AUTOSLALOM ZA PRVENSTVO HRVATSKE
4. NAGRADA GENERALSKOG STOLA '17
Generalskii Stol, 01.07.2017.

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1:58,184 0:00,000 12
2. 7 701 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 1:58,691 0:00,507 10
3. 6 603 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 2:00,477 0:02,293 8
4. 6 632 Marko Cavor AKK Zanatlija Honda Civic 2:00,753 0:02,569 7
5. 6 633 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 2:00,870 0:02,686 6
6. 3 301 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:01,048 0:02,864 5
7. 5 524 Igor Mandić AK HBT Racing Citroën Saxo 2:02,348 0:04,164 4
8. 3 316 Igor Bogović SAK Samobor Renault Clio 2:03,173 0:04,989 3
9. 3 306 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 2:04,225 0:06,041 2
10. 6 604 Marijo Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:04,304 0:06,120 1
11. 6 607 Domagoj Nemak AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:04,347 0:06,163 -
12. 5 528 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 2:05,039 0:06,855 -
13. 7 726 Željko Magličić AK INA Delta VW Polo 2:05,306 0:07,122 -
14. 4 411 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:06,507 0:08,323 -
15. 5 525 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 2:06,697 0:08,513 -
16. 5 507 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo 2:07,553 0:09,369 -
17. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 1.4 2:08,615 0:10,431 -
18. 4 403 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:08,740 0:10,556 -
19. 4 405 Matija Novosel AK INA Delta Fiat Cinquecento 2:09,047 0:10,863 -
20. 7 725 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 2:09,096 0:10,912 -
21. 2 225 Dean Runtas SAK Samobor Seat Ibiza 2:11,114 0:12,930 -
22. 1 118 Goran Radovanović AK INA Delta Fiat Punto 2:12,696 0:14,512 -
23. 3 307 Ivan Dropučić AK Dubrava Peugeot 206 2:12,917 0:14,733 -
24. 7 715 Danijel Babić AK INA Delta Renault 5 2:13,033 0:14,849 -
25. 5 534 Ivan Senjak AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:13,282 0:15,098 -
26. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Ab. 2:13,957 0:15,773 -
27. 2 209 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 1.3 GTi 2:14,261 0:16,077 -
28. 7 714 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:15,094 0:16,910 -
29. 5 557 Krešimir Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:15,636 0:17,452 -
30. 2 203 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 2:16,906 0:18,722 -
31. 3 304 Mladen Mihoci AK INA Delta Renault Clio 2:17,402 0:19,218 -
32. 1 115 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 2:18,653 0:20,469 -
33. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 850 2:20,061 0:21,877 -
34. 4 410 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:20,070 0:21,886 -
35. 6 612 Vid Benko AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:20,471 0:22,287 -
36. 5 556 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:20,480 0:22,296 -
37. 2 223 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:20,581 0:22,397 -
38. 3 317 Damir Stanković SAK Samobor Peugeot 206 2:20,602 0:22,418 -
39. 1 114 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:20,741 0:22,557 -
40. 5 531 Mario Švaljek AK Dugo Selo Suzuki Swift 2:20,972 0:22,788 -
41. 1 119 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 2:22,197 0:24,013 -
42. 3 315 Mia Ozvačić SAK Samobor Renault Clio 2:25,955 0:27,771 -
43. 1 126 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:27,430 0:29,246 -
44. 5 522 Mirela Stern AK Dugo Selo Fiat Cinquecento 2:29,310 0:31,126 -
45. 1 112 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 2:32,131 0:33,947 -
46. 2 212 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta 2:34,224 0:36,040 -
- 6 625 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Colt odustao -
 
GRUPA I
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:01,048 0:00,000 12
2. 3 316 Igor Bogović SAK Samobor Renault Clio 2:03,173 0:02,125 10
3. 3 306 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 2:04,225 0:03,177 8
4. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 1.4 2:08,615 0:07,567 7
5. 2 225 Dean Runtas SAK Samobor Seat Ibiza 2:11,114 0:10,066 6
6. 1 118 Goran Radovanović AK INA Delta Fiat Punto 2:12,696 0:11,648 5
7. 3 307 Ivan Dropučić AK Dubrava Peugeot 206 2:12,917 0:11,869 4
8. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Ab. 2:13,957 0:12,909 3
9. 2 209 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 1.3 GTi 2:14,261 0:13,213 2
10. 2 203 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 2:16,906 0:15,858 1
11. 3 304 Mladen Mihoci AK INA Delta Renault Clio 2:17,402 0:16,354 -
12. 1 115 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 2:18,653 0:17,605 -
13. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 850 2:20,061 0:19,013 -
14. 2 223 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:20,581 0:19,533 -
15. 3 317 Damir Stanković SAK Samobor Peugeot 206 2:20,602 0:19,554 -
16. 1 114 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:20,741 0:19,693 -
17. 1 119 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 2:22,197 0:21,149 -
18. 3 315 Mia Ozvačić SAK Samobor Renault Clio 2:25,955 0:24,907 -
19. 1 126 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:27,430 0:26,382 -
20. 1 112 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 2:32,131 0:31,083 -
21. 2 212 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta 2:34,224 0:33,176 -
 
