PRVENSTVO HRVATSKE MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE
 
štopericaciljna zastavica

1. 23.08.98. - Bjelovar
2. 13.09.98. - Nova Gradiška

KUP HRVATSKE U KARTINGU

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

1

2

Ukupno

1.

5

Boris Ivanković AMD Zanatlija-Castrol

15

12

27

2

17

Božo Milardović AMKŠK Split

9

10

19

3

7

Filip Magdić KK Zagreb

3

15

18

4

10

Renato Zuzzi AMD Matulji Racing

10

6

16

5

23

Filip Poštek AMK Stubaki

8

8

16

6

12

Mate Obšivač AMKŠK Split

12

2

14

7

22

Daniel Ćuk AMK Stubaki

4

9

13

8

16

Davor Balenta KUŽM Čakovec

5

4

9

9

9

Slobodan Šurlaković HAK Nova Gradiška

0

7

7

10

8

Ranko Aluga KRT Bjelovar

7

-

7

11

25

Igor Marković KK Koprivnica

6

1

7

12

20

Marko Ujević AMKŠK Split

2

5

7

13

26

Marko Lešković AMK Stubaki

-

3

3

14

24

Bruno Bakšaj KK G&B Zagreb

0

-

0


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

1

2

Ukupno

1.

13

Marin Čolak KK G&B Zagreb

15

15

30

2.

4

Ivan Baran KK Koprivnica

12

12

24

3.

18

Nikola Gacić HAK Nova Gradiška

10

9

19

4.

14

Dario Šamec AMK Stubaki

8

8

16

5.

6

Marko Šnidaršić KK Zagreb

-

10

10

6.

15

Saša Strahija KUŽM Čakovec

9

-

9

7.

12

Miran Koroš KUŽM Čakovec

7

-

7

8.

3

Vedran Ružić Istra Racing Team Pazin

6

-

6

9.

8

Mario Blažon KUŽM Čakovec

0

-

0


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

1

2

Ukupno

1.

19

Nenad Lazić KK Zagreb

-

15

15

2.

6

Darko Kozarac KUŽM Čakovec

-

12

24


KLASA IV - FORMULA C 125ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

1

2

Ukupno

1.

1

Marko Pavić KUŽM Čakovec

15

15

30

2.

5

Nenad Martinovski KRT Bjelovar

12

12

24

3.

12

Marko Sitarić KK Koprivnica

10

10

20

4.

14

Zlatko Banić AMKŠK Split

7

9

16

5.

10

Danijel Posavec KUŽM Čakovec

9

-

9

6.

15

Toni Šimić AMKŠK Split

8

-

8


REDOSLIJED EKIPA KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

Ukupno

1.

KUŽM ČAKOVEC

29

31

60

2.

KK KOPRIVNICA

28

23

51

3.

KK ZAGREB

3

40

43

4.

AMKŠK SPLIT

20

19

39

5.

AMK STUBAKI

16

17

33

6.

KRT BJELOVAR

19

-

19


REDOSLIJED KLUBOVA PREMA MASOVNOSTI

Poz.

Klub

1

2

Ukupno

1.

AMKŠK SPLIT

5

4

9

2.

KUŽM ČAKOVEC

4

4

8

3.

AMK STUBAKI

3

4

7

4.

KK KOPRIVNICA

3

3

6

5.

KK ZAGREB

1

3

4

6.

KRT BJELOVAR

2

1

3

7.

HAK NOVA GRADIŠKA

1

2

3

8.

KK G&B ZAGREB

1

1

2

9.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

1

1

2

10.

AMD MATULJI RACING

1

1

2

11.

ISTRA RACING TEAM PAZIN

1

0

1

ina cronet zepter