AUTO UTRKA NA KRUŽNIM STAZAMA
NAGRADA GRADA KASTVA '17
Grobnik, 24.-25.06.2017.
----- UTRKA I -----

GRUPA 1 - 1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 12 23:56,719 0:00,000 15
2. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 11 23:44,192 1 krug 24
3. 107 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 11 23:49,859 1 krug 18
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 12 23:48,204 0:00,000 25
2. 61 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 11 23:43,338 1 krug 19
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 23:12,357 0:00,000 25
2. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škioda Octavia 12 23:15,438 0:03,081 19
3. 8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 23:27,520 0:15,163 23
4. 55 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 11 23:04,952 1 krug 17,5
 
GRUPA 4 - 2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 12 22:31,724 0:00,000 15
2. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 12 23:40,778 1:09,054 14
- 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 0 nije startao -
 
KLASA 2 - A/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 12 23:56,719 0:00,000 15
 
KLASA 3 - E1/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 11 23:44,192 0:00,000 24
2. 107 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 11 23:49,859 0:05,667 18
 
KLASA 4 - N/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 12 23:48,204 0:00,000 25
2. 61 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 11 23:43,338 1 krug 19
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 23:27,520 0:00,000 23
2. 55 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 11 23:04,952 1 krug 17,5
 
KLASA 9 - E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 23:12,357 0:00,000 25
2. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škioda Octavia 12 23:15,438 0:03,081 19
 
KLASA 10 - N/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 12 23:40,778 0:00,000 14
 
KLASA 12 - E1/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 12 22:31,724 0:00,000 15
- 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 0 nije startao

 

-
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Žarko Knego K9 24 Romano Radić K3 23 Ante Alduk K8 72
2. AK SOLIN 25 Stipe Bekavac K4 19 Stipe Medić K4 17,5 Ivan Batalić K8 61,5
3. AK ŽUPA DUBROVAČKA 18 Marijo Barović K3 - - 18
4. AK BUZET AUTOSPORT 15 Valter Nežić K12 - - 15
5. AKK ZANATLIJA 15 Sven Gorup K2 - - 15
6. AK DELTA SPORT 14 Denis Šroler K10 - - 14
 
----- UTRKA II -----

GRUPA 1 - 1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 11 22:32,130 0:00,000 15
2. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 11 23:01,361 0:29,231 24
3. 107 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 11 23:03,070 0:30,940 18
 
GRUPA 2 - 1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 12 23:46,544 0:00,000 15
- 61 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 0 nije startao

 

-
 
GRUPA 3 - 2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 22:29,576 0:00,000 25
2. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škioda Octavia 12 23:27,660 0:58,084 24
3. 55 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 12 23:49,628 1:20,052 18
4. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 10 23:34,649 2 kruga 17,5
 
GRUPA 4 - 2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 12 22:23,307 0:00,000 25
2. 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 12 22:30,959 0:07,652 19
3. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 12 23:32,278 1:08,971 13
 
KLASA 2 - A/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 101 Sven Gorup AKK Zanatlija Škoda Fabia 1.4 16V 11 22:32,130 0:00,000 15
 
KLASA 3 - E1/1400
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 39 Romano Radić AK Dubrovnik Racing Peugeot 106 11 23:01,361 0:00,000 24
2. 107 Marijo Barović AK Župa Dubrovačka Peugeot 106 11 23:03,070 0:01,709 18
 
KLASA 4 - N/1600
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 59 Stipe Bekavac AK Solin Honda Civic 12 23:46,544 0:00,000 15
- 61 Stipe Medić AK Solin Peugeot 106 0 nije startao -
 
KLASA 8 - A/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 8 Ante Alduk AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 12 22:29,576 0:00,000 25
2. 55 Ivan Batalić AK Solin Honda Civic Type-R 12 23:49,628 1:20,052 18
 
KLASA 9 - E1/2000
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 24 Maro Franić AK Dubrovnik Racing Škioda Octavia 12 23:27,660 0:00,000 24
2. 7 Žarko Knego AK Dubrovnik Racing Honda Civic Type-R 10 23:34,649 2 kruga 17,5
 
KLASA 10 - N/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 304 Denis Šroler AK Delta Sport Seat Leon FR 12 23:32,278 0:00,000 13
 
KLASA 12 - E1/2000+
Poz. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Krug Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 12 Valter Nežić AK Buzet Autosport Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 12 22:23,307 0:00,000 25
2. 4 Rajmond Terčić AKK Zanatlija Seat Ibiza Cupra 1.8 TSi 12 22:30,959 0:07,652 19
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK DUBROVNIK RACING 25 Ante Alduk K8 24 Maro Franić K9 24 Romano Radić K3 73
2. AKK ZANATLIJA 19 Rajmond Terčić K12 15 Sven Gorup K2 - 34
3. AK SOLIN 18 Ivan Batalić K8 15 Stipe Bekavac K4 - 33
4. AK BUZET AUTOSPORT 25 Valter Nežić K12 - - 25
5. AK ŽUPA DUBROVAČKA 18 Marijo Barović K3 - - 18
6. AK DELTA SPORT 13 Denis Šroler K10 - - 13