štopericaciljna zastavica 1. 03.-04.03.17. - Kumrovec
2. 05.-06.05.17. - Opatija
3. 09.06.17. - Zagreb I
4. 10.06.17. - Zagreb II
5. 08.-09.09.17. - Gorica (SVN)
6. 28.-30.09.17. - Poreč-Croatia
7. 03.-04.11.17. - Poreč
 
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Istvan Kerek AK Delta Sport 13,5 15 18,75 25 25 25 - 122,25
2. Karlo Golub AKK Sveta Nedelja 18,75 18 11,25 od - 18 25 91
3. Alexandra Varadi AK Delta Sport od 10 od [ns] 18 15 18 61
4. Jasna Durak AK Delta Sport [0] 2 4,5 15 15 12 10 58,5
5. Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 0 8 3 18 [od] 1 12 42
6. Zoran Raštegorac AK Opatija Motorsport od 25 13,5 ns od od - 38,5
7. Marko Stiperski AK Opatija Motorsport 11,25 4 od 10 10 od - 35,25
8. Luka Raštegorac AK Opatija Motorsport 9 6 0 od - 8 6 29
9. Manuela Ritoša AK Buzet Autosport - 1 - - 12 10 - 23
10. Elvino Svetić AK Rijeka od od 9 8 - - - 17
11. Damir Krvar AK Delta Sport [ns] od od 2 8 6 0 16
12. Anđelko Košec AK Delta Sport 3 - 1,5 od 6 od 0 10,5
13. Marko Popović AK HBT Racing - - od 4 - 4 2 10
14. Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja od - 7,5 od - - - 7,5
15. Florian Šalec AK Zagorje od - od 6 - - - 6
16. Marko Šivak AK Delta Sport 0,75 0 0,75 0 4 - 0 5,5
17. Goran Šams AK Zagorje 4,5 - 0 od - - - 4,5
18. Ivo Marinović AKK Zanatlija 0 0 0 1 2 - 0 3
19. Damir Boc AK INA Delta 0 0 0 0 - 2 0 2
20. Tomislav Mikulić AK Zagorje 1,5 - od ns - - - 1,5
 - državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Istvan Kerek AK Delta Sport 13,5 15 18,75 25 25 25 - 122,25
2. Karlo Golub AKK Sveta Nedelja 18,75 18 11,25 od - 18 25 91
3. Alexandra Varadi AK Delta Sport od 10 od [ns] 18 15 18 61
4. Zoran Raštegorac AK Opatija Motorsport od 25 13,5 ns od od - 38,5
 - prvak HAKS-a -
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tomislav Pospiš AKK Sveta Nedelja 11,25 25 13,5 25 [od] 18 25 117,75
2. Marko Popović AK HBT Racing - - od 18 - 25 15 58
3. Marko Mikulec AKK Sveta Nedelja od - 18,75 od - - - 18,75
4. Tomislav Mikulić AK Zagorje 13,5 - od ns - - - 13,5
 - prvak HAKS-a -
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Jasna Durak AK Delta Sport [9] 15 11,25 25 25 25 18 119,25
2. Luka Raštegorac AK Opatija Motorsport 13,5 25 9 od [od] 15 15 77,5
3. Marko Stiperski AK Opatija Motorsport 18,75 18 od 15 15 od - 66,75
4. Manuela Ritoša AK Buzet Autosport - 12 - - 18 18 - 48
5. Damir Krvar AK Delta Sport [ns] od od 8 12 12 10 42
6. Elvino Svetić AK Rijeka od od 18,75 12 - - - 30,75
7. Goran Šams AK Zagorje 11,25 - 7,5 od - - - 18,75
8. Florian Šalec AK Zagorje od - od 10 - - - 10
 - prvak HAKS-a -
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Marko Šivak AK Delta Sport 13,5 18 13,5 18 18 - 18 99
2. Anđelko Košec AK Delta Sport 18,75 - 18,75 od 25 od 25 87,5
3. Ivo Marinović AKK Zanatlija 11,25 15 9 25 15 - 12 87,25
4. Damir Boc AK INA Delta 9 10 7,5 15 - 25 10 76,5
5. Denis Rubinić AK Opatija Motorsport - 25 11,25 od - - - 36,25
6. Klaudija Dolski AK Delta Sport - 12 - - - 18 od 30
 - državni prvak -
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tamas Somogyi AK Delta Sport 11,25 [od] 11,25 15 15 25 10 87,5
2. Domagoj Nemak AK INA Delta 9 od 7,5 18 25 - 15 74,5
3. Maria Rumpler AK Delta Sport 18,75 25 od [ns] 18 od 12 73,75
4. Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja - - 18,75 25 - - - 43,75
5. Robert Grdović AKK Sveta Nedelja 13,5 - 13,5 od - - - 27
6. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team od od od ns - od 25 25
7. Matija Gereci AK Zagorje 7,5 15 od od - - - 22,5
8. Karlo Pelicar AK D.T. 4,5 12 - - - od 6 22,5
9. Filip Horvatić AKK Sveta Nedelja - - 9 12 - - - 21
10. Zoran Krajačić SAK Moslavina - - - - - 18 1 19
11. Damir Petrović AK Rugvica - 18 0,75 od - - - 18,75
12. Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - - 18 18
13. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija - - 3 10 - - 4 17
14. Dario Ljubičić AK INA Delta - - 6 8 - - - 14
15. Sanda Tolić AKK Zanatlija 0,75 - 1,5 6 - - 0 8,25
16. Nino Bogović AK Zagorje 6 - od ns - - 2 8
17. Nicol Baričević AK HBT Racing - - - - - - 8 8
18. Zoran Harapin AK Delta Sport - - 4,5 ns - - - 4,5
19. Josip Huzanić AK INA Delta 3 - - - - - - 3
20. Mario Jelić AK AD-Astra 1,5 - - - - - - 1,5
- Nenad Hrvatin AK D.T. od - - - - od - 0
- Filip Stubičar AK Dubrava od - - - - - - 0
- Jan Pajić AK RI Autosport - od - - - - - 0
- Dora Ravenščak AKK Sveta Nedelja - od - - - - - 0
- Florian Šalec AK Zagorje - - - - - od - 0
 - prvak HAKS-a -
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tomislav Tomašković AKK Zanatlija - - 18,75 25 - - 18 61,75
2. Matija Gereci AK Zagorje 18,75 25 od od - - - 43,75
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tamas Somogyi AK Delta Sport 13,5 [od] 13,5 25 25 25 15 117
2. Robert Grdović AKK Sveta Nedelja 18,75 - 18,75 od - - - 37,5
3. Karlo Pelicar AK D.T. 7,5 18 - - - od 12 37,5
4. Damir Petrović AK Rugvica - 25 7,5 od - - - 32,5
5. Dorjano Milanović AK Istra Racing Team od od od ns - od 25 25
6. Nino Bogović AK Zagorje 9 - od ns - - 10 19
 
