formula

1. 01.-02.05.99. - Rechberg (A)
2. 22.-23.05.99. - Buzet
3. 28.-30.05.99. - Učka
4. 12.-13.06.99. - Ogulin
5. 17.-18.07.99. - Kutjevo
6. 31.-01.08.99. - Ilirska Bistrica (SLO)
7. 14.-15.08.99. - Gorjanci (SLO)
8. 11.-12.09.99. - Sljeme
9. 18.-19.09.99. - Buzet
10. 02.-03.10.99. - Split
11. 16.-17.10.99. - Dubrovnik

PRVENSTVO HRVATSKE
DISCIPLINA A02 - UTRKE NA BRDSKIM STAZAMA


KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

REDOSLIJED KLASE N1

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing

15

x

(12)

20 20 15 x od 12 15 20

117 (129)

2.

Ivan Pokos AMD Kvarner

20

x

20

ns 10 isk x (10) 15 20 15

100 (110)

3.

Silvano Vivoda AMK Total

-

x

15

12 8 12 x 15 20 8 od

90

4.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

10 15 20 x 8 (6) 12 10

75 (81)

5.

Darko Ladavac Istra Racing Team Pazin

-

x

10

8 12 od x 3 10 10 -

53

6.

Kristijan Leitner AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

- - - x - 8 6 12

26

7.

Josip Matić SAK Split

-

x

6

15 - - x - 4 - -

25

8.

Neno Hursa AMK Stubaki

-

x

-

- - - x 20 - - -

20

9.

Tomislav Markt AMK Siget

-

x

-

- - - x 12 - - -

12

10.

Igor Drnjević AMD Forticar Šport

-

x

8

4 - - x - - - -

12

11.

Božo Prnić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x 2 - - 8

10

12.

Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

6 - - x - - - -

6

13.

Branimir Kučko AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

- - - x 6 - - -

6

14.

Željko Franić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 6

6

15.

Boris Radalj AMD Kvarner

-

x

4

- - - x - - - -

4

16.

Željko Hitrec AMK Total

-

x

-

- - - x 4 - - -

4

17.

Damir Katunarić SAK Split

-

x

-

- - - x - - 4 -

4

18.

Zoran Srok AMD Matulji Racing

-

x

-

- - - x - 3 - -

3

19.

Sanjin Sirotić AMK Buzet

-

x

-

- - - x - ns 3 -

3

-

Saša Bitterman AK Astra

-

x

-

- - - x od - - -

0


REDOSLIJED KLASE N2

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Dino Mađarić AK Zagreb

12

x

-

12 - 20 x (10) 10 15 20

89 (99)

2.

Dino Buković AMD Kvarner

20

x

10

od 10 15 x 7,5 - 20 od

82,5

3.

Boro Mateša AK 92

-

x

6

10 7,5 - x - 7,5 12 10

53

4.

Sebastijan Bertol AK Zagreb

15

x

7,5

20 od - x - - - -

42,5

5.

Ivica Magdić AMD Kvarner

-

x

-

8 - - x - - 8 15

31

6.

Tomislav Hruškar AK Zelina

-

x

-

15 - - x - - - -

15

7.

Antun Đurašić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 12

12

8.

Andreja Petrić AMD Kvarner

-

x

-

- - - x - - 10 -

10

9.

Krešimir Bodnaruk AK Zagreb

-

x

-

- - - x - - - 8

8


REDOSLIJED KLASE N3

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Boris Durlen AK Zagreb

15

x

15

15 (10) 15 x 12 20 (7,5) 20

112 (129,5)

2.

Silvio Bajde AK Zagreb

isk

x

12

10 7,5 20 x 15 15 (6) 15

94,5 (100,5)

3.

Aleksandar Božović AK Zagreb

-

x

20

20 5 - x 20 12 (10) 12

89 (99)

4.

Dean Saftić AMD Matulji Racing

12

x

8

12 (6) 12 x 8 10 5 od

67 (73)

5.

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo

20

x

-

- - - x - - - -

20

6.

Antun Filipec AK Zagreb

-

x

-

8 - - x 6 - - -

14

7.

Davor Jurjević AK Zagreb

-

x

10

- - - x - - - -

10

8.

Nenad Lončarić AK Astra

-

x

-

- - - x 10 - - -

10

-

Saša Stanišić AK Astra

-

x

-

- - - x od - - -

0

-

Juraj Šebalj AK Delta

-

x

-

- - - x - od - -

0


REDOSLIJED KLASE A4

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Ivan Šalec AMK Stubaki

20

x

12

20 10 isk x 20 (7,5) 10 20

112 (119,5)

2.

