PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU
Čakovec-Belica, 12.-13.06.1999.

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

32

Filip Magdić

KRT Bjelovar

9

8.45.401

0.000

30

2.

51

Slobodan Šurkalović

AK Nova Gradiška

9

8.55.076

9.675

26

3.

49

Sandi Garguljak

KRT Bjelovar

9

9.00.723

15.322

22

4.

36

Filip Poštek

AMK Stubaki

9

9.00.834

15.433

20

5.

38

Daniel Ćuk

AMK Stubaki

9

9.00.967

15.566

18

6.

47

Bruno Bakšaj

KK G&B Zagreb

9

9.17.989

32.588

16

7.

31

Boris Ivanković

AMD Zanatlija-Castrol

9

9.18.490

33.089

15

8.

52

Davor Balenta

KUŽM Čakovec

9

9.24.297

38.896

14

9.

56

Matija Momčilović

KK Koprivnica

9

9.25.612

40.211

13


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

31

Ivan Baran

KK Koprivnica

13

10.12.740

0.000

30

2.

34

Dario Šamec

AMK Stubaki

13

10.18.911

6.171

26

3.

37

Miran Koroš

KUŽM Čakovec

13

10.22.405

9.665

22

4.

43

Božo Milardović

AMKŠK Split

12

10.36.424

1 krug

20

5.

42

Renato Zuzzi

AMD Matulji Racing

11

10.39.833

2 kruga

18

6.

33

Mario Blažon

KUŽM Čakovec

5

4.04.820

8 krugova

16


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

46

Petar Sabol

KUŽM Čakovec

19

15.29.420

0.000

30

2.

48

Srečko Fajdiga

KK Deny Pula

18

15.13.626

1 krug

26

3.

50

Srečko Patekar

KK Zagreb

17

14.44.999

2 kruga

22

4.

31

Nenad Lazić

KK Zagreb

8

6.10.325

11 krugova

20

5.

45

Marin Čolak

KK G&B Zagreb

-

-

-

18

6.

49

Floriano Miletić

KK Deniy Pula

-

-

-

16

KLASA IV - FORMULA C 125 ccm

Poz.

St.br.

Vozač

Klub

Krug.

Vrijeme

Zaostatak

Bodovi

1.

31

Marko Sitarić

KK Koprivnica

19

14.38.220

0.000

30

2.

33

Danijel Posavec

KUŽM Čakovec

19

14.38.579

0.359

26

3.

45

Zlatko Banić

AMKŠK Split

7

5.57.387

12 krugova

22

4.

40

Toni Šimić

AMKŠK Split

4

3.19.395

15 krugova

20

REDOSLIJED KLUBOVA

Poz.

Klub

Klasa I

Klasa II

Klasa III

Klasa IV

Bod.

1.

KUŽM ČAKOVEC 14 Davor Balenta 22 Miran Koroš

30 Petar Sabol

26 Danijel Posavec

92

2.

KK KOPRIVNICA

13 Matija Momčilović

30 Ivan Baran -

30 Marko Sitarić

73

3.

AMK STUBAKI 20 Filip Poštek 26 Dario Šamec - -

46

4.

AMKŠK SPLIT

-

20 Božo Milardović -

22 Zlatko Banić

42

5.

KK G&B ZAGREB 16 Bruno Bakšaj

-

18 Marin Čolak

-

34

 
MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE

INA-Industrija nafte