štopericaciljna zastavica 1. 08.-09.05.98. - Split
2. 04.-05.09.98. - Brtonigla
3. 06.-07.11.98. - Zagreb

rally II kategorije

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A08 - RALLY DRUGE KATEGORIJE


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

UKUPNI REDOSLIJED - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Miljenko Bebić SAK Split 20 20 15 55
2. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 15 15 10 40
3. Antun Laušin SAK Samobor 12 1 20 33
4. Krešimir Merlić AMD Zanatlija-Castrol 10 - 12 22
5. Tihomir Pašić AMK Opatija 8 3 6 17
6. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 12 - 12
7. Loren Rogović AMK Opatija 4 8 - 12
8. Cvetko Viskić AMK Opatija - 10 - 10
9. Franjo Petrić AMD Zanatlija-Castrol - - 8 8
10. Damir Staraj AMK Opatija - 4 3 7
11. Tihomir Kruc AMD Zanatlija-Castrol 6 - - 6
12. Denis Šroler AK Velika Gorica - 6 - 6
13. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 1 2 2 5
14. Darko Majhut AMK INA Zagreb - - 4 4
15. Ante Pavić AMK Oneum 3 - - 3
16. Boško Odak SAK Samobor 2 - 1 3

REDOSLIJED KLASE I - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Miljenko Bebić SAK Split 20 20 20 60
2. Tihomir Pašić AMK Opatija 15 12 15 42
3. Damir Staraj AMK Opatija - 15 12 27
4. Tihomir Kruc AMD Zanatlija-Castrol 12 - 10 22
5. Zvonimir Agreš AMD Zanatlija-Castrol 10 - 6 16
6. A. Peruč AMD Matulji Racing - 10 - 10
7. Alen Kapusta AMK Oneum 6 4 - 10
8. Gordan Prenc SAK Split 8 - - 8
9. V. Božić AMD Matulji Racing - 8 - 8
10. Goran Janković AK Velika Gorica - - 8 8
11. B. Krota AMK Oneum - 6 - 6
12. Damir Bilić AMŠKK Split 4 - - 4

REDOSLIJED KLASE II - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Tomislav Radovanić AMD Zanatlija-Castrol 20 20 15 55
2. Krešimir Merlić AMD Zanatlija-Castrol 15 6 20 41
3. Loren Rogović AMK Opatija 12 12 - 24
4. Boris Kuvačić AMK Oneum 10 8 3 21
5. Denis Šroler AK Velika Gorica - 10 6 16
6. Cvetko Viskić AMK Opatija - 15 - 15
7. Darko Majhut AMK INA Zagreb - 3 10 13
8. Franjo Petrić AMD Zanatlija-Castrol - - 12 12
9. Ivan Kolobarić AMK Dugo Selo 8 - - 8
9. Zlatko Marek AMK INA Zagreb - - 8 8
11. Alfio Štoković AMK Skok Racing - 4 - 4
12. Jozo Maršić AMK Oneum - - 4 4

REDOSLIJED KLASE III - VOZAČI
Poz.

Vozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Antun Laušin SAK Samobor 20 12 20 52
2. Aleksandar Radovanović AK Velika Gorica 10 15 15 40
3. Ante Pavić AMK Oneum 15 8 8 31
4. Boško Odak SAK Samobor 12 6 12 30
5. Edi Milokanović AMK Skok Racing - 20 - 20
6. Josip Librić SAK Samobor 6 - 10 16
7. Gordan Bašić AMD Zanatlija-Castrol 4 10 - 14
8. Darko Mandić AMK Opatija 8 - - 8
9. Saša Brlek AK INA Zagreb - - 6 6
10. Zoran Srok AMD Matulji Racing - 4 - 4
11. Saša Vrlazić AK Bardahl Auto Sport - - 4 4
12. Ivica Petko AK Velika Gorica 3 - - 4
13. K. Demark AMK Skok Racing - 3 - 3

UKUPNI REDOSLIJED - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Vladimir Glad AK Velika Gorica 20 20 15 55
2. Tihomir Simon AMD Zanatlija-Castrol 15 15 10 40
3. Silvije Krajač AMD Zanatlija-Castrol 10 - 12 22
4. Branko Vojvodić SAK Samobor - 1 20 21
5. Božidar Markovina SAK Samobor 12 - - 12
6. Mario Milokanović AMK Skok Racing - 12 - 12
7. Aljoša Kinkela AMK Opatija 4 8 - 12
8. Nenad Sinčić AMK Opatija 8 3 - 11
9. Denis Šverko AMK Opatija - 10 - 10
10. Berislav Mlinarec AMD Zanatlija-Castrol - - 8 8
11. Milovan Bučić AMK Opatija - 4 3 7
12. Dario Veljanovski AMD Zanatlija-Castrol 6 - - 6
13. Tomica Plentaj AK Velika Gorica - 6 - 6
14. Cvetko Viskić AMK Opatija - - 6 6
15. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 1 2 2 5
16. Nikola Plovanić AMK INA Zagreb - - 4 4
17. Jozo Pavić AMK Oneum 3 - - 3
18. Petar Gundić SAK Samobor 2 - - 2
19. Robert Vojvodić SAK Samobor - - 1 1

