kružne utrke

1. 18.-19.04.98. - Grobnik
2. 09.-10.05.98. - Zagreb
3. 16.-17.05.98. - Zeltweg (A)
4. 25.-26.06.98. - Grobnik
5. 04.-05.07.98. - Grobnik
6. 29.-30.08.98. - Grobnik
7. 10.-11.10.98. - Pula
8. 24.-25.10.98. - Dubrovnik
9. 30.-31.10.98. - Grobnik

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A01 - UTRKE NA KRUŽNIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

REDOSLIJED KLASE N1

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Ivan Pokos AMK Novosel

(8)

(10)

20

20

20

20

10

15

20

125

2.

Jovo Berić AMD Zanatlija-Castrol

20

0

0

0

15

15

20

12

15

97

3.

Branko Krstulović SAK Split

12

7,5

-

12

8

-

15

20

10

84,5

4.

Aleksandar Mučnjak AMK Total

10

6

-

15

12

-

12

8

8

71

5.

Sven Hlača AMD Zanatlija-Castrol

15

0

-

-

10

-

-

-

-

25

6.

Aldo Berišić AK Zelina

-

-

-

-

-

12

-

-

4

16

7.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol - - - - - - - 10 6 16

8.

Niko Pulić AK Dubrovnik-Segafredo

-

-

-

-

-

-

-

-

12

12

9.

Igor Badrov AK Kaptol Racing

-

-

-

-

-

10

-

-

-

10

10.

Igor Drnjević AMD Forticar Šport

6

-

-

-

-

-

0

-

-

6

11.

Dean Saftić AMD Matulji Racing

-

-

-

-

-

-

-

-

3

3


REDOSLIJED KLASE N2

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo

(12)

20

15

20

(12)

12

20

20

20

127

2.

Jaki Franja AMD Zanatlija-Castrol

20

0

20

15

15

15

15

(6)

12

112

3.

Andreja Petrić AMD Zanatlija-Castrol

15

12

12

12

(6)

20

(4)

15

8

94

4.

Ivica Magdić AMK Total

-

15

10

8

3

10

-

10

10

66

5.

Sebastijan Bertol AK Zagreb

10

10

6

6

10

0

10

-

3

55

6.

Tomislav Hruškar AK Zelina

-

-

-

10

20

-

12

0

4

46

7.

Darko Šutić AMK Novosel

-

-

-

-

-

4

0

12

15

31

8.

Boro Mateša AK 92

-

6

-

-

4

3

6

4

2

25

9.

Aleksandar Božović AK Zagreb

0

0

-

-

8

8

-

-

6

22

10.

Robert Markt AMK Siget

-

8

8

4

-

-

-

-

-

20

11.

Drago Matijević AMD Matulji Racing

8

-

-

3

-

6

-

-

-

17

12.

Juraj Šebalj AK Zagreb

-

-

-

-

-

-

8

-

-

8

12.

Dino Mađarić AK Zagreb

-

-

-

-

-

-

-

8

-

8

-

Alen Franja AMD Zanatlija-Castrol

-

-

-

-

-

-

-

-

0

0


REDOSLIJED KLASE N3

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Boris Durlen AK Zagreb

12

(10)

20

10

10

(7,5)

20

10

15

97

2.

Damir Gruičić AMD Zanatlija-Castrol

10

7,5

-

7,5

7,5

10

-

-

20

62,5

3.

Ivica Nosić AK Imotski

-

-

-

6

-

-

12

7,5

-

25,5

4.

Elvis Ipša AMK Pinguentum

-

-

-

-

-

6

15

-

-

21

5.

Niko Pulić AK Dubrovnik-Segafredo

20

-

-

-

-

-

-

0

-

20

6.

Lucio Stolli AK Zelina

15

-

-

-

-

-

-

-

-

15

7.

Goran Francetić Proton Racing Team

8

0

-

-

-

-

-

-

-

8

-

Mladen Sekulić AK Zelina

-

-

-

-

-

-

0

-

-

0

-

Drago Macukić AK Zelina

-

-

-

-

-

-

0

-

-

0

-

Neven Kozarić AMK Total

-

-

-

-

-

-

-

-

0

0


REDOSLIJED KLASE A4

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Silvio Bajde AK Zagreb

10

20

-

(7,5)

10

7,5

7,5

20

12

87

2.

Dino Buković AMK Siget

7,5

0

20

10

7,5

10

10

-

15

80

3.

Nenad Draganić AK Zelina

6

12

-

6

-

-

-

0

-

24

4.

Tihomir Žegrec AMK Stubaki

-

-

-

-

-

-

-

-

20

20

5.

Nikša Stahor Kono Racing Msp.

5

0

-

-

-

-

-

12

-

17

6.

Veljko Tumpa AMK Total

-

15

-

-

-

-

-

-

-

15

6.

Robert Novosel AMK Novosel

-

-

-

-

-

-

-

15

-

15

8.

Mario Urlić AK Dubrovnik-Segafredo

-

-

-

-

-

-

-

10

-

10

8.

Antub Vrbanović AMK Siget

-

-

-

-

-

-

-

-

10

10

10.

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing

-

-

-

-

-

-

6

-

-

6

11.

Franko Luksetić AMD Matulji Racing

-

-

-

-

-

-

5

-

-

5


REDOSLIJED KLASE A5
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Boris Mazalin AMD Zanatlija-Castrol

-

10

-

-

-

-

-

-

-

10

1.

Tajana Koren AK 92

-

-

-

-

10

-

-

-

-

10


REDOSLIJED KLASE A6
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Dubravko Artuković AK Kaptol Racing

10

10

-

-

-

10

10

-

10

50

-

Davor Jurjević AK Zagreb

-

0

-

-

-

-

-

-

-

0


REDOSLIJED KLASE H7

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Maro Franić AK Dubrovnik-Segafredo

7,5

6

20

7,5

-

6

12

-

10

69

2.

Mladen Sekulić AK Zelina

-

10

-

10

-

7,5

20

0

20

67,5

3.

Mario Delmoro AK Pula Rovinj

5

-

-

-

-

5

15

15

6

46

4.

Niko Pulić AK Dubrovnik-Segafredo

10

7,5

-

-

-

10

10

0

8

45,5

5.

Branko Krstulović SAK Split

-

-

-

-

-

-

-

20

-

20

6.

Zoran Vukičević AK Dubrovnik-Segafredo

-

-

-

-

-

-

-

-

15

15

7.

Edi Milokanović AMK Skok Racing

-

-

-

-

-

-

-

-

12

12

8.

Lucio Stolli AK Zelina

6

-

-

-

-

-

-

-

-

6

-

Mario Mofardin AK Pula Rovinj

-

-

-

-

-

-

0

-

-

0


REDOSLIJED KLASE H8
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Milan Brozinić AK Klek

10

10

-

-

10

10

-

-

10

50

2.

Zdenko Cutvarić AK Rijeka

7,5

6

-

6

6

6

10

-

-

41,5

3.

Josip Matić SAK Split

-

0

-

10

7,5

-

-

-

-

17,5

4.

Drago Matijević AMD Matulji Racing

-

7,5

-

-

-

-

-

-

-

7,5

4.

Valter Dessardo AMD Matulji Racing

-

-

-

7,5

-

-

-

-

-

7,5

4.

Rajko Vlah AMD Matulji Racing

-

-

-

-

-

7,5

-

-

-

7,5

4.

Boris Radalj AMK Kvarner

-

-

-

-

-

-

7,5

-

-

7,5

-

Albert Montan Kono Racing Msp.

0

-

-

-

-

-

-

-

-

0

-

Dražen Pigl AK Kaptol Racing

-

0

-

-

-

-

-

-

-

0


REDOSLIJED KLASE ST

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukup.

1.

Siniša Košutić AK 92

20

20

20

-

20

10

0

10

20

120

2.

Drago Macukić AK Zelina

15

15

0

20

12

-

7,5

7,5

12

89

3.

Zlatko Filipović AK Zagreb

12

0

-

10

15

7,5

10

6

15

75,5

4.

Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol

0

10

15

15

8

-

6

5

8

67

5.

Darko Šutić AMK Novosel

-

-

-

12

10

-

-

-

-

22

6.

Branko Dovranić AK 92

10

-

-

-

-

6

-

-

-

16

7.

Lucio Stolli AK Zelina

-

0

-

0

-

-

-

-

10

10


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukupno

1.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

55

34

47

42

40

50

41

37

47

393

2.

AK ZAGREB

34

40

26

27,5

35

23

40

38

42

305,5

3.

AK DUBROVNIK-SEGAFREDO

42

33,5

35

27,5

12

28

42

30

47

297

4.

AK ZELINA

36

37

-

40

32

19,5

39,5

7,5

42

253,5

5.

AMK NOVOSEL

8

10

20

32

30

24

10

42

25

201

6.

AK 92

30

26

20

-

34

19

6

14

22

171

7.

AMK TOTAL

10

36

10

23

15

10

12

18

18

152

8.

SAK SPLIT

12

7,5

-

22

15,5

-

15

40

10

122

9.

AMK SIGET

7,5

8

28

14

7,5

10

10

-

35

120

10.

AK KAPTOL RACING

10

10

-

-

-

20

10

-

10

60

11.

AMD MATULJI RACING

8

7,5

-

10,5

-

13,5

11

-

3

53,5

12.

AK KLEK

10

10

-

-

10

10

-

-

10

50

13.

AK PULA ROVINJ

5

-

-

-

-

5

15

15

6

46

14.

AK RIJEKA

7,5

6

-

6

6

6

10

-

-

41,5

15.

AMK IMOTSKI

-

-

-

6

-

-

12

7,5

-

25,5

16.

AMK PINGUENTUM

-

-

-

-

-

6

15

-

-

21

17.

AMK STUBAKI

-

-

-

-

-

-

-

-

20

20

18.

KONO RACING MOTORSPORT

5

-

-

-

-

-

-

12

-

17

19.

AMK SKOK RACING

-

-

-

-

-

-

-

-

12

12

20.

AK PROTON RACING

8

-

-

-

-

-

-

-

-

8

21.

AMK KVARNER

6

-

-

-

-

-

7,5

-

-

7,5

22.

AMD FORTICAR ŠPORT

6

-

-

-

-

-

-

-

-

6


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

1

2

3

4

5

6

7

8

9

Ukupno

1.

ZANATLIJA CASTROL

40

12

35

30

38

30

41

23

-

249

2.

HAMA RACING TEAM

42

47,5

15

27,5

-

29,5

37,5

40

-

239

3.

FORD VALVOLINE TEAM

24

10

20

20

33

23

30

16

-

176

4.

TOMIĆ MOTORSPORT CROATIA

30

20

20

-

20

16

-

10

-

116

REDOSLIJED GRUPA

ina cronet zepter