PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
20. NAGRADA VIROVITICE '17
Virovitica, 24.-25.06.2017.

KLASA 1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka HRV 5 5:33,649 0:00,000 -
2. 88 Maksim Kralj KK Rijeka HRV 5 5:34,094 0:00,445 -
3. 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta HRV 5 5:34,611 0:00,962 -
4. 9 Jan Ivaci AK INA Delta HRV 5 5:35,242 0:01,593 -
5. 2 Jan Sekula AKK Zanatlija HRV 5 5:37,370 0:03,721 -
6. 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija HRV 5 5:43,338 0:09,689 -
7. 5 Mariano Petrović AKK Sveta Nedelja HRV 5 5:58,620 0:24,971 -
8. 23 Stjepan Ergović AKK Zanatlija HRV 3 3:41,378 2 kruga -
 
KLASA 1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 88 Maksim Kralj KK Rijeka HRV 5 5:35,372 0:00,000 -
2. 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija HRV 5 5:38,343 0:02,971 -
3. 9 Jan Ivaci AK INA Delta HRV 5 5:39,864 0:04,492 -
4. 2 Jan Sekula AKK Zanatlija HRV 5 5:47,273 0:11,901 -
5. 5 Mariano Petrović AKK Sveta Nedelja HRV 5 6:02,364 0:26,992 -
6. 23 Stjepan Ergović AKK Zanatlija HRV 5 6:03,472 0:28,100 -
7. 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta HRV 5 6:29,787 0:54,415 -
8. 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka HRV 5 6:33,181 0:57,809 -
 
KLASA 2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica HRV 12 9:14,183 0:00,000 25+1
2. 214 Mauro Štiglić KK Rijeka HRV 12 9:17,464 0:03,281 20
3. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HRV 12 9:18,727 0:04,544 16
4. 299 Luka Karanović AKK Zanatlija HRV 12 9:35,061 0:20,878 13
5. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija HRV 12 9:45,591 0:31,408 11
 
KLASA 2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica HRV 12 9:11,658 0:00,000 25
2. 214 Mauro Štiglić KK Rijeka HRV 12 9:12,265 0:00,607 20
3. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HRV 12 9:19,511 0:07,853 16
4. 299 Luka Karanović AKK Zanatlija HRV 12 9:31,236 0:19,578 13
5. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija HRV 12 9:39,510 0:27,852 11
 
KLASA 3B - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Adrien Mesec AK RI Autosport HRV 12 9:05,834 0:00,000 25+1
2. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing HRV 12 9:37,485 0:31,651 20
3. 305 Alex Šćulac AK Poreč Motorsport HRV 12 9:37,938 0:32,104 16
4. 303 David Ricov KK Rijeka HRV 12 9:48,222 0:42,388 13
 
KLASA 3B - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 301 Adrien Mesec AK RI Autosport HRV 12 9:08,164 0:00,000 25
2. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing HRV 12 9:36,782 0:28,618 20
3. 303 David Ricov KK Rijeka HRV 12 9:39,845 0:31,681 16
- 305 Alex Šćulac AK Poreč Motorsport HRV 3 odustao -
 
KLASA 4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija HRV 15 10:44,028 0:00,000 25+1
2. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HRV 15 10:55,581 0:11,553 20
3. 444 Luka Raspor AK Opatija HRV 15 10:56,873 0:12,845 16
4. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HRV 15 10:58,093 0:14,065 13
 
KLASA 4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija HRV 15 10:46,129 0:00,000 25
2. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HRV 15 10:57,257 0:11,128 20
3. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HRV 15 10:57,399 0:11,270 16
4. 444 Luka Raspor AK Opatija HRV 15 11:02,856 0:16,727 13
 
KLASA 8 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HRV 19 13:05,469 0:00,000 25+1
2. 832 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HRV 18 13:13,063 1 krug 20
- 842 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HRV 2 odustao -
 
KLASA 8 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HRV 19 12:42,284 0:00,000 25
2. 832 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica HRV 18 12:44,521 1 krug 20
3. 842 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HRV 18 12:48,635 1 krug 16
 
KLASA 9 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 944 Renato Dujmović AK RI Autosport HRV 19 12:58,618 0:00,000 25+1
2. *901* Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica HRV 19 13:13,144 0:14,526 20
3. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica HRV 19 13:13,896 0:15,278 16
4. 999 Davor Barukčić KK Koprivnica HRV 18 13:02,078 1 krug 13
5. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica HRV 12 13:31,985 7 krugova 11
- 911 Radko Kovačić AK RI Autosport HRV 3 odustao -
- 983 Saša Fišter KK Koprivnica HRV 3 odustao -
* - penalizacija 10 sekundi
 
KLASA 9 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 944 Renato Dujmović AK RI Autosport HRV 19 12:49,918 0:00,000 25
2. 901 Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica HRV 19 12:54,165 0:04,247 20
3. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica HRV 19 12:54,438 0:04,520 16
4. 999 Davor Barukčić KK Koprivnica HRV 19 13:05,306 0:15,388 13
5. 983 Saša Fišter KK Koprivnica HRV 19 13:08,513 0:18,595 11
6. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica HRV 19 13:28,472 0:38,554 10
- 911 Radko Kovačić AK RI Autosport HRV 0 nije startao -