KUP HRVATSKE MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE
 
štopericaciljna zastavica

1. 19.04.98. - Portorož (SLO)
2. 10.05.98. - Zagreb-Špansko
3. 09.08.98. - Ptuj (SLO)
4. 23.08.98. - Bjelovar

5. 06.09.98. - Čakovec-Belica
6. 27.09.98. - Zagreb-Mičevec
7. 11.10.98. - Čakovec-Belica

PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

Ukup.

1.

5

Boris Ivanković AMD Zanatlija-Castrol

15

15

15

15

12

8

15

95

2.

7

Filip Magdić KK Zagreb

9

12

12

3

15

15

12

78

3.

12

Mate Obšivač AMKŠK Split

7

10

8

12

7

7

7

58

4.

16

Davor Balenta KUŽM Čakovec

12

8

-

5

8

4

9

46

5.

17

Božo Milardović AMKŠK Split

8

7

10

9

9

0

2

45

6.

23

Filip Poštek AMK Stubaki

-

-

2

8

4

12

10

36

7.

10

Renato Zuzzi AMD Matulji Racing

6

0

-

10

6

9

4

35

8.

22

Daniel Ćuk AMK Stubaki

-

-

9

4

5

10

5

33

9.

20

Marko Ujević AMKŠK Split

0

5

6

2

-

6

8

27

10.

9

Slobodan Šurlaković HAK Nova Gradiška

-

9

4

0

10

-

3

26

11.

19

Josef Glavnik KK Deny Pula

10

6

-

-

-

-

-

16

12.

8

Ranko Aluga KRT Bjelovar

-

0

7

7

-

-

-

14

13.

26

Marko Lešković AMK Stubaki

-

-

-

-

2

5

6

13

14.

15

Toni Bergman KK Zagreb

0

4

5

-

-

-

-

9

15.

18

Saša Radola KK Deny Pula

5

3

-

-

-

-

-

8

16.

25

Igor Marković KK Koprivnica

-

0

-

6

1

-

-

7

17.

24

Bruno Bakšaj KK G&B Zagreb

-

0

3

0

3

0

-

6

18.

27

Ana Boch KK G&B Zagreb

-

-

-

-

-

3

1

4


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

Ukup.

1.

4

Ivan Baran KK Koprivnica

15

12

9

12

12

12

0

72

2.

13

Marin Čolak KK G&B Zagreb

-

0

15

15

15

15

-

60

3.

8

Mario Blažon KUŽM Čakovec

9

15

10

0

5

9

8

56

4.

14

Dario Šamec AMK Stubaki

0

7

8

8

9

8

12

52

5.

3

Vedran Ružić Istra Racing Team Pazin

10

9

7

6

10

-

9

51

6.

6

Marko Šnidaršić KK Zagreb

12

10

-

-

7

10

10

49

7.

12

Miran Koroš KUŽM Čakovec

6

0

12

7

-

-

15

40

8.

5

Dušan Juričić AK Rijeka

8

8

6

-

6

0

7

35

9.

15

Saša Strahija KUŽM Čakovec

-

-

-

9

8

-

-

17

10.

18

Nikola Gacić HAK Nova Gradiška

-

5

-

10

-

-

-

15

11.

11

Deny Bilić KK Deny Pula

7

6

-

-

-

-

-

13


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

Ukup.

1.

19

Nenad Lazić KK Zagreb

15

15

15

-

15

-

15

75

2.

7

Boško Schneider KK Zagreb

12

12

12

-

9

-

12

57

3.

5

Igor Dorić KK Zagreb

10

3

10

-

12

-

8

43

4.

13

Patrik Sirotić AMK Buzet

4

9

9

-

10

-

10

42

5.

21

Muhamed Pličanić KK Zagreb

7

6

0

-

8

-

7

28

6.

6

Darko Kozarac KUŽM Čakovec

6

0

8

-

0

-

9

23

7.

10

Jakša Ojdanić AMKŠK Split

9

0

7

-

-

-

-

16

8.

20

Matjaž Božić KK Deny Pula

8

5

-

-

-

-

-

13

9.

9

Marko Mikac KK Zagreb

-

10

-

-

-

-

-

10

10.

17

Floriano Miletić KK Deny Pula

5

4

-

-

-

-

-

9

11.

8

Robert Lovrenc KK Koprivnica

-

8

-

-

-

-

-

8

12.

22

Rene Filipović KK Zagreb

-

7

-

-

-

-

-

7

13.

18

Natali Bilić KK Deny Pula

3

-

-

-

-

-

-

3

14.

19

Branimir Šamec KK Zagreb

-

0

-

-

-

-

-

0


KLASA IV - FORMULA C 125ccm

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

Ukup.

1.

12

Marko Sitarić KK Koprivnica

12

12

12

10

10

-

12

68

2.

1

Marko Pavić KUŽM Čakovec

9

0

10

15

9

-

15

58

3.

10

Danijel Posavec KUŽM Čakovec

10

9

0

9

8

-

10

46

4.

2

Vanja Vešligaj KK G&B Zabreb

15

-

15

-

15

-

-

45

5.

5

Nenad Martinovski KRT Bjelovar

-

10

9

12

7

-

-

38

6.

4

Mladen Lazić KK Zagreb

0

15

7

-

12

-

0

34

7.

14

Zlatko Banić AMKŠK Split

-

-

-

7

6

-

-

13

8.

3

Tomislav Nalbani KRT Bjelovar

-

8

-

-

-

-

-

8

9.

7

Igor Cvetko AMKŠK Split

0

-

8

-

-

-

-

8

10.

15

Toni Šimić AMKŠK Split

-

-

-

8

-

-

-

8


REDOSLIJED EKIPA KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

Ukupno

1.

KK ZAGREB

36

52

34

-

49

22

37

230

2.

KUŽM ČAKOVEC

37

32

30

29

25

12

48

213

3.

KK KOPRIVNICA

27

32

21

38

23

-

-

141

4.

AMK STUBAKI

-

-

17

16

14

21

22

90

5.

KK G&B ZAGREB

-

-

33

-

33

18

-

84

6.

AMKŠK SPLIT

17

-

25

20

15

-

-

77

7.

KK DENY PULA

25

17

-

-

-

-

-

42

8.

KRT BJELOVAR

-

-

16

19

-

-

-

35

9.

HAK NOVA GRADIŠKA

-

14

-

-

-

-

-

14


REDOSLIJED KLUBOVA PREMA MASOVNOSTI

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

Ukupno

1.

KK ZAGREB

6

10

6

1

7

2

6

38

2.

KUŽM ČAKOVEC

6

3

4

5

5

2

6

31

3.

AMKŠK SPLIT

3

3

5

5

3

2

3

24

4.

AMK STUBAKI

0

1

3

4

4

3

3

18

5.

KK KOPRIVNICA

2

2

2

3

3

1

2

15

6.

KK G&B ZAGREB

1

0

3

1

3

2

1

11

7.

KK DENY PULA

6

5

0

0

0

0

0

11

8.

KRT BJELOVAR

0

2

2

2

1

0

0

7

9.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

1

1

1

1

1

1

1

7

10.

HAK NOVA GRADIŠKA

0

2

1

1

1

0

1

6

11.

ISTRA RACING TEAM PAZIN

1

1

1

1

1

0

1

6

12.

AK RIJEKA

1

1

1

0

1

0

1

5

13.

AMK BUZET

1

1

1

0

1

0

1

5

14.

AMD MATULJI RACING

1

0

0

1

1

1

1

5

ina cronet zepter