Maro Franić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

20

15 7,5 20 x 12 10 7,5 od

92

3.

Mladen Sigurnjak AK Klek

12

x

10

12 (6) 15 x 8 6 6 -

69 (75)

4.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol

15

x

15

- - - x - - - -

30

5.

Branko Ganzulić SAK Split

-

x

6

10 - - x - 5 5 -

26

6.

Tomislav Škalić AMK Siget

-

x

-

- - - x 15 - - -

15

7.

Đivo Franić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 15

15

8.

Boro Mateša AK 92

-

x

-

- - - x 10 - - -

10

9.

Franko Luksetić AMD Matulji Racing

-

x

8

od - - x - - - -

8

-

Boris Radalj AMD Kvarner

-

x

-

od - od x od - - -

0


REDOSLIJED KLASE A6
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Niko Pulić AK Dubrovnik-Segafredo

20

x

-

- 10 20 x isk 10 10 10

80

2.

Elvis Ipša AMK Buzet

-

x

-

- - - x - 7,5 - -

7,5

-

Mario Badrov AK Auo Klub

-

x

od

- - - x - - - -

0


REDOSLIJED KLASE ST7
(klasa se ne boduje zbog premalog broja vozača)

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Ozren Granda AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

10 - - x - - 10 -

20


REDOSLIJED KLASE H8

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Milan Brozinić AK Klek

20

x

20

20 20 (12) x (15) 15 20 15

130 (157)

2.

Branko Krstulović SAK Split

15

x

-

od - 15 x 20 20 (15) 20

90 (105)

3.

Edi Milokanović AMK Skok Racing

(8)

x

12

15 15 20 x - 12 6 10

90 (98)

4.

Denis Slavić AMD Matulji Racing

12

x

15

(6) 12 10 x od 10 12 od

71 (77)

5.

Mario Delmoro AK Pula-Rovinj

10

x

(8)

8 10 8 x 12 (8) 10 12

70 (86)

6.

Zdenko Cutvarić AK Rijeka

-

x

10

10 8 6 x - - - -

34

7.

Kruno Stipetić AK Klek

-

x

-

12 6 - x - od 8 6

32

8.

Darko Bezak AMK Stubaki

-

x

-

- - - x 10 - - -

10

9.

Elvis Škergat AMD Matulji Racing

-

x

6

- - 4 x - - - -

10

10.

Vlado Božičević AK Rijeka

-

x

4

- - - x - 6 - -

10

11.

Mirko Pendo AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 8

8

12.

Mario Mofardin AK Pula-Rovinj

-

x

-

4 4 - x - - - -

8

13.

Kristijan Marinić AK Klek

-

x

-

3 - - x - - - -

3

-

Mario Jukić SAK Split

-

x

-

- - - x - - od -

0


REDOSLIJED GRUPE N

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Moreno Luksetić AMD Matulji Racing

15

x

(12)

20 20 15 x od 12 15 20

117 (129)

2.

Boris Durlen AK Zagreb

15

x

15

15 (10) 15 x 12 20 (7,5) 20

112 (129,5)

3.

Ivan Pokos AMD Kvarner

20

x

20

ns 10 isk x (10) 15 20 15

100 (110)

4.

Silvio Bajde AK Zagreb

isk

x

12

10 7,5 20 x 15 15 (6) 15

94,5 (100,5)

5.

Silvano Vivoda AMK Total

-

x

15

12 8 12 x 15 20 8 od

90

6.

Dino Mađarić AK Zagreb

12

x

-

12 - 20 x (10) 10 15 20

89 (99)

7.

Aleksandar Božović AK Zagreb

-

x

20

20 5 - x 20 12 (10) 12

89 (99)

8.

Dino Buković AMD Kvarner

20

x

10

od 10 15 x 7,5 - 20 od

82,5

9.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

10 15 20 x 8 (6) 12 10

75 (81)

10.

Dean Saftić AMD Matulji Racing

12

x

8

12 (6) 12 x 8 10 5 od

67 (73)

11.

Darko Ladavac Istra Racing Team Pazin

-

x

10

8 12 od x 3 10 10 -

53

12.

Boro Mateša AK 92

-

x

6

10 7,5 - x - 7,5 12 10

53

13.

Sebastijan Bertol AK Zagreb

15

x

7,5

20 od - x - - - -

42,5

14.

