vladimir golub

Offroad
Konačni poredak
sezone 1997

Ukupni poredak - vozači
General classification - drivers

Rb.
No.

Vozač
Driver

1.

2.

3.

Ukupno

1. V. Golub

6

15

15

36

2. B. Durlen

10

1

20

31

3. D. Knezic

20

0

6

26

4. S. Bajde

2

12

12

26

5. S. Krkac

12

8

3

23

6. V. Sculac

1

20

0

21

7. A. Filipec

15

-

-

15

8. D. Tagliapetra

-

10

2

12

9. K. Cacic

8

-

4

12

10. D. Zepina

-

-

10

10

11. I. Jurjevic

0

2

8

10

12. M. Matijevic

-

6

-

6

13. Z. Petrisko

4

-

0

4

14. E. Bencic

-

4

-

4

15. D. Lukinic

0

3

1

4

16. I. Bozikovic

3

0

-

3

17. I. Pall

0

0

-

0

18. D. Poljak

0

-

0

0

19. B. Modric

-

0

0

0

Klasa I - vozači
Class I - drivers

Rb.
No.

Vozač
Driver

1.

2.

3.

Ukupno

1. B. Durlen

20

8

20

48

2. V. Sculac

15

20

0

35

3. D. Tagliapetra

-

15

15

30

4. D. Lukinic

-

10

12

22

5. E. Bencic

-

12

-

12

6. I. Pall

0

0

-

0

7. B. Modric

-

0

0

0

Klasa II - vozači
Class II - drivers

Rb.
No.

Vozač
Driver

1.

2.

3.

Ukupno

1. S. Krkac

12

20

8

40

2. D. Knezic

20

0

12

32

3. I. Jurjevic

0

15

15

30

4. D. Zepina

-

0

20

20

5. K. Cacic

10

-

10

20

6. A. Filipec

15

-

-

15

7. I. Bozikovic

8

0

-

8

8. D. Poljak

6

-

0

6

Klasa III - vozači
Class III - drivers

Rb.
No.

Vozač
Driver

1.

2.

3.

Ukupno

1. V. Golub

20

20

20

60

2. S. Bajde

12

15

15

42

3. Z. Petrisko

15

-

-

15

4. M. Matijevic

-

12

-

12

Ukupni poredak - suvozači
General classification - codrivers

Rb.
No.

Suvozač
Codriver

1.

2.

3.

Ukupno

1. M. Golub

6

15

15

36

2. J. Sebalj

10

-

20

30

3. D. Pukjak

2

12

12

26

4. D. Rumiha

12

8

3

23

5. S. Hrvatin

1

20

0

21

6. D. Obajdin

20

-

-

20

7. M. Jagodic

15

-

-

15

8. F. Cacic

8

-

4

12

9. D. Posavec

-

-

10

10

10. R. Jermanis

-

10

-

10

11. Dj. Iglic

4

6

0

10

12. E. Vsetecka

0

2

8

10

13. Z. Smuc

-

0

6

6

14. M. Bencic

-

4

-

4

15. M. Jungic

-

3

1

4

16. D. Zepina

3

0

-

3

17. A. Cernecca

-

-

2

2

18. V. Nezic

-

1

-

1

19. M. Dobrinic

-

0

0

0

20. Z. Vit

0

0

-

0

21. R. Glasnovic

0

-

0

0

Klasa I - suvozači
Class I - codrivers

Rb.
No.

Suvozač
Codriver

1.

2.

3.

Ukupno

1. J. Sebalj

20

-

20

40

2. S. Hrvatin

15

20

-

35

3. M. Jungic

-

10

12

22

4. R. Jermanis

-

15

-

15

5. A. Cernecca

-

-

15

15

6. M. Bencic

-

12

-

12

7. V. Nezic

-

8

-

8

8. M. Dobrinic

-

0

-

0

9. Z. Vit

0

0

-

0

Klasa II - suvozači
Class II - codrivers

Rb.
No.

Suvozač
Codriver

1.

2.

3.

Ukupno

1. D. Rumiha

12

20

8

40

2. E. Vsetecka

0

15

15

30

3. D. Obajdin

20

-

-

20

4. F. Cacic

10

-

10

20

5. M. Jagodic

15

-

-

15

6. Z. Smuc

-

0

12

12

7. D. Zepina

8

0

-

8

8. R. Glasnovic

6

-

0

6

Klasa III - suvozači
Class III - codrivers

Rb.
No.

Suvozač
Codriver

1.

2.

3.

Ukupno

1. M. Golub

20

20

20

60

2. Dj. Iglic

15

15

15

42

3. D. Pukjak

12

12

0

27

Poredak klubova
Club classification

Rb.
No.

AK/AMK/ACK

1.

2.

3.

Ukupno

1. AK ON&OFF

55

47

55

157

2. AK 92

50

55

47

152

3. AMK Pinguentum

15

47

15

77

4. AMK Dugo Selo

20

15

20

55

5. MCK INA Jaska

-

15

15

30

6. AMK Buzet

-

8

-

8

7. AK Ipim Benz

-

0

0

0

ina cronet zepter