GRUPA II
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1:58,184 0:00,000 12
2. 6 603 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 2:00,477 0:02,293 10
3. 6 632 Marko Cavor AKK Zanatlija Honda Civic 2:00,753 0:02,569 8
4. 6 633 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 2:00,870 0:02,686 7
5. 5 524 Igor Mandić AK HBT Racing Citroën Saxo 2:02,348 0:04,164 6
6. 6 604 Marijo Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:04,304 0:06,120 5
7. 6 607 Domagoj Nemak AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:04,347 0:06,163 4
8. 5 528 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 2:05,039 0:06,855 3
9. 4 411 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:06,507 0:08,323 2
10. 5 525 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 2:06,697 0:08,513 1
11. 5 507 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo 2:07,553 0:09,369 -
12. 4 403 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:08,740 0:10,556 -
13. 4 405 Matija Novosel AK INA Delta Fiat Cinquecento 2:09,047 0:10,863 -
14. 5 534 Ivan Senjak AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:13,282 0:15,098 -
15. 5 557 Krešimir Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:15,636 0:17,452 -
16. 4 410 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:20,070 0:21,886 -
17. 6 612 Vid Benko AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:20,471 0:22,287 -
18. 5 556 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:20,480 0:22,296 -
19. 5 531 Mario Švaljek AK Dugo Selo Suzuki Swift 2:20,972 0:22,788 -
20. 5 522 Mirela Stern AK Dugo Selo Fiat Cinquecento 2:29,310 0:31,126 -
- 6 625 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Colt odustao -
 
VOZAČICE
Poz. Kl. S.b. Vozačica Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 403 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:08,740 0:00,000 12
2. 3 315 Mia Ozvačić SAK Samobor Renault Clio 2:25,955 0:17,215 10
3. 1 126 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:27,430 0:18,690 8
4. 5 522 Mirela Stern AK Dugo Selo Fiat Cinquecento 2:29,310 0:20,570 7
5. 2 212 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta 2:34,224 0:25,484 6
 
JUNIORI
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 525 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 2:06,697 0:00,000 12
2. 7 714 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:15,094 0:08,397 10
3. 4 410 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:20,070 0:13,373 8
4. 5 556 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:20,480 0:13,783 7
5. 2 223 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:20,581 0:13,884 6
 
KLASA 1
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 1 118 Goran Radovanović AK INA Delta Fiat Punto 2:12,696 0:00,000 12
2. 1 102 Marko Stanisavljević SAK Samobor Autobianchi A112 Ab. 2:13,957 0:01,261 10
3. 1 115 Moreno Frančula AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 2:18,653 0:05,957 8
4. 1 105 Aljoša Kinkela AK Opatija Zastava 850 2:20,061 0:07,365 7
5. 1 114 Leo Rudan AK Opatija Zastava 850 2:20,741 0:08,045 6
6. 1 119 Samir Smailagić SAK Samobor Smart Roadster 2:22,197 0:09,501 5
7. 1 126 Dalila Delimehić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:27,430 0:14,734 4
8. 1 112 Dražen Galović AK Pula-Rovinj Fiat Seicento 2:32,131 0:19,435 3
 
KLASA 2
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 2 201 Dario Mučnjak SAK Samobor Citroën AX GTi 1.4 2:08,615 0:00,000 12
2. 2 225 Dean Runtas SAK Samobor Seat Ibiza 2:11,114 0:02,499 10
3. 2 209 Damir Petrović AK Rugvica Suzuki Swift 1.3 GTi 2:14,261 0:05,646 8
4. 2 203 Ivan Kroflin SAK Samobor Peugeot 106 XSi 2:16,906 0:08,291 7
5. 2 223 Tin Beraković AKK Sveta Nedelja Toyota Yaris 2:20,581 0:11,966 6
6. 2 212 Sandra Martić AK Dugo Selo Ford Fiesta 2:34,224 0:25,609 5
 
