štopericaciljna zastavica PRVENSTVO HRVATSKE

1. 17.-18.04.99. - Portorož (SLO)
2. 24.-25.04.99. - Zagreb-Špansko
3. 12.-13.06.99. - Čakovec-Belica

4. 26.-27.06.99. - Pula
5. 07.-08.08.99. - Ptuj (SLO)
6. 09.-10.10.99. - Portorož (SLO)

MEĐUNARODNI KUP-POKAL HRVATSKE I SLOVENIJE U KARTINGU

KONAČNI REZULTATI PO ZAVRŠETKU SEZONE

KLASA I - KADET COMER 60 ccm

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

1

David Rotar Slovenija

28

40

40

x

36

28

172

2.

5

Žan Jurca Slovenija

30

20

32

x

40

40

162

3.

12

Alen Rožić Slovenija

29

32

29

x

32

30

152

4.

32

Filip Magdić KRT Bjelovar

32

29

30

x

30

27

148

5.

6

Klavdija Senica Slovenija

36

30

36

x

-

36

138

6.

8

Mitja Strožič Slovenija

25

27

28

x

22

26

128

7.

19

Peter Studen Slovenija

22

24

27

x

27

24

124

8.

20

Primož Bajželj Slovenija

15

16

25

x

25

19

100

9.

38

Daniel Ćuk AMK Stubaki

13

18

22

x

21

23

97

10.

9

Sebastjan Skrbinšek Slovenija

18

28

-

x

29

21

96

11.

13

Jan Zorzut Slovenija

24

9

-

x

28

32

93

12.

22

Luka Jurkovič Slovenija

20

17

21

x

26

-

84

13.

31

Boris Ivanković AMD Zanatlija-Castrol

21

25

18

x

-

17

81

14.

24

David Klobasa Slovenija

16

12

15

x

16

18

77

15.

4

Rok Bizjak Slovenija

40

36

-

x

-

-

76

16.

23

Darjan Klobasa Slovenija

17

11

20

x

15

13

76

17.

36

Filip Poštek AMK Stubaki

26

23

23

x

-

-

72

18.

21

Urban Stare Slovenija

19

-

-

x

24

29

72

19.

49

Sandi Garguljak KRT Bjelovar

-

19

24

x

-

25

68

20.

51

Slobodan Šurkalović AK Nova Gradiška

-

13

26

x

23

-

62

21.

25

Kristjan Podržaj Slovenija

14

-

-

x

18

20

52

22.

10

Sabina Kern Slovenija

27

22

-

x

-

-

49

23.

33

Mate Obšivač AMKŠK Split

23

26

-

x

-

-

49

24.

47

Bruno Bakšaj KK G&B Zagreb

-

10

19

x

19

-

48

25.

56

Matija Momčilović KK Koprivnica

-

-

16

x

14

16

46

26.

26

Rok Ivkovič Slovenija

-

-

-

x

17

22

39

27.

28

Aleks Damiš Slovenija

-

-

-

x

20

15

35

28.

52

Davor Balenta KUŽM Čakovec

-

14

17

x

-

-

31

29.

53

Jozef Glavnik KK Deny Pula

-

21

-

x

-

-

21

30.

43

Marko Lešković AMK Stubaki

-

15

-

x

-

-

15

31.

57

Robert Rauš KUŽM Čakovec

-

-

-

x

-

14

14


KLASA II - INTERKONTINENTAL A JUNIOR

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

5

Domen Kerman Slovenija

36

40

30

x

21

40

167

2.

31

Ivan Baran KK Koprivnica

25

32

40

x

40

28

165

3.

34

Dario Šamec AMK Stubaki

29

30

36

x

25

32

152

4.

11

Nejc Bajželj Slovenija

26

29

28

x

27

29

139

5.

33

Mario Blažon KUŽM Čakovec

30

27

22

x

30

23

132

6.

42

Renato Zuzzi AMD Matulji Racing

27

24

26

x

28

22

127

7.

37

Miran Koroš KUŽM Čakovec

23

36

32

x

-

30

121

8.

2

Rok Jurca Slovenija

40

22

21

x

36

-

119

9.

10

Luka Lisjak Slovenija

-

23

25

x

32

36

116

10.

6

Florjan Vidaček Slovenija

-

28

29

x

26

25

108

11.

14

Klemen Zidarn Slovenija

28

-

24

x

23

24

99

12.