Ivica Magdić AMD Kvarner

-

x

-

8 - - x - - 8 15

31

15.

Kristijan Leitner AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

- - - x - 8 6 12

26

16.

Josip Matić SAK Split

-

x

6

15 - - x - 4 - -

25

17.

Dubravko Čikor AK Dubrovnik-Segafredo

20

x

-

- - - x - - - -

20

18.

Neno Hursa AMK Stubaki

-

x

-

- - - x 20 - - -

20

19.

Tomislav Hruškar AK Zelina

-

x

-

15 - - x - - - -

15

20.

Antun Filipec AK Zagreb

-

x

-

8 - - x 6 - - -

14

21.

Antun Đurašić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 12

12

22.

Tomislav Markt AMK Siget

-

x

-

- - - x 12 - - -

12

23.

Igor Drnjević AMD Forticar Šport

-

x

8

4 - - x - - - -

12

24.

Davor Jurjević AK Zagreb

-

x

10

- - - x - - - -

10

25.

Nenad Lončarić AK Astra

-

x

-

- - - x 10 - - -

10

26.

Andreja Petrić AMD Kvarner

-

x

-

- - - x - - 10 -

10

27.

Božo Prnić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x 2 - - 8

10

28.

Krešimir Bodnaruk AK Zagreb

-

x

-

- - - x - - - 8

8

29.

Alenka Jurašić AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

6 - - x - - - -

6

30.

Branimir Kučko AMD Zanatlija-Castrol

-

x

-

- - - x 6 - - -

6

31.

Željko Franić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 6

6

32.

Boris Radalj AMD Kvarner

-

x

4

- - - x - - - -

4

33.

Željko Hitrec AMK Total

-

x

-

- - - x 4 - - -

4

34.

Damir Katunarić SAK Split

-

x

-

- - - x - - 4 -

4

35.

Zoran Srok AMD Matulji Racing

-

x

-

- - - x - 3 - -

3

36.

Sanjin Sirotić AMK Buzet

-

x

-

- - - x - ns 3 -

3


REDOSLIJED GRUPE A+ST

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Ivan Šalec AMK Stubaki

20

x

12

20 10 isk x 20 (7,5) 10 20

112 (119,5)

2.

Maro Franić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

20

15 7,5 20 x 12 10 7,5 od

92

3.

Mladen Sigurnjak AK Klek

12

x

10

12 (6) 15 x 8 6 6 -

69 (75)

4.

Tibor Hitri AMD Zanatlija-Castrol

15

x

15

- - - x - - - -

30

5.

Branko Ganzulić SAK Split

-

x

6

10 - - x - 5 5 -

26

6.

Tomislav Škalić AMK Siget

-

x

-

- - - x 15 - - -

15

7.

Đivo Franić AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 15

15

8.

Boro Mateša AK 92

-

x

-

- - - x 10 - - -

10

9.

Franko Luksetić AMD Matulji Racing

-

x

8

od - - x - - - -

8


REDOSLIJED GRUPE H

Poz.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Ukup.

1.

Milan Brozinić AK Klek

20

x

20

20 20 (12) x (15) 15 20 15

130 (157)

2.

Branko Krstulović SAK Split

15

x

-

od - 15 x 20 20 (15) 20

90 (105)

3.

Edi Milokanović AMK Skok Racing

(8)

x

12

15 15 20 x - 12 6 10

90 (98)

4.

Denis Slavić AMD Matulji Racing

12

x

15

(6) 12 10 x od 10 12 od

71 (77)

5.

Mario Delmoro AK Pula-Rovinj

10

x

(8)

8 10 8 x 12 (8) 10 12

70 (86)

6.

Zdenko Cutvarić AK Rijeka

-

x

10

10 8 6 x - - - -

34

7.

Kruno Stipetić AK Klek

-

x

-

12 6 - x - od 8 6

32

8.

Darko Bezak AMK Stubaki

-

x

-

- - - x 10 - - -

10

9.

Elvis Škergat AMD Matulji Racing

-

x

6

- - 4 x - - - -

10

10.

Vlado Božičević AK Rijeka

-

x

4

- - - x - 6 - -

10

11.

Mirko Pendo AK Dubrovnik-Segafredo

-

x

-

- - - x - - - 8

8

11.

Mario Mofardin AK Pula-Rovinj

-

x

-

4 4 - x - - - -

8

12.

Kristijan Marinić AK Klek

-

x

-

3 - - x - - - -

3

INA-Industrija nafte