PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
Čakovec-Belica, 11.10.1998.

KONAČNI REZULTATI UTRKE - FINALE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

5

Boris Ivanković AMD Zanatlija

10

9.52.983

0.000

15

2.

7

Filip Magdić KK Zagreb

10

9.53.069

0.086

12

3.

23

Filip Poštek AMK Stubaki

10

10.01.142

8.159

10

4.

16

Davor Balenta KUŽM Čakovec

10

10.03.178

10.195

9

5.

20

Marko Ujević AMK Split

10

10.03.689

10.706

8

6.

12

Mate Obšivač AMK Split

10

10.18.154

25.171

7

7.

26

Marko Lešković AMK Stubaki

10

10.33.858

40.875

6

8.

22

Danijel Ćuk AMK Stubaki

10

10.44.597

51.614

5

9.

10

Renato Zuzzi AMK Matulji

9

10.09.415

1 krug

4

10.

11

Slobodan Šurlaković AMK Nova Gradiška

9

10.29.326

1 krug

3

11.

17

Božo Milardović AMK Split

8

8.04.023

2 kruga

2

12.

27

Ana Boch KK G&B Zagreb

8

10.41.419

2 kruga

1


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

12

Miran Koroš KUŽM Čakovec

15

11.59.906

0.000

15

2.

14

Dario Šamec AMK Stubaki

15

12.02.949

3.043

12

3.

6

Marko Šnidaršić KK Zagreb

15

12.05.267

5.361

10

4.

3

Vedran Ružić Istra Racing Team Pazin

15

12.16.417

16.511

9

5.

8

Mario Blažon KUŽM Čakovec

15

12.21.251

21.345

8

6.

5

Dušan Juričić AK Rijeka

15

12.25.420

25.514

7

-

4

Ivan Baran KK Koprivnica

2

odustao

-


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

19

Nenad Lazić KK Zagreb

21

16.16.479

0.000

15

2.

7

Boško Schneider KK Zagreb

21

16.24.169

7.690

12

3.

13

Patrik Sirotić AMK Buzet

21

16.50.382

33.903

10

4.

6

Darko Kozarac KUŽM Čakovec

21

17.00.549

44.070

9

5.

5

Igor Dorić KK Zagreb

20

16.24.181

1 krug

8

6.

21

Muhamed Pličanić KK Zagreb

20

16.25.968

1 krug

7


KLASA IV - FORMULA C 125 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

1

Marko Pavić KUŽM Čakovec

21

16.17.147

0.000

15

2.

12

Marko Sitarić KK Koprivnica

21

16.17.212

0.065

12

3.

11

Danijel Posavec KUŽM Čakovec

21

16.31.383

14.236

10

-

4

Mladen Lazić KK Zagreb

3

odustao

-


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Bod.

1.

KUŽM ČAKOVEC 9 Davor Balenta 15 Miran Koroš 9 Darko Kozarac 15 Marko Pavić

48

2.

KK ZAGREB 12 Filip Magdić 10 Marko Šnidaršić 15 Nenad Lazić

-

37

3.

AMK STUBAKI 10 Filip Poštek 12 Dario Šamec - -

22

ina cronet zepter