štopericaciljna zastavica 1. 02.-03.03.18. - Kumrovec
2. 03.-05.05.18. - Opatija
3. 08.06.18. - Zagreb-1.dan
4. 09.06.18. - Zagreb-2.dan
5. 06.-08.09.18. - Nova Gorica (SVN)
6. 29.-30.09.18. - Poreč-Croatia
7. 28.-29.09.18. - Poreč
 
DISCIPLINA A03 - AUTORALLY
PRIVREMENI REZULTATI NAKON ZAVRŠETKA NATJECANJA
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI

UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Krisztian Hideg AK Delta Sport 18,75 18 11,25 25 25 x - 98
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport 9 [od] 13,5 15 18 x 18 73,5
3. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 11,25 0 6 8 [od] x 15 40,25
4. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - od 18,75 18 - x - 36,75
5. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - 15 4,5 od 15 x od 34,5
6. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja - 10 9 12 - x od 31
7. Ivica Siladić AK Delta Sport - 12 7,5 10 od x od 29,5
8. Vladimir Poredski AK Delta Sport 4,5 6 0 [0] 6 x 12 28,5
9. Marin Vuković AKK Zanatlija [od] 4 0 0 8 x 10 22
10. Marko Cavor AKK Zanatlija 7,5 - 0 6 - x - 13,5
11. Saša Horvat AK Zagorje 0,75 0 0 [0] 4 x 8 12,75
12. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - od 0 0 10 x od 10
13. Dario Šamec AK Zagorje 6 - 1,5 2 - x - 9,5
14. Igor Mandić AK INA Delta 3 od 0,75 1 - x - 4,75
15. Denis Šroler AK Delta Sport 0 2 0 0 - x - 2
16. Zoran Harapin AK Delta Sport 1,5 - od ns - x - 1,5
17. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 0 1 0 od - x - 1
- Sebastijan Bertol AK Delta Sport 0 0 0 od - x - 0
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Krisztian Hideg AK Delta Sport 18,75 18 11,25 25 25 x - 98
2. Janos Szilagyi AK Delta Sport 11,25 [od] 13,5 15 18 x 18 75,75
3. Denis Šroler AK Delta Sport 6 15 9 12 - x - 42
4. Juraj Šebalj AKK Sveta Nedelja - od 18,75 18 - x - 36,75
5. Zoran Harapin AK Delta Sport 7,5 - od ns - x - 7,5
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja - 25 18,75 25 - x od 68,75
2. Igor Mandić AK INA Delta 18,75 od 11,25 12 - x - 42
3. Sebastijan Bertol AK Delta Sport 13,5 18 7,5 od - x - 39
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Mateo Butorac AK Opatija Motorsport 18,75 15 13,5 18 [od] x 25 90,25
2. Ivica Siladić AK Delta Sport - 18 18,75 25 od x od 61,75
3. Tomas Hrvatin AK Opatija Motorsport - 25 11,25 od 25 x od 61,25
4. Dario Šamec AK Zagorje 13,5 - 9 15 - x - 37,5
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Vladimir Poredski AK Delta Sport 18,75 18 18,75 15 [15] x 25 95,5
2. Marin Vuković AKK Zanatlija [od] 15 9 25 18 x 18 85
3. Saša Horvat AK Zagorje 13,5 8 [7,5] 12 12 x 15 60,5
4. Marsel Katić AK Opatija Motorsport - od 13,5 18 25 x od 56,5
5. Maro Franić AK Dubrovnik Racing 11,25 12 11,25 od - x - 34,5
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Denis Močibob AK Buzet Autosport 18,75 25 18,75 18 - x 25 105,5
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team 13,5 15 od [ns] 25 x 0 53,5
3. Marko Čerljenko AK Rugvica od 12 13,5 15 [od] x 12 52,5
4. Željko Magličić AK INA Delta 9 [od] 6 12 18 x 1 46
5. Karl Rumpler AK Delta Sport 11,25 [od] 3 4 10 x 10 38,25
6. Nenad Hrvatin AK D.T. 0 18 - - - x 18 36
7. Marijo Špehar AK INA Delta 6 10 9 8 - x 2 35
8. Janos Locher AK Delta Sport [0,75] 6 7,5 1 15 x 4 33,5
9. Paolo Mavričić AK Opatija Motorsport - - 11,25 6 od x 6 23,25
10. Krešimir Ravenščak AKK Sveta Nedelja - 8 4,5 10 - x od 22,5
11. Mario Ban AK Zagorje 4,5 4 [od] 0 12 x 0 20,5
12. Juraj Combaj AK INA Delta - - 1,5 2 - x od 3,5
13. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra 0 2 0 0 - x 0 2
14. Gorana Hunić AK INA Delta 0 1 0 0 - x 0 1
- Marko-Oto Juričev Martinčev AK Delta Sport 0 - 0 od - x od 0
- Alen Mađer AK Dubrava 0 - 0 0 - x - 0
- Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - 0 od - x od 0
- Dario Ljubičić AK INA Delta - - 0 od - x 0 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Mario Ban AK Zagorje 18,75 25 [od] 12 25 x 25 105,75
2. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra 13,5 18 11,25 18 - x 18 78,75
3. Juraj Combaj AK INA Delta - - 18,75 25 - x od 43,75
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Denis Močibob AK Buzet Autosport 18,75 25 18,75 25 - x 25 112,5
2. Sandi Jugovac AK Istra Racing Team 13,5 15 od [ns] 25 x 4 57,5
3. Marko Čerljenko AK Rugvica od 12 13,5 18 [od] x 12 55,5
4. Janos Locher AK Delta Sport 6 10 9 12 18 x [6] 55
5. Nenad Hrvatin AK D.T. 1,5 18 - - - x 18 37,5
6. Paolo Mavričić AK Opatija Motorsport - - 11,25 15 od x 8 34,25
7. Gorana Hunić AK INA Delta 3 8 3 8 - x 2 24
8. Alen Mađer AK Dubrava 4,5 - 4,5 10 - x - 19
9. Tomislav Postružin AKK Sveta Nedelja - - 7,5 od - x od 7,5
10. Dario Ljubičić AK INA Delta - - 6 od - x 1 7
 
