AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA LEMA RACING '17
Cerklje (SVN), 23.-24.09.2017.
----- UTRKA I -----

GRUPA 1 - 1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 19 25:54,032 0:00,000 25
2. 2 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Renault Twingo 18 25:38,982 1 krug 19
- 35 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Renault Twingo 6 odustao -
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 20 25:53,488 0:02,000 25
2. 173 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 20 26:02,565 0:11,077 19
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 22 26:00,419 0:00,000 25
2. 57 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 22 26:17,514 0:17,095 19
3. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 22 26:17,924 0:17,505 15
 
GRUPA 4 - 2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 21 26:06,582 0:00,000 25
2. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 21 26:16,512 0:09,930 19
3. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 2.0 20 25:25,677 1 krug 15
 
KLASA 3 - E1/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 19 25:54,032 0:00,000 25
2. 2 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Renault Twingo 18 25:38,982 1 krug 19
- 35 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Renault Twingo 6 odustao -
 
KLASA 4 - N/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 20 25:53,488 0:02,000 25
2. 173 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 20 26:02,565 0:11,077 19
 
KLASA 9 - E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 22 26:00,419 0:00,000 25
2. 57 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 22 26:17,514 0:17,095 19
3. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 22 26:17,924 0:17,505 15
 
KLASA 12 - E1/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 21 26:06,582 0:00,000 25
2. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 21 26:16,512 0:09,930 19
3. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 2.0 20 25:25,677 1 krug 15
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Maro Franić K4 25 Romano Radić K3 19 Ante Alduk K8 69
2. SPLITSKI AUTO KLUB 25 Filip Magdić K9 - - 25
3. AKK ZANATLIJA 25 Rajmond Terčić K12 - - 25
4. AK BUZET AUTOSPORT 19 Valter Nežić K12 - - 19
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 19 Marijo Barović K3 - - 19
6. AK DELTA SPORT 15 Denis Šroler K12 - - 15
 
----- UTRKA II -----

GRUPA 1 - 1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 18 25:47,895 0:00,000 30
- 2 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Renault Twingo 0 nije startao

 

- 35 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Renault Twingo 0 nije startao -
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 18 25:38,772 0:00,000 30
2. 173 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 18 26:42,357 1:03,585 23
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 20 25:34,994 0:00,000 30
2. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 20 25:40,751 0:05,757 23
3. 57 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 18 25:46,183 2 kruga 18
 
GRUPA 4 - 2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 20 26:15,901 0:00,000 30
2. 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 20 26:25,049 0:09,148 23
3. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 2.0 18 25:47,100 2 kruga 18
 
KLASA 3 - E1/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 18 25:47,895 0:00,000 30
- 2 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Renault Twingo 0 nije startao

 

- 35 Đivo Franić AK Dubrovnik Racing Renault Twingo 0 nije startao -
 
KLASA 4 - N/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 174 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 18 25:38,772 0:00,000 30
2. 173 Đivo Feređa AK Dubrovnik Racing Honda Civic VTi 18 26:42,357 1:03,585 23
 
KLASA 9 - E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 77 Filip Magdić Splitski Auto Klub Honda Civic Type-R 20 25:34,994 0:00,000 30
2. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 20 25:40,751 0:05,757 23
3. 57 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 18 25:46,183 2 kruga 18
 
KLASA 12 - E1/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 20 26:15,901 0:00,000 30
2. 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 20 26:25,049 0:09,148 23
3. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 2.0 18 25:47,100 2 kruga 18
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 30 Maro Franić K4 30 Romano Radić K3 23 Žarko Knego K9 83
2. SPLITSKI AUTO KLUB 30 Filip Magdić K9 - - 30
3. AK BUZET AUTOSPORT 30 Valter Nežić K12 - - 30
4. AKK ZANATLIJA 23 Rajmond Terčić K12 - - 23
5. AK DELTA SPORT 18 Denis Šroler K12 - - 18