GRUPA H
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Sanda Tolić AKK Zanatlija 18,75 - 18,75 25 - - 25 87,5
 
Dolje navedeni suvozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Toni Malinarich AK Buzet Autosport - - 6 12 - - - 18
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - - - - 15 15
- Saša Bitterman AK Opatija Motorsport - 12 - - - - - 12
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja - - - - - - 8 8
- Hrvoje Šepić AK Rijeka 7,5 - - - - - - 7,5
- Antonio Hernaut AKK Zanatlija 6 od - - - - - 6
- Kristina Harapin AK Delta Sport - - - - - - 4 4
- Kristian Šaina AK Opatija - - - - - - 1 1
 
KLASA 1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Kristina Harapin AK Delta Sport - - - - - - 15 15
- Saša Bitterman AK Opatija Motorsport - 12 - - - - - 12
- Hrvoje Šepić AK Rijeka 11,25 - - - - - - 11,25
 
KLASA 2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Antonio Hernaut AKK Zanatlija 18,75 od - - - - - 18,75
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja - - - - - - 18 18
- Tomislav Tomašković AKK Zanatlija 9 - - - - - - 9
 
KLASA 3
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Toni Malinarich AK Buzet Autosport - - 13,5 18 - - - 31,5
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - - - - - - 25 25
- Kristian Šaina AK Opatija - - - - - - 12 12
- Tihomir Pašić AK Opatija Motorsport - 10 - - - - - 10
- Nino Bogović AK Zagorje - 8 - - - - - 8
 
KLASA 4
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Mirko Pendo AK Dubrovnik Racing - - - - - - 15 15
 
KLASA 5
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Tomislav Pazman AKK Sveta Nedelja - - 18,75 25 - - - 43,75
- Filip Horvatić AKK Sveta Nedelja - - 9 12 - - - 21
- Zoran Krajačić SAK Moslavina - - - - - 18 1 19
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - - 18 18
- Dario Ljubičić AK INA Delta - - 6 8 - - - 14
- Nicol Baričević AK HBT Racing - - - - - - 8 8
- Zoran Harapin AK Delta Sport - - 4,5 ns - - - 4,5
- Josip Huzanić AK INA Delta 3 - - - - - - 3
- Mario Jelić AK AD-Astra 1,5 - - - - - - 1,5
- Nenad Hrvatin AK D.T. od - - - - od - 0
- Filip Stubičar AK Dubrava od - - - - - - 0
- Jan Pajić AK RI Autosport - od - - - - - 0
- Dora Ravenščak AKK Sveta Nedelja - od - - - - - 0
- Florian Šalec AK Zagorje - - - - - od - 0
 
GRUPA S1
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Nicol Baričević AK HBT Racing - - - - - - 25 25
- Mario Jelić AK AD-Astra 13,5 - - - - - - 13,5
 
GRUPA S2
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Filip Horvatić AKK Sveta Nedelja - - 11,25 18 - - - 29,25
- Zoran Krajačić SAK Moslavina - - - - - 18 8 26
- Dario Ljubičić AK INA Delta - - 9 15 - - - 24
- Duško Banjeglav AK Delta Timing - - - - - - 18 18
- Domagoj Nemak AK INA Delta 11,25 - - - - - - 11,25
- Josip Huzanić AK INA Delta 6 - - - - - - 6
- Nenad Hrvatin AK D.T. od - - - - od - 0
- Jan Pajić AK RI Autosport - od - - - - - 0
- Florian Šalec AK Zagorje - - - - - od - 0
 
GRUPA H
Poz. Suvozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Filip Stubičar AK Dubrava od - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI