Luisa Božičević

1. 04.-05.04.98. - Split
2. 05.-06.06.98. - Opatija
3. 12.-13.09.98. - Stubičke Toplice
4. 24.-25.10.98. - Rijeka

Loren Rogović

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A04 - OCJENSKO-SPRETNOSNE VOŽNJE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED VOZAČICA

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Luisa Božičević AK Rijeka

(15)

15

20 20

55

2.

Andreja Petrić AK Velika Gorica

20

3

15 -

38

3.

Palmina Pavić-Aljinović AK Rijeka

10

20

8 (4)

38

4.

Olga Bebić SAK Split

12

12

(10) 12

36

5.

Vesna Bučić AMK Opatija

(4)

10

12 10

32

6.

Alenka Jurašić AK Velika Gorica

8

2

- 15

25

7.

Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol

(3)

6

6 8

20

8.

Smiljka Pavić AK Rijeka

6

8

- 6

20

9.

Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol

(1)

4

4 3

11

10.

Dajana Aračić AK Rijeka

2

1

- 2

5

11.

Ljiljana Kamenar AK Rijeka

-

-

3 1

4


KLASA I - VOZAČICE

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Luisa Božičević AK Rijeka

20

(15)

20 20

60

2.

Palmina Pavić-Aljinović AK Rijeka

15

20

(12) 12

47

3.

Vesna Bučić AMK Opatija

(12)

12

15 15

42

4.

Dajana Aračić AK Rijeka

10

10

- 10

30

5.

Jasna Tomažić AK Rijeka

-

-

- 8

8


KLASA II - VOZAČICE

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Andreja Petrić AK Velika Gorica

20

15

20 -

55

2.

Alenka Jurašić AK Velika Gorica

15

12

- 20

47

3.

Smiljka Pavić AK Rijeka

12

20

- 15

47

4.

Ljiljana Kamenar AK Rijeka

(10)

10

15 12

37


KLASA III - VOZAČICE

Poz.

Vozačica

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Olga Bebić SAK Split

(20)

20

20 20

60

2.

Korana Bašić AMD Zanatlija-Castrol

(15)

15

15 15

45

3.

Nikolina Zadravec AMD Zanatlija-Castrol

(12)

12

12 12

36

4.

Sanja Širola AK Rijeka

10

10

- -

20


UKUPNI REDOSLIJED VOZAČA

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Vlado Božičević AK Rijeka

20

10

- 20

50

2.

Cvetko Viskić AMK Opatija

(2)

12

15 15

42

3.

Loren Rogović AMK Opatija

1

20

20 -

41

4.

Milovan Bučić AMK Opatija -

15

8 6

29

5.

Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol

8

8

- 10

26

6.

Antun Laušin SAK Samobor

12

-

12 -

24

7.

Darko Mandić AMK Opatija

6

6

- 12

24

8.

Miljenko Bebić SAK Split

15

-

3 -

18

9.

Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica

10

- 4 1

15

10.

Damir Staraj AMK Opatija

-

-

10 2

12

11.

Franjo Petrić AK Velika Gorica -

4

- 8

12

12.

Tihomir Pašić AMK Opatija

3

3

- 3

9

13.

Boško Odak SAK Samobor

-

-

6 -

6

14.

Krešimir Merlić AMD Zanatlija-Castrol -

-

1 4

5

15.

Boris Kuvačić AMK Oneum

4

- - -

4

16.

Denis Šroler AK Velika Gorica -

2

- -

2

17.

Zaltko Marek AK INA Zagreb -

-

2 -

2

18.

Dean Fatović AMK Opatija -

1

- -

1


KLASA I - VOZAČI

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Vlado Božičević AK Rijeka

20

15

(10) 20

55

2.

Milovan Bučić AMK Opatija (10)

20

15 15

50

3.

Damir Staraj AMK Opatija

(1)

8

20 10

38

4.

Tihomir Pašić AMK Opatija

12

12

(8) 12

36

5.