KLASA 3
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 3 301 Marko Mirosavljević AK Pula-Rovinj Renault Clio RS 2:01,048 0:00,000 12
2. 3 316 Igor Bogović SAK Samobor Renault Clio 2:03,173 0:02,125 10
3. 3 306 Matija Žiljak AK Zagorje Renault Clio 2:04,225 0:03,177 8
4. 3 307 Ivan Dropučić AK Dubrava Peugeot 206 2:12,917 0:11,869 7
5. 3 304 Mladen Mihoci AK INA Delta Renault Clio 2:17,402 0:16,354 6
6. 3 317 Damir Stanković SAK Samobor Peugeot 206 2:20,602 0:19,554 5
7. 3 315 Mia Ozvačić SAK Samobor Renault Clio 2:25,955 0:24,907 4
 
KLASA 4
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 4 401 Nenad Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 1:58,184 0:00,000 12
2. 4 411 Krešo Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:06,507 0:08,323 10
3. 4 403 Iva Damarija AK Pula-Rovinj Autobianchi A112 2:08,740 0:10,556 8
4. 4 405 Matija Novosel AK INA Delta Fiat Cinquecento 2:09,047 0:10,863 7
5. 4 410 Dario Merlić AKK Zanatlija Fiat Cinquecento 2:20,070 0:21,886 6
 
KLASA 5
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 5 524 Igor Mandić AK HBT Racing Citroën Saxo 2:02,348 0:00,000 12
2. 5 528 Marko Popović AK HBT Racing Citroën Saxo 2:05,039 0:02,691 10
3. 5 525 Antonio Hernaut AKK Zanatlija Opel Corsa 2:06,697 0:04,349 8
4. 5 507 Zlatko Barbić AK INA Delta Citroën Saxo 2:07,553 0:05,205 7
.5. 5 534 Ivan Senjak AKK Zanatlija Citroën Saxo 2:13,282 0:10,934 6
6. 5 557 Krešimir Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:15,636 0:13,288 5
7. 5 556 Danijel Radovanić AKK Zanatlija Zastava 750 2:20,480 0:18,132 4
8. 5 531 Mario Švaljek AK Dugo Selo Suzuki Swift 2:20,972 0:18,624 3
9. 5 522 Mirela Stern AK Dugo Selo Fiat Cinquecento 2:29,310 0:26,962 2
 
KLASA 6
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 6 603 Goran Sruk AK Dubrava Renault Clio RS 2:00,477 0:00,000 12
2. 6 632 Marko Cavor AKK Zanatlija Honda Civic 2:00,753 0:00,276 10
3. 6 633 Saša Čaklović AKK Zanatlija Honda Civic 2:00,870 0:00,393 8
4. 6 604 Marijo Špehar AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:04,304 0:03,827 7
5. 6 607 Domagoj Nemak AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:04,347 0:03,870 6
6. 6 612 Vid Benko AK INA Delta Mitsubishi Colt 2:20,471 0:19,994 5
- 6 625 Dalibor Pirša AK INA Delta Mitsubishi Colt odustao -
 
KLASA 7
Poz. Kl. S.b. Vozač Klub/Tim Vozilo Vrijeme Zaostatak Bod.
1. 7 701 Domagoj Belinić AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo 1:58,691 0:00,000 12
2. 7 726 Željko Magličić AK INA Delta VW Polo 2:05,306 0:06,615 10
3. 7 725 Vedran Delimar AK Dubrava VW Polo Cup 2:09,096 0:10,405 8
4. 7 715 Danijel Babić AK INA Delta Renault 5 2:13,033 0:14,342 7
5. 7 714 Dadian Babić AK INA Delta Renault 5 2:15,094 0:16,403 6
 
KLUBOVI
Poz. Klub Vozač 1 Vozač 2 Vozač 3 Bod.
1. AK PULA-ROVINJ 12 Nenad Damarija K4 12 Domagoj Belinić K7 12 Mirko MirosavljevićK3 36
2. SAK SAMOBOR 12 Dario Mučnjak K2 10 Igor Bogović K3 10 Dean Runtas K2 32
3. AK INA DELTA 12 Goran Radovanović K1 10 Željko Magličić K7 7 Marijo Špehar K6 29
4. AKK ZANATLIJA 10 Marko Cavor K6 10 Krešo Merlić K4 8 Saša Čaklović K6 28
5. AK DUBRAVA 12 Goran Sruk K6 8 Vedran Delimar K7 7 Ivan Dropučić K3 27
6. AK HBT RACING 12 Igor Mandić K5 10 Marko Popović K5 - 22
7. AK OPATIJA 7 Aljoša Kinkela K1 6 Leo Rudan K1 - 13
8. AK DUGO SELO 5 Sandra Martić K2 3 Mario Švaljek K5 2 Mirela Stern K5 10
9. AK ZAGORJE 8 Matija Žiljak K3 - - 8
10. AK RUGVICA 8 Damir Petrović K2 - - 8
11. AKK SVETA NEDELJA 6 Tin Beraković K2 - - 6