GRUPA H
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Marko-Oto Juričev Martinčev AK Delta Sport 18,75 - 18,75 od - x od 37,5
 
VOZAČICE
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Gorana Hunić AK INA Delta 18,75 25 18,75 25 - x 18 105,5
 
JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
1. Tomislav Jeffrey Jemrić AK AD-Astra 18,75 18 11,25 15 - x 18 81
2. Mislav Mikulec AKK Sveta Nedelja - 25 18,75 25 - x od 68,75
3. Paolo Mavričić AK Opatija Motorsport - - 13,5 18 od x 25 56,5
4. Alen Mađer AK Dubrava 13,5 - 9 12 - x - 34,5
 
Dolje navedeni vozači su nastupili na natjecanjima,
ali nisu ispunili uvjete iz Članka 37. Dodatka A03 Pravilniku o autošportovima.
(nastup na minimalno 3 natjecanja)
 
UKUPNI REDOSLIJED
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - 25 - - - x 25 50
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija 13,5 - - - - x - 13,5
-. Luka Latinović AK Delta Sport - - - - 12 x - 12
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - 8 - - - x - 8
- Sandi Garguljak AK Zagorje - - 3 4 - x - 7
- Mascha Mularo AK Delta Sport - - - - - x 6 6
- Damir Krvar AK Delta Sport - - - - - x 4 4
- Tonko Šarac AK Delta Sport - 0 - - - x - 0
- Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja - - od ns - x - 0
 
KLASA 1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Viliam Prodan AK Opatija Motorsport - 25 - - - x 25 50
- Mascha Mularo AK Delta Sport - - - - - x 15 15
- Zoran Raštegorac AKK Zanatlija 13,5 - - - - x - 13,5
- Marko Cavor AKK Zanatlija 9 - - - - x - 9
 
KLASA 2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Sandi Garguljak AK Zagorje - - 13,5 15 - x - 28,5
- Marko Cavor AKK Zanatlija - - 9 18 - x - 27
- Damir Krvar AK Delta Sport - - - - - x 25 25
 
KLASA 3
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Luka Latinović AK Delta Sport - - - - 18 x - 18
- Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja - - od ns - x - 0
 
KLASA 4
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Igor Puž AK Opatija Motorsport - 25 - - - x - 25
- Tonko Šarac AK Delta Sport - 10 - - - x - 10
 
KLASA 5
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Nenad Lončarić AKK Sveta Nedelja - - 0,75 25 - x - 25,75
- Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - od - - - x 15 15
- Toni Malinarich AK D.T. 3 - - - - x 8 11
- Branko Jemrić AK AD-Astra 7,5 - - - - x - 7,5
- Vedran Šipoš AK Zagorje 1,5 - - - - x - 1,5
- Marko Domitrek AK Dubrava - - 0 0 - x - 0
- Danijel Hursa AK Zagorje 0 - - - - x - 0
- Josip Huzanić AK INA Delta - - od 0 - x - 0
- David Pelicar AK D.T. - od - - - x od 0
- Davor Preksavec AK Delta Sport - - od ns - x - 0
- Igor Krišto AK RI Autosport - od - - - x - 0
 
GRUPA S1
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Marko Domitrek AK Dubrava - - 13,5 15 - x - 28,5
- Danijel Hursa AK Zagorje 11,25 - - - - x - 11,25
- Josip Huzanić AK INA Delta - - od 10 - x - 10
- Davor Preksavec AK Delta Sport - - od ns - x - 0
 
GRUPA S2
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Toni Malinarich AK D.T. 9 - - - - x 10 19
- Sanjin Prodan AK Buzet Autosport - od - - - x 15 15
- Branko Jemrić AK AD-Astra 11,25 - - - - x - 11,25
- Vedran Šipoš AK Zagorje 7,5 - - - - x - 7,5
- David Pelicar AK D.T. - od - - - x od 0
- Igor Krišto AK Zagorje - od - - - x - 0
 
VOZAČICE
Poz. Vozačica Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Mascha Mularo AK Delta Sport - - - - - x 25 25
 
JUNIORI
Poz. Vozač Klub 1 2 3 4 5 6 7 Ukupno
- Martin Ravenščak AKK Sveta Nedelja - - od ns - x - 0
 
VOZAČI SUVOZAČI KLUBOVI