REDOSLIJED KLASE I - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Vladimir Glad AK Velika Gorica 20 20 20 60
2. Milovan Bučić AMK Opatija - 15 12 27
3. Nenad Sinčić AMK Opatija 15 12 - 27
4. Dario Veljanovski AMD Zanatlija-Castrol 12 - 10 22
5. Marko Agreš AMD Zanatlija-Castrol 10 - 6 16
6. Cvetko Viskić AMK Opatija - - 15 15
7. D. Krota AMD Matulji Racing - 10 - 10
8. Srečko Bura AMK Oneum 6 4 - 10
9. Mato Šimac SAK Split 8 - - 8
10. E. Kalčić AMD Matulji Racing - 8 - 8
11. Krešimir Rajković AK Velika Gorica - - 8 8
12. S. Draščić AMK Skok Racing - 6 - 6
13. Mario Jurić AMŠKK Split 4 - - 4

REDOSLIJED KLASE II - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Tihomir Simon AMD Zanatlija-Castrol 20 20 15 55
2. Silvije Krajač AMD Zanatlija-Castrol 15 6 20 41
3. Aljoša Kinkela AMK Opatija 12 12 - 24
4. Tomica Plentaj AK Velika Gorica - 10 6 16
5. Denis Šverko AMK Opatija - 15 - 15
6. Mario Beović AMK Oneum 10 - 3 13
7. Nikola Plovanić AMK INA Zagreb - 3 10 13
8. Berislav Mlinarec AMD Zanatlija-Castrol - - 12 12
9. Dražen Vidaković AMK Dugo Selo 8 - - 8
10. M. Beaković AMK Oneum - 8 - 8
11. Draško Marek AMK INA Zagreb - - 8 8
12. D. Deković AMK Skok Racing - 4 - 4
13. Ivica Graberski AMK Oneum - - 4 4

REDOSLIJED KLASE III - SUVOZAČI
Poz.

Suvozač

Klub

1 2 3 Ukupno
1. Tvrtko Radovanović AK Velika Gorica 10 15 15 40
2. Branko Vojvodić SAK Samobor - 12 20 32
3. Jozo Pavić AMK Oneum 15 8 8 31
4. Robert Vojvodić SAK Samobor - 10 12 22
5. Božidar Markovina SAK Samobor 20 - - 20
6. Mario Milokanović AMK Skok Racing - 20 - 20
7. Petar Gundić SAK Samobor 12 6 - 18
8. Željko Reščić AMD Zanatlija-Castrol 6 - 10 16
9. Dragan Biljan AMK Opatija 8 - - 8
10. Igor Stričko AK INA Zagreb - - 6 6
11. Josip Maršić AK Velika Gorica 4 - - 4
12. Z. Meak AMD Matulji Racing - 4 - 4
13. Nenad Šebeđak AK Bardahl Auto Sport - - 4 4
14. Tomica Plentaj AK Velika Gorica 3 - - 3
14. Manuel Kodelja AMK Skok Racing - 3 - 3

REDOSLIJED KLUBOVA
Poz.

Klub

1 2 3 Ukupno
1. AMD ZANATLIJA-CASTROL 47 36 47 130
2. AMK OPATIJA 35 42 27 104
3. SAK SAMOBOR 38 18 42 98
4. SAK SPLIT 28 20 20 68
5. AK VELIKA GORICA 13 25 29 67
6. AMK ONEUM 31 20 15 66
7. AMK SKOK RACING - 30 - 30
8. AK INA ZAGREB - 3 24 27
9. AMD MATULJI RACING - 22 - 22
10. AMK DUGO SELO 8 - - 8
11. AMŠKK SPLIT 4 - - 4
12. AK BARDAHL AUTO SPORT - - 4 4

REDOSLIJED TIMOVA
Poz.

Tim

1 2 3 Ukupno
1. ODAK SAMOBOR 38 18 42 98
2. ZANATLIJA-CASTROL 37 6 36 79
3. BOŠNJAK AUTO 31 20 11 62

ina cronet zepter