PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
4. NAGRADA GRADA ZAGREBA '17
Zagreb, 14.-15.10.2017.

KLASA 1 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija HRV 3 3:46,089 0:00,000 -
2. 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka HRV 3 3:47,103 0:01,014 -
3. 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta HRV 3 3:48,197 0:02,108 -
4. 88 Maksim Kralj KK Rijeka HRV 3 3:48,294 0:02,205 -
5. 2 Jan Sekula AKK Zanatlija HRV 3 3:52,683 0:06,594 -
6. 3 Vito Gajski Kustec AK INA Delta HRV 3 3:52,834 0:06,745 -
7. 5 Mariano Petrović AKK Sveta Nedelja HRV 3 4:00,505 0:14,416 -
8. 9 Jan Ivaci AK INA Delta HRV 3 4:08,364 0:22,275 -
 
KLASA 1 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija HRV 4 5:03,091 0:00,000 -
2. 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka HRV 4 5:03,355 0:00,264 -
3. 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta HRV 4 5:03,818 0:00,727 -
4. 2 Jan Sekula AKK Zanatlija HRV 4 5:04,817 0:01,726 -
5. 88 Maksim Kralj KK Rijeka HRV 4 5:07,879 0:04,788 -
6. 3 Vito Gajski Kustec AK INA Delta HRV 4 5:11,598 0:08,507 -
7. 9 Jan Ivaci AK INA Delta HRV 4 5:20,234 0:17,143 -
8. 5 Mariano Petrović AKK Sveta Nedelja HRV 4 5:20,382 0:17,291 -
 
KLASA 2 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HRV 8 6:54,597 0:00,000 25
2. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija HRV 8 7:02,179 0:07,582 20
3. 214 Mauro Štiglić KK Rijeka HRV 8 7:02,267 0:07,670 16
4. 223 Leon Radovanić AKK Zanatlija HRV 8 7:36,947 0:42,350 13
 
KLASA 2 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica HRV 9 7:47,582 0:00,000 25
2. 214 Mauro Štiglić KK Rijeka HRV 9 7:50,779 0:03,197 20
3. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija HRV 9 7:53,507 0:05,925 16
4. 223 Leon Radovanić AKK Zanatlija HRV 9 8:25,133 0:37,551 13
 
KLASA 3A - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 303 David Ricov KK Rijeka HRV 9 7:55,718 0:00,000 25
 
KLASA 3A - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 303 David Ricov KK Rijeka HRV 11 9:39,120 0:00,000 25
 
KLASA 3B - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Marko Turk KK Koprivnica HRV 9 7:37,260 0:00,000 25
2. 305 Alex Šćulac AK Poreč Motorsport HRV 9 7:55,251 0:17,991 20
3. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing HRV 9 7:56,279 0:19,019 16
 
KLASA 3B - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 302 Marko Turk KK Koprivnica HRV 11 9:20,572 0:00,000 25
2. 305 Alex Šćulac AK Poreč Motorsport HRV 11 9:38,569 0:17,997 20
3. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing HRV 11 9:39,449 0:18,877 16
 
KLASA 4 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija HRV 11 8:40,192 0:00,000 25
2. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HRV 11 8:47,983 0:07,791 20
3. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HRV 11 8:49,229 0:09,037 16
4. 444 Luka Raspor AK Opatija HRV 11 8:50,438 0:10,246 13
5. 414 Roko Bogdan KK Rijeka HRV 11 8:59,179 0:18,987 11
6. 412 Franko Škugor KK Dubrava-Šibenik HRV 11 9:12,268 0:32,076 10
 
KLASA 4 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija HRV 13 10:14,666 0:00,000 25
2. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team HRV 13 10:24,495 0:09,829 20
3. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport HRV 13 10:25,512 0:10,846 16
4. 444 Luka Raspor AK Opatija HRV 13 10:26,258 0:11,592 13
5. 412 Franko Škugor KK Dubrava-Šibenik HRV 13 10:49,760 0:35,094 11
- 414 Roko Bogdan KK Rijeka HRV 2 odustao -
 
KLASA 5 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 546 Dario Ćućić KK Rijeka HRV 13 10:26,725 0:00,000 25
- 548 Loris Blažević KK Rijeka HRV 0 nije startao -
 
KLASA 5 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 546 Dario Ćućić KK Rijeka HRV 16 12:47,997 0:00,000 25
2. 548 Loris Blažević KK Rijeka HRV 16 13:02,374 0:14,377 20
 
KLASA 6  - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 606 Dorijan Čargonja KK Koprivnica HRV 13 10:04,840 0:00,000 25
2. 701 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HRV 13 10:19,850 0:15,010 20
3. 777 Nikola Carević KK 1 Zagreb HRV 10 8:03,902 3 kruga 16
 
KLASA 6 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 606 Dorijan Čargonja KK Koprivnica HRV 16 12:31,804 0:00,000 25
2. 701 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica HRV 16 12:39,886 0:08,082 20
- 777 Nikola Carević KK 1 Zagreb HRV 0 nije startao -
 
KLASA 8 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 846 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HRV 13 9:42,275 0:00,000 25
2. 808 Luka Fabijančić AK INA Delta HRV 13 9:44,065 0:01,790 20
3. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HRV 13 9:56,141 0:13,866 16
4. 842 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HRV 12 9:43,421 1 krug 13
 
KLASA 8 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 846 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb HRV 16 11:51,458 0:00,000 25
2. 808 Luka Fabijančić AK INA Delta HRV 16 11:56,294 0:04,836 20
3. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica HRV 16 12:04,335 0:12,877 16
4. 842 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica HRV 15 12:00,650 1 krug 13
 
KLASA 9 - 1. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 944 Renato Dujmović AK RI Autosport HRV 13 9:57,552 0:00,000 25
2. 901 Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica HRV 13 10:01,658 0:04,106 20
3. 983 Saša Fišter KK Koprivnica HRV 13 10:05,755 0:08,203 16
4. 999 Davor Barukčić KK Koprivnica HRV 13 10:06,362 0:08,810 13
5. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica HRV 13 10:16,899 0:19,347 11
6. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica HRV 12 10:06,705 1 krug 10
 
KLASA 9 - 2. UTRKA
Poz. S.b. Vozač Klub Nac. Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 944 Renato Dujmović AK RI Autosport HRV 16 12:11,012 0:00,000 25
2. 901 Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica HRV 16 12:13,284 0:02,272 20
3. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica HRV 16 12:17,769 0:06,757 16
4. 983 Saša Fišter KK Koprivnica HRV 16 12:22,643 0:11,631 13
5. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica HRV 16 12:37,589 0:26,577 11
- 999 Davor Barukčić KK Koprivnica HRV 0 nije startao -
 
REZULTATI UTRKE