PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
Ptuj, 09.08.1998.

KONAČNI REZULTATI UTRKE - FINALE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

5

Boris Ivanković AMD Zanatlija-Castrol - - -

15

2.

7

Filip Magdić KK Zagreb - - -

12

3.

17

Božo Milardović AMKŠK Split - - -

10

4.

22

Danijel Ćuk AMK Stubaki - - -

9

5.

12

Mate Obšivač AMKŠK Split - - -

8

6.

8

Ranko Aluga KRT Bjelovar - - -

7

7.

20

Marko Ujević AMKŠK Split - - - 6

8.

15

Toni Bergman KK Zagreb - - - 5

9.

11

Slobodan Šurlaković HAK Nova Gradiška - - - 4

10.

24

Bruno Bakšaj KK G&B Zagreb - - - 3

11.

23

Filip Poštek AMK Stubaki - - - 2

KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

13

Marin Čolak KK G&B Zagreb - - -

15

2.

12

Miran Koroš KUŽM Čakovec - - -

12

3.

8

Mario Blažon KUŽM Čakovec - - -

10

4.

4

Ivan Baran KK Koprivnica - - -

9

5.

14

Dario Šamec AMK Stubaki - - -

8

6.

3

Vedran Ružić Istra Racing Team Pazin - - -

7

7.

5

Dušan Juričić AK Rijeka - - -

6


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

19

Nenad Lazić KK Zagreb - - - 15

2.

7

Boško Schneider KK Zagreb - - - 12

3.

5

Igor Dorić KK Zagreb - - - 10

4.

13

Patrik Sirotić AMK Buzet - - - 9

5.

6

Darko Kozarac KUŽM Čakovec - - - 8

6.

10

Jakša Ojdanić AMKŠK Split - - - 7

-

21

Muhamed Pličanić KK Zagreb -

odustao

-

KLASA IV - FORMULA C 125 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

2

Vanja Vešligaj KK G&B Zagreb - - -

15

2.

12

Marko Sitarić KK Koprivnica - - -

12

3.

1

Marko Pavić KUŽM Čakovec - - -

10

4.

6

Nenad Martinovski KRT Bjelovar - - -

9

5.

7

Igor Cvetko AMKŠK Split - - - 8

6..

4

Mladen Lazić KK Zagreb - - - 7

-

10

Danijel Posavec KUŽM Čakovec -

odustao

-

REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Bod.

1.

KK ZAGREB 12 Filip Magdić

-

15 Nenad Lazić

7 Mladen Lazić

34

2.

KK G&B ZAGREB

3 Bruno Bakšaj

15 Marin Čolak - 15 Vanja Vešligaj

33

3.

KUŽM ČAKOVEC - 12 Miran Koroš

8 Darko Kozarac

10 Marko Pavić

30

4.

AMKŠK SPLIT

10 Božo Milardović

-

7 Jakša Ojdanič

8 Igor Cvetko

25

5.

KK KOPRIVNICA - 9 Ivan Baran - 12 Marko Sitarić

21

6.

AMK STUBAKI 9 Danijel Ćuk 8 Dario Šamec -

-

17

7.

KRT BJELOVAR 7 Ranko Aluga - - 9 Nenad Martinovski

16

ina cronet zepter