STRANICE ORGANIZATORA:
logo sljeme (3013 bytes)


MEĐUNARODNA AUTO UTRKA NA BRDSKIM STAZAMA
6. NAGRADA STUBIČKIH TOPLICA '98

Stubičke Toplice, 05.-06.09.1998.

PRVENSTVO HRVATSKE

UKUPNI REDOSLIJED

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

83

CN

Dražen Belohradski AMK Automania Racing Prototip PRC

11.38.540

0.000

10

2.

53

A6

Davor Jurjević AK Zagreb
Zadarkomerc Team
Ford Escort RS Cosworth

12.11.637

33.097

8

3.

1

N3

Boris Durlen AK Zagreb
Ford Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth

12.20.888

42.348

6

4.

16

H8

Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTI 1.8 16V

12.49.957

1.11.417

5

5.

17

N2

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo
Zadarkomerc Team
Opel Astra GSi 16V

12.51.811

1.13.271

4

6.

39

H7

Branko Krstulović SAK Split
Zanatlija-Castrol Yokohama
Citroën AX Sport

12.53.034

1.14.494

3

7. 11 N2 Aleksandar Božović AK Zagreb
Ford Valvoline Team
Ford Escort RS 2000 12.57.080 1.18.540

2

8.

63

A4

Tomislav Škalić AMK Siget Suzuki Swift GTi

12.59.138

1.20.598

1

9.

61

A4

Dino Buković AMK Siget Suzuki Swift GTi

13.00.581

1.22.041

-

10.

60

A4

Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift GTi

13.01.432

1.22.892

-

11.

62

A4

Silvio Bajde AK Zagreb
Ford Valvoline Team
Suzuki Swift GTi

13.02.378

1.23.838

-

12.

22

N3

Antun Filipec AK Zagreb Mazda 323 GT-R 4WD

13.04.541

1.26.001

-

13.

14

N2

Sebastijan Bertol AK Zagreb Alfa 156

13.05.856

1.27.316

-

14.

9

N2

Franjo Petrić AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Castrol Yokohama
Peugeot 306 S16

13.10.484

1.31.944

-

15.

17

N1

Tomislav Markt AMK Siget Peugeot 106 Rallye

13.28.958

1.50.418

-

16.

35

H8

Denis Slavić AMD Matulji Racing Fiat Ritmo

13.40.460

2.01.920

-

17.

19

N1

Tibor Hitri AMD Zanatlija Castrol
Zanatlija-Castrol Yokohama
Peugeot 106 Rallye

13.40.686

2.02.146

-

18.

41

H7

Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo

14.00.582

2.22.042

-

19.

36

H8

Mirko Pendo Kono Racing Msp. Fiat Ritmo 130 TC

14.05.761

2.27.221

-

20.

20

N1

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing Peugeot 106 Rallye

14.10.346

2.31.806

-

21.

18

N1

Saša Stanišić AMK Siget Suzuki Swift GTi

14.14.010

2.35.470

-

22.

16

N2

Boro Mateša AK 92 Opel Astra GSi 16V

14.22.209

2.43.669

-

23.

42

H7

Mladen Sigurnjak AMKK Požega Fiat 128 ST

14.51.659

3.13.119

-

24.

21

N1

Robert Težak AK Delta Peugeot 106 Rallye

15.38.084

3.59.544

-

-

34

H8

Boris Radalj AMK Kvarner Fiat Ritmo 130 TC

odustao

-

-

66

A4

Branko Ganzulić SAK Split Fiat Cinquecento

odustao

-

KLASA N1

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

17

N1

Tomislav Markt AMK Siget Peugeot 106 Rallye

13.28.958

0.000

20

2.

19

N1

Tibor Hitri AMD Zanatlija Castrol
Zanatlija-Castrol Yokohama
Peugeot 106 Rallye

13.40.686

11.728

15

3.

20

N1

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing Peugeot 106 Rallye

14.10.346

41.388

12

4.

18

N1

Saša Stanišić AMK Siget Suzuki Swift GTi

14.14.010

45.052

10

5.

21

N1

Robert Težak AK Delta Peugeot 106 Rallye

15.38.084

2.09.126

8

KLASA N2

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

17

N2

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo
Zadarkomerc Team
Opel Astra GSi 16V

12.51.811

0.000

20

2. 11 N2 Aleksandar Božović AK Zagreb
Ford Valvoline Team
Ford Escort RS 2000 12.57.080 5.269

15

3.

14

N2

Sebastijan Bertol AK Zagreb Alfa 156

13.05.856

14.045

12

4.

9

N2

Franjo Petrić AMD Zanatlija-Castrol
Zanatlija-Castrol Yokohama
Peugeot 306 S16

13.10.484

18.673

10

5.

16

N2

Boro Mateša AK 92 Opel Astra GSi 16V

14.22.209

1.30.398

8

KLASA N3

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

1

N3

Boris Durlen AK Zagreb
Ford Valvoline Team
Ford Escort RS Cosworth

12.20.888

0.000

10

2.

