štopericaciljna zastavica 1.-2. - 22.-23.04.17. - Novi Marof
3.-4. - 20.-21.05.17. - Novi Marof
5.-6. - 24.-25.06.17. - Virovitica
    7.-8. - 01.-02.07.17. - Vransko (SVN)
  9.-10. - 26.-27.08.17. - Chividale (ITA)
11.-12. - 14.-15.10.17. - Zagreb
PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
KONAČNI REZULTATI

KLASA 1 - Baby Kart
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
- 1 Fabijan Vidaković AK INA Delta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 2 Jan Sekula AKK Zanatlija 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 8 Ricardo Kočevar KK Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 88 Maksim Kralj KK Rijeka 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 99 Lovro Karanović AKK Zanatlija 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 9 Jan Ivaci AK INA Delta - - 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
- 5 Mariano Petrović AKK Sveta Nedelja - - 0 0 0 0 - - - - 0 0 0
- 23 Stjepan Ergović AKK Zanatlija - - 0 0 0 0 - - - - - - 0
- 3 Vito Gajski Kustec AK INA Delta - - - - - - - - - - 0 0 0
 
KLASA 2 - Rotax Micro Max
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 251 Leon Zelenko KK Koprivnica 26 25 26 25 26 25 26 25 26 20 - - 250
2. 271 Fran Kranjac AKK Podravina Koprivnica 20 20 20 isk 16 16 16 16 20 25 26 25 220
3. 214 Mauro Štiglić KK Rijeka od 16 16 20 20 20 20 20 16 16 16 20 200
4. 202 Sven Sekula AKK Zanatlija 16 11 11 16 11 11 11 11 13 13 20 16 160
5. 299 Luka Karanović AKK Zanatlija od 13 13 13 13 13 13 13 11 11 - - 113
6. 223 Leon Radovanić AKK Zanatlija - - - - - - - - - - 13 13 26
 
KLASA 3A - Rotax Mini Max
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 303 David Ricov KK Rijeka - - - - - - - - 26 25 26 25 102
- 302 Marko Turk KK Koprivnica 0 isk 0 0 - - - - - - - - 0
 
KLASA 3B - Mini Kart
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 301 Adrien Mesec AK RI Autosport 26 25 26 25 26 25 26 25 26 25 - - 255
2. 310 Noa Kodžaga AK Dubrovnik Racing 16 20 20 20 20 20 20 20 20 20 16 16 228
3. 303 David Ricov KK Rijeka 20 16 16 16 13 16 16 16 - - - - 129
4. 305 Alex Šćulac AK Poreč Motorsport - - - - 16 od - - 16 16 20 20 88
5. 302 Marko Turk KK Koprivnica - - - - - - - - - - 26 25 51
 
KLASA 4 - Rotax Max Junior
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 407 Jan Pokos AKK Zanatlija 25 25 20 25 26 25 26 25 26 25 26 25 299
2. 449 Stefani Mogorović AK Istra Racing Team 20 13 16 16 20 16 13 11 20 13 20 20 198
3. 450 Sandro Budiselić AK Opatija Motorsport 11 11 11 20 13 20 16 16 16 20 16 16 186
4. 444 Luka Raspor AK Opatija 16 16 13 11 16 13 11 13 10 16 13 13 161
5. 435 Matija Jurišić AK RI Autosport 11 20 26 13 - - 20 20 - - - - 110
6. 412 Franko Škugor KK Dubrava-Šibenik 13 10 10 10 - - - - 11 10 10 11 85
7. 414 Roko Bogdan KK Rijeka - - - - - - - - 13 11 11 od 35
 
KLASA 5 - Rotax Max Senior
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 546 Dario Ćućić KK Rijeka isk 0 - - - - 26 25 26 25 26 25 153
2. 548 Loris Blažević KK Rijeka isk 0 - - - - 20 20 - - ns 20 60
 
