startao -
 rezultati promijenjeni odlukom OKS-a
 
KLASA 8 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 808 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 11 11:41,082 0:00,000 25
2. 833 Damian Sekulić AK RI Autosport HR 11 11:46,052 0:04,970 20+1
3. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 11 11:54,578 0:13,496 16
 
KLASA 8 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 808 Luka Fabijančić AK INA Delta HR 11 13:58,655 0:00,000 25
2. 833 Damian Sekulić AK RI Autosport HR 11 14:07,513 0:08,858 20
3. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HR 11 14:08,818 0:10,163 16
 
KLASA 9 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 901 Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica HR 11 12:02,670 0:00,000 25
2. 911 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 11 12:08,007 0:05,337 20+1
3. 999 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 11 12:09,686 0:07,016 16
4. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 11 12:17,862 0:15,192 13
5. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica HR 11 12:19,798 0:17,128 11
 
KLASA 9 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica HR 11 14:11,173 0:00,000 25
2. 901 Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica HR 11 14:17,543 0:06,370 20
3. 911 Radko Kovačić AK RI Autosport HR 11 14:35,553 0:24,380 16
4. 999 Davor Barukčić KK Koprivnica HR 10 14:03,019 1 krug 13
5. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica HR 10 15:08,618 1 krug 11
 
REZULTATI UTRKE