štopericaciljna zastavica MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE

1. 17.-18.04.99. - Portorož (SLO)
2. 24.-25.04.99. - Zagreb-Špansko
3. 12.-13.06.99. - Čakovec-Belica

4. 26.-27.06.99. - Pula
5. 07.-08.08.99. - Ptuj (SLO)
6. 09.-10.10.99. - Portorož (SLO)

PRVENSTVO HRVATSKE U KARTINGU

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

32

Filip Magdić KRT Bjelovar

30

30

30

x

30

30

150

2.

38

Daniel Ćuk AMK Stubaki

18

15

18

x

22

22

95

3.

31

Boris Ivanković AMD Zanatlija-Castrol

20

22

15

x

-

20

77

4.

36

Filip Poštek AMK Stubaki

26

20

20

x

-

-

66

5.

51

Slobodan Šurkalović AK Nova Gradiška

-

12

26

x

26

-

64

6.

49

Sandi Garguljak KRT Bjelovar

-

16

22

x

-

26

64

7.

56

Matija Momčilović KK Koprivnica

-

-

13

x

18

18

49

8.

33

Mate Obšivač AMKŠK Split

22

26

-

x

-

-

48

9.

47

Bruno Bakšaj KK G&B Zagreb

-

11

16

x

20

-

47

10.

52

Davor Balenta KUŽM Čakovec

-

13

14

x

-

-

27

11.

53

Jozef Glavnik KK Deny Pula

-

18

-

x

-

-

18

12.

57

Robert Rauš KUŽM Čakovec

-

-

-

x

-

16

16

13.

43

Marko Lešković AMK Stubaki

-

14

-

x

-

-

14


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

31

Ivan Baran KK Koprivnica

20

26

30

x

30

22

128

2.

34

Dario Šamec AMK Stubaki

26

22

26

x

20

30

124

3.

33

Mario Blažon KUŽM Čakovec

30

20

16

x

26

18

110

4.

37

Miran Koroš KUŽM Čakovec

16

30

22

x

-

26

94

5.

42

Renato Zuzzi AMD Matulji Racing

22

15

18

x

22

16

93

6.

43

Božo Milardović AMKŠK Split

18

18

20

x

-

-

56

7.

44

Marko Ujević AMKŠK Split

15

-

-

x

-

26

41

8.

45

Nikola Gecić AK Nova Gradiška

-

16

-

x

-

-

16


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

31

Nenad Lazić KK Zagreb

-

26

20

x

26

30

102

2.

33

Igor Dorić KK Zagreb

-

22

-

x

30

26

78

3.

46

Petar Sabol KUŽM Čakovec

-

18

30

x

-

22

70

4.

45

Marin Čolak KK G&B Zagreb

-

30

18

x

-

-

48

5.

50

Srečko Patekar KK Zagreb

-

-

22

x

22

-

44

6.

48

Srečko Fajdiga KK Deny Pula

-

16

26

x

-

-

42

7.

32

Boško Schneider KK Zagreb

-

20

-

x

-

-

20

8.

49

Floriano Miletić KK Deny Pula

-

-

16

x

-

-

16


KLASA IV - FORMULA C 125ccm

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

31

Marko Sitarić KK Koprivnica

-

26

30

x

-

30

86

2.

33

Danijel Posavec KUŽM Čakovec

-

30

26

x

-

26

82

3.

40

Toni Šimić AMKŠK Split

-

22

20

x

-

22

64

4.

45

Zlatko Banić AMKŠK Split

-

20

22

x

-

18

60

5.

46

Srečko Fajdiga KK Deny Pula

-

-

-

x

-

20

20


REDOSLIJED EKIPA KLUBOVA

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukupno

1.

KUŽM ČAKOVEC

(30)

91

92

x

(26)

90

273

2.

KK KOPRIVNICA

(20)

52

73

x

48

70

243

3.

AMK STUBAKI

52

42

46

x

42

52

234

4.

AMKŠK SPLIT

40

66

42

x

-

48

196

5.

KK G&B ZAGREB

-

41

34

x

(20)

-

75

6.

KK DENY PULA

-

34

(26)

x

-

(20)

34

7.

AK NOVA GRADIŠKA

-

28

(26)

x

(26)

-

28

-

KRT BJELOVAR

(30)

(30)

(30)

x

(30)

(30)

0

-

KK ZAGREB

-

(26)

(22)

x

(30)

(30)

0

-

AMD MATULJI RACING

(22)

(15)

(18)

x

(22)

(16)

0

-

AMD ZANATLIJA-CASTROL

(20)

(22)

(15)

x

-

(20)

0


REDOSLIJED EKIPA KLUBOVA PREMA MASOVNOSTI

Poz.

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukupno

1.

KUŽM ČAKOVEC

2

5

5

x

1

5

18

2.

AMK STUBAKI

3

4

3

x

2

2

14

3.

AMKŠK SPLIT

3

4

3

x

-

3

13

4.

KK ZAGREB

-

4

3

x

3

2

12

5.

KK KOPRIVNICA

1

2

3

x

2

3

11

6.

KRT BJELOVAR

1

2

2

x

1

2

8

7.

KK DENY PULA

-

2

2

x

-

1

5

8.

AMD MATULJI RACING

1

1

1

x

1

1

5

9.

KK G&B ZAGREB

-

2

2

x

-

-

4

10.

AK NOVA GRADIŠKA

-

2

1

x

1

-

4

11.

AMD ZANATLIJA-CASTROL

1

1

1

x

-

1

4

INA-Industrija nafte