KLASA 6 - Rotax DD2
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 701 Ivo Matić AKK Podravina Koprivnica *25* *25* 26 25 - - 26 25 26 25 20 20 243
2. 777 Nikola Carević KK 1 Zagreb od ns 20 20 - - 20 20 20 20 16 ns 136
3. 606 Dorijan Čargonja KK Koprivnica *isk* *isk* - - - - - - - - 26 25 51
4. 703 Konrad Mulvaj AKK Podravina Koprivnica *16* *20* - - - - - - - - - - 36
5. 666 Nenad Javorina AKK Zanatlija - - 16 16 - - - - - - - - 32
6. 764 Hrvoje Tisaj KK Koprivnica *20* od - - - - - - - - - - 20
 * - rezultati promijenjeni odlukom OKS-a
 
KLASA 8 - KZ2
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 822 Marko Kranjčec AMKK Cobra Virovitica 16 16 20 16 26 25 25 25 20 20 16 16 241
2. 808 Luka Fabijančić AK INA Delta 25 25 16 20 - - - - 26 25 20 20 177
3. 833 Damian Sekulić AK RI Autosport 21 20 26 25 - - - - - - - - 92
4. 832 Marko Dragišić AMKK Cobra Virovitica - - - - 20 20 21 20 - - - - 81
5. 846 Kristijan Habulin KK 1 Zagreb - - - - - - - - - - 26 25 51
6. 842 Dinko Kovačić AMKK Cobra Virovitica - - - - od 16 - - - - 13 13 42
7. 848 Dinko Vručina KK Koprivnica - - 13 13 - - - - - - - - 26
 
KLASA 9 - KZ2 Master
Poz. S.b. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. 901 Nikola Samaržija AMKK Cobra Virovitica 25 20 20 25 20 20 26 25 20 20 20 20 261
2. 944 Renato Dujmović AK RI Autosport - - 26 od 26 25 - - isk isk 26 25 128
3. 933 Andrej Burek AMKK Cobra Virovitica 11 11 8 od 16 16 - - od 25 10 16 113
4. 974 Branimir Rojko KK Koprivnica 13 25 10 11 11 10 - - - - 11 11 102
5. 911 Radko Kovačić AK RI Autosport 21 16 9 13 od ns - - 25 isk - - 84
6. 999 Davor Barukčić KK Koprivnica 16 13 16 od 13 13 - - - - 13 ns 84
7. 983 Saša Fišter KK Koprivnica - - 11 16 od 11 - - - - 16 13 67
8. 979 Tomislav Radić KK Koprivnica - - 13 20 - - - - - - - - 33
 
KLUBOVI
Poz. Klub 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Ukup.
1. AMKK COBRA VIROVITICA 52 47 48 41 66 65 72 70 40 65 49 52 667
2. AKK ZANATLIJA 41 49 49 57 50 49 50 49 50 49 59 54 606
3. AK RI AUTOSPORT *68* *65* 78 63 52 50 46 45 51 25 26 25 594
4. KK RIJEKA 20 32 32 36 33 36 66 65 68 66 68 70 592
5. KK KOPRIVNICA *62* *63* 55 61 50 49 26 25 26 20 68 63 568
6. AKK PODRAVINA KOPRIVNICA *61* *65* 46 25 16 16 42 41 46 50 46 45 500
7. AK DUBROVNIK RACING 16 20 20 20 20 20 20 20 20 20 16 16 228
8. AK ISTRA RACING TEAM 20 13 16 16 20 16 13 11 20 13 20 20 198
9. KK 1 ZAGREB 0 0 20 20 - - 20 20 20 20 42 25 187
10. AK OPATIJA MOTORSPORT 11 11 11 20 13 20 16 16 16 20 16 16 186
11. AK INA DELTA 25 25 16 20 - - - - 26 25 20 20 177
12. AK OPATIJA 16 16 13 11 16 13 11 13 10 16 13 13 161
13. AK POREČ MOTORSPORT - - - - 16 0 - - 16 16 20 20 88
14. KK DUBRAVA-ŠIBENIK 13 10 10 10 - - - - 11 10 10 11 85
* - rezultati promijenjeni odlukom OKS-a