8

Gregor Tomazin Slovenija

-

-

23

x

29

27

79

13.

12

Rok Bizjak Slovenija

32

21

-

x

24

-

77

14.

43

Božo Milardović AMKŠK Split

24

26

27

x

-

-

77

15.

44

Marko Ujević AMKŠK Split

22

-

-

x

-

26

48

16.

21

Ana Marija Gašperšič Slovenija

-

-

-

x

22

21

43

17.

45

Nikola Gecić AK Nova Gradiška

-

25

-

x

-

-

25


KLASA III - INTERKONTINENTAL A

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

19

Ivan Stojšič Slovenija

32

32

36

x

40

40

180

2.

31

Nenad Lazić KK Zagreb

28

36

22

x

26

36

148

3.

4

Domen Jerančič Slovenija

29

18

32

x

30

32

141

4.

6

Asja Zupanc Slovenija

26

28

24

x

32

30

140

5.

21

Friderik Vajnhandel Slovenija

25

24

30

x

25

23

127

6.

45

Marin Čolak KK G&B Zagreb

40

40

21

x

-

-

101

7.

1

Aleš Prek Slovenija

30

30

40

x

-

-

100

8.

16

Gregor Krč Slovenija

22

0

23

x

24

25

94

9.

33

Igor Dorić KK Zagreb

-

25

-

x

27

28

80

10.

46

Petar Sabol KUŽM Čakovec

-

22

29

x

-

26

77

11.

14

Boštjan Kerin Slovenija

23

26

-

x

28

-

77

12.

10

Miha Pozvek Slovenija

24

19

-

x

-

29

72

13.

23

Barbara Veglej Slovenija

21

17

28

x

-

-

66

14.

3

Blaž Podlesnik Slovenija

36

29

-

x

-

-

65

15.

26

Matjaž Šneberger Slovenija

-

-

-

x

21

27

48

16.

48

Srečko Fajdiga KK Deny Pula

-

21

27

x

-

-

48

17.

50

Srečko Patekar KK Zagreb

-

-

26

x

22

-

48

18.

29

Franc Pišek Slovenija

-

-

25

x

23

-

48

19.

5

Gašper Iljaž Slovenija

27

20

-

x

-

-

47

20.

27

Lucija Živec Slovenija

-

-

-

x

29

-

29

21.

8

Polona Podlesnik Slovenija

-

27

-

x

-

-

27

22.

24

Rok Kerin Slovenija

-

-

-

x

-

24

24

23.

32

Boško Schneider KK Zagreb

-

23

-

x

-

-

23

24.

49

Floriano Miletić KK Deny Pula

-

-

20

x

-

-

20


KLASA IV - FORMULA C 125ccm

Poz.

S.b.

Vozač

Klub

1

2

3

4

5

6

Ukup.

1.

3

Zvonko Dominko Slovenija

36

36

36

x

40

32

180

2.

2

Aleš Repič Slovenija

40

40

25

x

21

40

166

3.

31

Marko Sitarić KK Koprivnica

32

29

40

x

30

30

161

4.

4

Mitja Klemenčič Slovenija

30

30

30

x

32

27

149

5.

33

Danijel Posavec KUŽM Čakovec

28

32

32

x

27

29

148

6.

8

Emil Pleteršek Slovenija

25

26

26

x

22

25

124

7.

17

Matija Koritnik Slovenija

27

27

29

x

29

-

112

8.

11

Aleš Bužga Slovenija

-

28

28

x

26

28

110

9.

7

Jože Šeruga Slovenija

22

23

27

x

25

-

97

10.

40

Toni Šimić AMKŠK Split

26

25

22

x

-

24

97

11.

13

Boris Oven Slovenija

23

-

-

x

28

26

77

12.

1

Alen Pevec Slovenija

-

-

-

x

36

36

72

13.

45

Zlatko Banić AMKŠK Split

-

24

24

x

23

-

71

14.

16

Tom Nemarnik Slovenija

29

-

-

x

-

-

29

15.

10

Simon Bradeško Slovenija

24

-

-

x

-

-

24

16.

12

Denis Božič Slovenija

-

-

-

x

24

-

24

17.

5

Gašper Iljaž Slovenija

-

-

23

x

-

-

23

18.

46

Srečko Fajdiga KK Deny Pula

-

-

-

x

-

22

22

INA-Industrija nafte