22

N3

Antun Filipec AK Zagreb Mazda 323 GT-R 4WD

13.04.541

43.653

7,5


KLASA A4

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

63

A4

Tomislav Škalić AMK Siget Suzuki Swift GTi

12.59.138

0.000

20

2.

61

A4

Dino Buković AMK Siget Suzuki Swift GTi

13.00.581

1.443

15

3.

60

A4

Ivan Šalec AMK Stubaki Suzuki Swift GTi

13.01.432

2.294

12

4.

62

A4

Silvio Bajde AK Zagreb
Ford Valvoline Team
Suzuki Swift GTi

13.02.378

3.240

10

-

66

A4

Branko Ganzulić SAK Split Fiat Cinquecento

odustao

-

KLASA A6

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

53

A6

Davor Jurjević AK Zagreb
Zadarkomerc Team
Ford Escort RS Cosworth

12.11.637

0.000

10


KLASA H7

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

39

H7

Branko Krstulović SAK Split
Zanatlija-Castrol Yokohama
Citroën AX Sport

12.53.034

0.000

10

2.

41

H7

Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo

14.00.582

1.07.548

7,5

3.

42

H7

Mladen Sigurnjak AMKK Požega Fiat 128 ST

14.51.659

1.58.625

6

KLASA H8

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

16

H8

Milan Brozinić AK Klek VW Golf GTI 1.8 16V

12.49.957

0.000

10

2.

35

H8

Denis Slavić AMD Matulji Racing Fiat Ritmo

13.40.460

50.503

7,5

3.

36

H8

Mirko Pendo Kono Racing Msp. Fiat Ritmo 130 TC

14.05.761

1.15.804

6

-

34

H8

Boris Radalj AMK Kvarner Fiat Ritmo 130 TC

odustao

-

REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Vozač 1

Vozač 2

Vozač 3

Bod.

5.

AMK SIGET 20 Tomislav Markt N1

20 Tomislav Škalić A4

15 Dino Buković A4

55

2.

AK ZAGREB 15 Aleksandar Božović N2 12 Sebastijan Bertol N2

10 Silvio Bajde A4

37

3.

AMD ZANATLIJA-CASTROL 15 Tibor Hitri N1 10 Franjo Petrić N2

-

25

4.

AK DUBROVNIK-SEGAFREDO 20 Dubravko Čikor N2 - -

20

5.

AMD MATULJI RACING 12 Moreno Luksetić N1 7,5 Denis Slavić H8

-

19,5

6.

AK STUBAKI 12 Ivan Šalec A4 - -

12

7.

AK KLEK 10 Milan Brozinić H8 - -

10

8.

SAK SPLIT 10 Branko Krstulović H7

-

-

10

9.

AK 92 8 Boro Mateša N2 - -

8

10.

AK DELTA 8 Robert Težak N1 - -

8

11.

AK PULA-ROVINJ 7,5 Mario Delmoro H7 - -

7,5

12.

KONO RACING MOTORSPORT 6 Mirko Pendo H8

-

-

6

13.

AMKK POŽEGA 6 Mladen Sigurnjak H7 - -

6


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

Vozač 1

Vozač 2

Vozač 3

Bod.

1.

FORD VALVOLINE TEAM 15 Aleksandar Božović N2 10 Boris Durlen N3

10 Silvio Bajde A4

35

2.

ZANATLIJA-CASTROL YOKOHAMA TEAM 15 Tibor Hitri N1 10 Franjo Petrić N2

10 Branko Krstulović H7

35

3.

ZADARKOMERC TEAM 20 Dubravko Čikor N2 10 Davor Jurjević A6

-

30


CASTROL CLIO KUP

Poz.

S.b.

Kl.

Vozač

Klub/Tim

Vozilo

Vrijeme

Zaostatak

Bod.

1.

5

Clio

Juraj Šebalj AK Zagreb Renault Clio 1.4 RT

14.11.319

0.000

15

2.

10

Clio

Željko Hitrec AMD Zanatlija-Castrol Renault Clio 1.4 RT

14.25.929

14.610

12

3.

1

Clio

Tomislav Gudeljević AK Fero-Term Renault Clio 1.4 RT

14.26.899

15.580

10

4.

4

Clio

Fadil Kadić AMD Zanatlija-Castrol Renault Clio 1.4 RT

14.34.391

23.072

8

5.

2

Clio

Hrvoje Husarić AMK Dugo Selo Renault Clio 1.4 RT

14.35.044

23.725

6

6.

15

Clio

Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol Renault Clio 1.4 RT

14.47.926

36.607

5

7. 6

Clio

Zakir Oković AMD Zanatlija-Castrol Renault Clio 1.4 RT 14.50.124 38.805

4

8.

11

Clio

Davorin Ilić AMK Novosel Renault Clio 1.4 RT

14.59.440

48.121

3

9.

12

Clio

Božo Prnić AK Dubrovnik-Segafredo Renault Clio 1.4 RT

17.05.303

2.53.994

2

-

3

Clio

Andrej Veronek AK 92 Renault Clio 1.4 RT

odustao

-

REZULTATI ŠKODA KUPA

škoda kup

ina cronet zepter