Miljenko Bebić SAK Split

15

6

12 (4)

33

6.

Dean Fatović AMK Opatija -

10

4 8

22

7.

Tihomir Kruc AMD Zanatlija-Castrol 8

1

- 6

15

8.

Denis Šverko AMK Opatija -

2

6 2

10

9.

Edi Milokanović AMK Skok Racing 4

4

- -

8

10.

Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 3

-

2 3

8

11.

Alen Peruč AMD Matulji Racing 6

-

- -

6

12.

Zvonimir Agreš AMD Zanatlija-Castrol -

3

3 -

6

13.

Aljoša Kinkela AMK Opatija 2

-

1 1

4


KLASA II - VOZAČI

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Loren Rogović AMK Opatija

10

20

20 (8)

50

2.

Cvetko Viskić AMK Opatija

(12)

15

15 20

50

3.

Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol

20

12

(6) 15

47

4.

Krešimir Merlić AMD Zanatlija-Castrol 6

(1)

10 10

26

5.

Franjo Petrić AK Velika Gorica -

10

3 12

25

6.

Denis Šroler AK Velika Gorica (2)

8

8 3

19

7.

Jordan Matijašić AK Rijeka 8

(3)

4 6

18

8.

Boris Kuvačić AMK Oneum

15

- 2 -

17

9.

Zaltko Marek AK INA Zagreb 1

-

12 4

17

10.

Franko Zuzzi AMD Matulji Racing 3

6

- -

9

11.

Alfio Štoković AMK Skok Racing 4

2

- -

6

12.

Nenad Sinčić AMK Opatija -

4

- -

4

13.

Ivan Sinčić AMK Skok Racing -

-

- 2

2


KLASA III - VOZAČI

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

Antun Laušin SAK Samobor

20

15

20 (10)

55

2.

Darko Mandić AMK Opatija

12

20

(10) 20

52

3.

Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica

15

(10) 12 15

42

4.

Boško Odak SAK Samobor

10

12

15 -

37

5.

Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol 6

(4)

4 12

22

6.

Josip Librić SAK Samobor

(2)

8 3 6

17

7.

Ante Pavić AMK Oneum 8

-

8 -

16

8.

Nikola Plovanić AK INA Zagreb -

6

6 -

12

9.

Zoran Srok AMD Matulji Racing 3

3

- 3

9

10.

Edi Milokanović AMK Skok Racing -

-

- 8

8

11.

Tomica Plentaj AK Velika Gorica 4

-

- -

4

12.

Gordan Prenc SAK Split -

-

- 4

4

13.

Nenad Šebeđak AK Bardahl Auto Sport -

-

2 -

2

14.

Ivica Graberski AMK Oneum 1

-

- -

1

15.

Saša Vrlazić AK Bardahl Auto Sport -

-

1 -

1


REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

3

4

Ukupno

1.

AK RIJEKA

55

55

47 55

212

2.

AMK OPATIJA

36

60

55 55

206

3.

AK VELIKA GORICA

50

37

40 38

165

4.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

47

39

37 42

165

5.

SAK SAMOBOR

32

35

38 16

121

6.

SAK SPLIT

35

26

32 28

121

7.

AMK ONEUM

24

-

10 -

34

8.

AK INA ZAGREB

1

6

18 4

29

9.

AMD MATULJI RACING

12

9

- 3

24

10.

AMK SKOK RACING

8

6

- 10

24

11.

AK BARDAHL AUTO SPORT

-

-

3 -

3


REDOSLIJED TIMOVA

Poz.

Tim

1

2

3

4

Ukupno

1.

AUTO KLUB RIJEKA

55

50

42 52

199

2.

P.M. TEAM SPLIT

50

36

44 39

169

3.

ZANATLIJA-CASTROL

47

39

33 42

161

4.

YOKOHAMA AUTOMEHANIKA

20

28

26 -

74

5.

BOŠNJAK AUTO TEAM

23

-

- -

23

sponzori.gif (7384 bytes)