štopericaciljna zastavica 1. 03.-04.03.17. - Kumrovec
2. 05.-06.05.17. - Opatija
3. 09.06.17. - Zagreb I
4. 10.06.17. - Zagreb II
5. 08.-09.09.17. - Gorica (SVN)
6. 28.-30.09.17. - Poreč-Croatia
7. 03.-04.11.17. - Poreč
 
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
KONAČNI REZULTATI
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Krisztian Hideg AK Delta Sport 13,5 15 18,75 25 25 25 - 122,25
2. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 18,75 18 11,25 od - 18 25 91
3. Janos Szilagyi AK Delta Sport od 10 od [ns] 18 15 18 61
4. Ivica Siladić AK Delta Sport [0] 2 4,5 15 15 12 12 60,5
5. Nikola Dobrila AK Delta Sport 0 8 3 18 [od] 1 15 45
6. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 1 6 12 12 10 - 41
7. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport od 25 13,5 ns od od - 38,5
8. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport 11,25 4 od 10 10 od - 35,25
9. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 9 6 0 od [od] 8 8 31
10. Ivan Pavlović AK Rijeka od od 9 8 - - 2 19
11. Igor Mandić AK HBT Racing 6 od od 4 - 4 4 18
12. Sebastijan Bertol AK Delta Sport [ns] od od 2 8 6 0 16
13. Dario Šamec AK Zagorje 4,5 0 0 od - - 10 14,5
14. Tin Tomljanović AK Delta Sport 3 - 1,5 od 6 od 1 11,5
15. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja od - 7,5 od - - - 7,5
16. Luka Latinović AK Delta Sport od - od 6 - - - 6
17. Vladimir Poredski AK Delta Sport 0,75 0 0,75 0 4 - 0 5,5
18. Marin Vuković AKK Zanatlija 0 0 0 1 2 - 0 3
19. Saša Horvat AK Zagorje 0 0 0 0 - 2 0 2
20. Sandi Garguljak AK Zagorje 1,5 - od ns - - - 1,5
 - državni prvak -
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Krisztian Hideg AK Delta Sport 13,5 15 18,75 25 25 25 - 122,25
2. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja 18,75 18 11,25 od - 18 25 91
3. Janos Szilagyi AK Delta Sport od 10 od [ns] 18 15 18 61
4. Viliam Prodan AK Opatija Motorsport od 25 13,5 ns od od - 38,5
- prvak HAKS-a -
 
