PRVENSTVO I KUP HRVATSKE U KARTINGU
Bjelovar, 23.08.1998.

KONAČNI REZULTATI UTRKE - FINALE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

5

Boris Ivanković AMD Zanatlija-Castrol

14

9.10.35

0.00

15

2.

12

Mate Obšivač AMKŠK Split

14

9.10.68

0.33

12

3.

10

Renato Zuzzi AMD Matulji Racing

14

9.16.99

6.64

10

4.

17

Božo Milardović AMKŠK Split

14

9.21.72

11.37

9

5.

23

Filip Poštek AMK Stubaki

14

9.23.70

13.35

8

6.

8

Ranko Aluga KRT Bjelovar

14

9.26.22

15.87

7

7.

25

Igor Marković KK Koprivnica

14

9.30.34

19.99

6

8.

16

Davor Balenta KUŽM Čakovec

14

9.31.06

20.71

5

9.

22

Danijel Ćuk AMK Stubaki

14

9.32.87

22.52

4

10.

7

Filip Magdić KK Zagreb

14

9.33.25

22.90

3

11.

20

Marko Ujević AMKŠK Split

13

-

1 krug

2

-

11

Slobodan Šurlaković AMK Nova Gradiška

-

isključen

-
-

24

Bruno Bakšaj KK G&B Zagreb

0

odustao

-

KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

13

Marin Čolak KK G&B Zagreb

19

9.32.66

0.00

15

2.

4

Ivan Baran KK Koprivnica

19

9.46.06

13.40

12

3.

18

Nikola Gecić HAK Nova Gradiška

19

9.58.25

25.59

10

4.

15

Saša Strahija KUŽM Čakovec

18

-

1 krug

9

5.

14

Dario Šamec AMK Stubaki

18

-

1 krug

8

6.

12

Miran Koroš KUŽM Čakovec

14

-

5 krugova

7

7.

3

Vedran Ružić Istra Racing Team Pazin

14

-

5 krugova

6

-

8

Mario Blažon KUŽM Čakovec

0

odustao

-


KLASA IV - FORMULA C 125 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

1

Marko Pavić KUŽM Čakovec

32

14.57.82

0.00

15

2.

6

Nenad Martinovski KRT Bjelovar

32

15.09.13

11.31

12

3.

12

Marko Sitarić KK Koprivnica

32

15.23.85

26.03

10

4.

11

Danijel Posavec KUŽM Čakovec

32

14.25.28

27.46

9

5.

15

Toni Šimić AMKŠK Split

30

-

2 kruga

8

6.

14

Zlatko Banić AMKŠK Split

30

-

2 kruga

7


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Bod.

1.

KUŽM ČAKOVEC 5 Davor Balenta 9 Saša Strahija - 15 Marko Pavić

29

2.

KK KOPRIVNICA 6 Igor Marković 12 Ivan Baran -

10 Marko Sitarić

28

3.

AMKŠK SPLIT 12 Mate Obšivač - -

8 Toni Šimić

20

4.

KRT BJELOVAR 7 Ranko Aluga - -

12 Nenad Martinovski

19

5.

AMK STUBAKI 8 Filip Poštek 8 Dario Šamec - -

16

ina cronet zepter