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Nikola Dobrila AK Delta Sport 11,25 25 13,5 25 [od] 18 25 117,75
2. Igor Mandić AK HBT Racing 18,75 od od 18 - 25 15 76,75
3. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja od - 18,75 od - - - 18,75
4. Sandi Garguljak AK Zagorje 13,5 - od ns - - - 13,5
 - prvak HAKS-a -
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Ivica Siladić AK Delta Sport [9] 15 11,25 25 25 25 25 126,25
2. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 13,5 25 9 od [od] 15 18 80,5
3. Manuel Kodelja AK Buzet Autosport - 12 13,5 18 18 18 - 79,5
4. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport 18,75 18 od 15 15 od - 66,75
5. Ivan Pavlović AK Rijeka od od 18,75 12 - - 15 45,75
6. Sebastijan Bertol AK Delta Sport [ns] od od 8 12 12 12 44
7. Dario Šamec AK Zagorje 11,25 8 7,5 od - - - 26,75
8. Luka Latinović AK Delta Sport od - od 10 - - - 10
 - prvak HAKS-a -
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Vladimir Poredski AK Delta Sport 13,5 18 13,5 18 18 - 18 99
2. Tin Tomljanović AK Delta Sport 18,75 - 18,75 od 25 od 25 87,5
3. Marin Vuković AKK Zanatlija 11,25 15 9 25 15 - 12 87,25
4. Saša Horvat AK Zagorje 9 10 7,5 15 - 25 10 76,5
5. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - 25 11,25 od - - - 36,25
6. Tomislav Šiprak AK Delta Sport - 12 - - - 18 od 30
 - državni prvak -
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Janos Locher AK Delta Sport 11,25 [od] 11,25 15 15 25 10 87,5
2. Željko Magličić AK INA Delta 9 od 7,5 18 25 - 15 74,5
3. Karl Rumpler AK Delta Sport 18,75 18 od [ns] 18 od 12 66,75
4. Gorana Hunić AK INA Delta 3 10 6 8 - 18 1 46
5. Denis Močibob AK Buzet Autosport - 25 od ns - - 18 43
6. Mario Ban AK Zagorje 7,5 12 od od - - 8 27,5
7. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 13,5 - 13,5 od - - - 27
8. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team od od - - - od 25 25
9. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra 1,5 - 3 10 - - 4 18,5
10. Marko Čerljenko AK Rugvica - 15 0,75 od - - - 15,75
11. David Pelicar AK D.T. 4,5 - - - - od 6 10,5
12. Marko-Oto Juričev Martinčev Belson Nostalgija 0,75 - 1,5 6 - - 0 8,25
13. Vedran Šipoš AK Zagorje 6 - od ns - - 2 8
 - prvak HAKS-a -
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra 13,5 - 18,75 25 - - 18 75,25
2. Mario Ban AK Zagorje 18,75 25 od od - - 25 68,75
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Janos Locher AK Delta Sport 13,5 [od] 13,5 25 25 25 15 117
2. Gorana Hunić AK INA Delta 6 15 9 15 - 18 8 71
3. Denis Močibob AK Buzet Autosport - 25 od ns - - 18 43
4. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja 18,75 - 18,75 od - - - 37,5
5. Marko Čerljenko AK Rugvica - 18 7,5 od - - - 25,5
6. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team od od - - - od 25 25
7. David Pelicar AK D.T. 7,5 - - - - od 12 19,5
8. Vedran Šipoš AK Zagorje 9 - od ns - - 10 19
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Marko-Oto Juričev Martinčev Belson Nostalgija 18,75 - 18,75 25 - - 25 87,5
 
VOZAČICE
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Gorana Hunić AK INA Delta 18,75 25 18,75 25 - 25 25 137,5
 
JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tin Tomljanović AK Delta Sport 18,75 - 13,5 od 25 od 25 82,25
2. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra 13,5 - 11,25 25 - - 18 67,75
3. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja od - 18,75 od - - - 18,75
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Daniel Šaškin AK Delta Sport - 12 - - - - - 12
- Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 7,5 - - - - - - 7,5
- Zoran Harapin AK Delta Sport - - - - - - 6 6
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Zoran Harapin AK Delta Sport - - - - - - 15 15
- Daniel Šaškin AK Delta Sport - 12 - - - - - 12
- Tomislav Muhvić AKK Petar Klepac 11,25 - - - - - - 11,25
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Dario Šamec AK Zagorje - - - - - - 18 18
- Branko Jemrić AK AD-Astra 9 - - - - - - 9
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - 10 - - - - - 10
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Maro Franić AK Dubrovnik Racing - - - - - - 15 15
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja - - 18,75 25 - - - 43,75
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja - - 9 12 - - - 21
- Goran Francetić AK CRO Dakar Team - - 4,5 ns - - - 4,5
- Toni Malinarich AK D.T. od - - - - od - 0
- Marko Domitrek AK Dubrava od - - - - - - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - od - - - - - 0
- Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja - od - - - - - 0
- Luka Latinović AK Delta Sport - - - - - od - 0
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Vedran Đukić AKK Sveta Nedelja - - 11,25 18 - - - 29,25
- Željko Magličić AK INA Delta 11,25 - - - - - - 11,25
- Toni Malinarich AK D.T. od - - - - od - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - od - - - - - 0
- Luka Latinović AK Delta Sport - - - - - od - 0
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marko Domitrek AK Dubrava od - - - - - - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI